Проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу

Опубліковано: 12-7-2019

11 липня рятувальниками Таращанського районного сектору проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’янювальну роботу серед населення Лучанської сільської ради. Рятувальниками було здійснено обхід домоволодінь багатодітних та сімей які опинилися в складних життєвих умовах, одиноких людей та інвалідів. Проінструктовано населення щодо правил пожежної та техногенної безпеки  як у побуті, так і на вулиці. Наголосили, щодо спалювання залишків сухої рослинності та сміття на власних подвір’ях, а також дії під час виявлення невідомих вибухонебезпечних придметів.
А щоб господарі не забували правила пожежної безпеки їм було роздано тематичні листівки.
По закінченню, недоліки які були виявлені під час відпрацювання, винесли на розгляд керівництву сільської ради.