Проведено профілактичний рейд з жителями Плосківської сільської ради.

Опубліковано: 8-11-2018

7 листопада фахівці Таращанського районного сектору провели профілактичних рейд з жителями Плосківської сільської ради.
Рятувальники пояснили людям, що до виникнення пожежі у житловому секторі може призвести чимало факторів. Тому, спілкуючись з людьми, фахівці ДСНС навчили людей основних правил безпеки. Вогнеборці нагадали селянам заходи безпечного користування електроприладами, застерегли людей від перевантаження електромережі, навчили правил безпеки під час експлуатації газових приладів та установок. Також громадянам було роз’яснено правила використання пічного опалення та дії під час виявлення невідомих вибухонебезпечних придметів.
Щоб почуті правила безпеки засвоювались краще, рятувальники у ході рейду роздавали людям листівки на протипожежну тематику.