Проведено профілактичний рейд

Опубліковано: 22-5-2019

22 травня співробітниками Таращанського районного сектору Головного управління ДСНС України у Київській області  проведено профілактичний рейд щодо недопущення пожеж в природних екосистемах та гарантії безпечного відпочинку населення в Таращанському районі.
Рятувальники розповіли населенню про основні заходи щодо попередження пожеж в екосистемах, а саме про те, що причинами численних пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем. Нагадали й про те, що під час відпочинку поблизу лісових насаджень та поруч з відкритими територіями, на яких знаходиться суха рослинність, забороняється кидати сірники та недопалки тютюнових виробів, розпалювати вогнище. Також провели інструктаж щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами.
По закінченню заходу рятувальники вручили листівки на тему: «Запобігання пожежам в природних екосистемах».
«Служба порятунку 101» нагадує! Що лише суворе дотримання правил пожежної безпеки є запорукою запобігання пожежам у природних екосистемах!