Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення

Опубліковано: 21-9-2019

20 вересня рятувальниками Таращанського районного сектору проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Кислівської сільської ради. Рятувальниками було здійснено обхід домоволодінь багатодітних та сімей які опинилися в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів. Проінструктовано населення щодо правил пожежної та техногенної безпеки як у побуті, так і на вулиці. Наголосили, щодо спалювання залишків сухої рослинності та сміття на власних подвір’ях, а також дії під час виявлення невідомих вибухонебезпечних придметів.Під час обходів інспектори спілкувались з жителями, оглядали електроприлади та давали поради щодо безпечного їх використання. Надано допомогу у вигляді консультації з приводу приведення в справний стан електромережі в житлових помешканнях. Найбільша увага як завжди, була прикута до багатодітних сімей та осіб, що входять до “категорії ризику” – одиноких літніх та неблагонадійних громадян. А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки. По закінченню, недоліки які були виявлені під час відпрацювання, винесли на розгляд керівництву сільської ради.