Проведено перевірку Київського обласного державного навчально-курсового комбінату розташованого в м. Тараща

Опубліковано: 15-1-2020

15 січня  інспекторським складом Таращанського районного сектору ДСНС та представників районної газети «Таращанський край» проведено позапланову перевірку Київського обласного державного навчально-курсового  комбінату розташованого в м. Тараща.

Під час заходу рятувальники звертали особливу увагу на евакуаційні шляхи і виходи, плани евакуації, належний стан та працездатність вогнегасників, технічний стан систем пожежної сигналізації та оповіщення.

Також було проаналізовано стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням.

Відповідальним за пожежну безпеку було вказано на всі недоліки, які були виявлені під час проведення перевірки та наголошено про їх термінове усунення. З працівниками навчального закладу було проведено протипожежний інструктаж.