Профілактичних рейд з жителями Кирданської сільської ради

Опубліковано: 6-8-2019

5 серпня фахівці Таращанського районного сектору провели профілактичних рейд з жителями Кирданської сільської ради.
Рятувальники пояснили людям, що до виникнення пожежі у житловому секторі може призвести чимало факторів. Тому, спілкуючись з людьми, фахівці ДСНС навчили людей основних правил безпеки. Вогнеборці нагадали місцевим мешканцям заходи безпечного користування електроприладами, застерегли людей від перевантаження електромережі, навчили правил безпеки під час експлуатації газових приладів та установок. Також громадянам було роз’яснено про можливі наслідки від спалювання сухостою на відкритій території , дії під час виявлення ВНП та правила поведінки на воді.
Щоб почуті правила безпеки засвоювались краще, рятувальники у ході рейду роздавали людям листівки на протипожежну тематику.