Проведено громадські слухання по Детальному плану території

Опубліковано: 2-6-2020

Таращанська районна державна адміністрація повідомляє про проведення громадських слухань «Детального плану території для будівництва нежитлових будівель та споруд сільськогосподарського призначення за межами села Потоки на території Лісовицької сільської ради, Таращанського району, Київської області», згідно із ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Кабінетом Міністрів України №555 від 25 травня 2011 року.

Детальний план території розроблений з метою:

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови окремої земельної ділянки за межами населеного пункту з метою розміщення об'єкта будівництва;

- обгрунтування будівництва на земельній ділянці площею 0,4000 га нежитлових будівель сільськогосподарського призначення;

- встановлення червоних ліній та ліній регулювання забудови;

- визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки;

- визначення планувальних обмежень використанні території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними нормами;

- визначення обсягів інженерної підготовки території;

- визначення порядку організації транспортного та пішохідного руху;

- визначення порядку комплексного благоустрою території;

- визначення системи інженерних мереж;

- визначення містобудівних умов та обмежень щодо будівництва об’єктів.

Територія проектування детального плану – земельна ділянка, площею 0,4000 га, розташована за межами населеного пункту, на південь від села Потоки з цільовим призначенням земельної ділянки: для іншого сільськогосподарського призначення. Всю існуючу забудову та тимчасові споруди, які знаходяться на земельній ділянці для будівництва нежитлових приміщень пропонується демонтувати та привести у відповідність із проектними рішеннями.

Оскільки до розробленого проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва нежитлових будівель та споруд сільськогосподарського призначення за межами села Потоки на території Лісовицької сільської ради, Таращанського району, Київської області», не було зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, жителів сіл Лісовичі та Потоки, тому Таращанська РДА (замовник) рекомендує його до розгляду архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування і архітектури КОДА та після позитивного розгляду даної ради,  рекомендувати її до затвердження розпорядженням Таращанської РДА.

Процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту містобудівної документації вище вказаного детального плану завершили 01.06.2020 року.