Проведено навчально-виховну бесіду з учнями Великоберезянської ЗОШ Таращанського району.

Опубліковано: 12-10-2018

12 жовтня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» рятувальники Таращанського районного сектору провели навчально-виховну бесіду з учнями Великоберезянської ЗОШ Таращанського району.
Працівники ДСНС нагадали дітям правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, правила пожежної безпеки в навчальних закладах, застерегли школярів від небезпечних забав з сірниками й запальничками, а також під час відпочинку в лісі та при виявленні вибухонебезпечних предметів.
На уроці діти отримали багато вражень та необхідних знань, а рятувальники в свою чергу побажали безпечного та безтурботного дитинства та залишили на згадку пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки для дітей.