Проведена колегія відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації

Опубліковано: 1-11-2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації 31 жовтня 2018 року на базі Великоберезянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено засідання колегії. На  колегії були присутні керівники закладів загальної середньої освіти, закладів  дошкільної та позашкільної освіти району, спеціалісти відділу освіти і науки, методисти районного методичного кабінету. Із вступним словом до присутніх звернулися начальник відділу освіти і науки Якубовська Тетяна Василівна,  голова села Велика Березянка Кучеренко В’ячеслав Олексійович та директор закладу Бернадський Віктор Миколайович.

На розгляд колегії виносились ряд важливих питаннь:

1. Про підготовку закладів освіти району до функціонування в осінньо-зимовий період 2018/2019 н.р.
  2. Про результати державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, результатів навчання здобутих випускниками закладів загальної середньої освіти Таращанського району на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році.
  3. Про стан профілактики травматизму в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Таращанського району за 2018 рік.
  4. Про підсумки роботи з обдарованими дітьми у 2017/2018 н.р. та пріоритетні напрями цієї діяльності у 2018/2019 н.р.
  5. Про виконання заходів з реалізації основної концепції «Нова українська школа».
  6. Про забезпечення закладів загальної середньої освіти Таращанського району навчальною літературою.
  7. Використання спадщини В. О. Сухомлинського в дошкільних навчальних закладах Таращанського району.

Доповідачі супроводжували свої виступи презентаціями та відеороликами. Обговорення проходило у формі діалогу де кожен міг висловити свою думку, поставити запитання. За підсумками колегії були прийняті відповідні рішення.