ПРОВЕДЕНО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ПО ДЕТАЛЬНОМУ ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

Опубліковано: 8-7-2020

8 липня під керівництвом голови Таращанської районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка проведено громадські слухання «Детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування Детальний план території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)» відповідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,. ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», а також Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 року.

Детальний план території розроблений з метою:

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;

- обгрунтування будівництва на земельній ділянці площею 9,9867 га нежитлових будівель сільськогосподарського призначення;

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки;

- визначення планувальних обмежень використанні території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

- визначення обсягів інженерної підготовки території;

- визначення порядку організації транспортного та пішохідного руху;

- визначення порядку комплексного благоустрою території;

- визначення системи інженерних мереж;

- визначення містобудівних умов та обмежень щодо будівництва об’єктів.

Еколог проекту, доповіла:

• про еколого-географічну характеристику території;
  • про існуючий стан компонентів навколишнього природного середовища території проєктування ;
  • про ключові екологічні проблеми території проєктування;
  • про природоохоронні заходи, які передбачається вжити для запобігання, зменшення та уникнення поточного негативного антропогенного впливу на стан здоров’я населення та компоненти навколишнього природного середовища на території проектування;
  • про наслідки для довкілля, внаслідок реалізації проєктних рішень детального плану проектування.

Територія проєктування детального плану – земельна ділянка, площею 9,9867 га, розташована за межами населеного пункту села Ківшовата з цільовим призначенням земельної ділянки: для іншого сільськогосподарського призначення.

Всю існуючу забудову яка знаходиться на земельній ділянці для будівництва нежитлових приміщень пропонується демонтувати та привести у відповідність із проєктними рішеннями.

Після завершення громадських слухань проєкту містобудівної документації «Детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою:  с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)»  та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування Детальний план території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140)» Таращанська райдержадміністрація (замовник) направить його до розгляду архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування і архітектури КОДА та після позитивного розгляду даної ради, рекомендувати її до затвердження розпорядженням Таращанської райдержадміністрації.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту містобудівної документації вище вказаного детального плану завершиться 10.07.2020 року.