Проведено презентація роботодавця ПрАТ «Вентиляційні системи»

Опубліковано: 6-2-2019

6 лютого цього року в приміщенні Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості була проведена презентація роботодавця ПрАТ «Вентиляційні системи».

Як  завжди, зустріч відбулася між запрошеними особами і представниками підприємства Валентиною Курмічовою та Тетяною Леоновою в плідному діалозі.

Фахівці відділу підбору та адаптації персоналу ПрАТ «Вентиляційні системи» детально ознайомили безробітних зі специфікою діяльності підприємства, умовами праці, графіком роботи, заробітною платнею, наявності проживання та презентували вакансії учнів оператора верстату з ПУ, слюсаря-складальника, електромонтажника, складальника виробів з пластмаси, ливарника пластмаси, слюсар-інструментальника, токаря, вантажника та працівників інших робітничих професій. Відповіли на ряд поставлених питань присутніх та запросили зацікавлених осіб на екскурсію у виробничі цехи підприємства.

Захід відвідали майже п’ятдесят осіб із числа безробітних громадян, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості, а також особи, які не перебувають на обліку в СЗ, але бажають знайти роботу.

За результатами зустрічі десять осіб виявили бажання детальніше ознайомитися з запропонованими вакансіями безпосередньо на виробництві.

Екскурсію до підприємства заплановано на 11 лютого 2019 року.

Збір бажаючих відбудеться біля Таращанської районної служби зайнятості на 9 –у годину 11 лютого 2019 року.