Профілактичні заходи працівниками Таращанського районного сектору Головного управління ДСНС у Київській області

Опубліковано: 11-1-2018

11 січня працівники Таращанського районного сектору Головного управління ДСНС у Київській області завітали до одного з дитячих садочків м. Тараща. Мета відвідин – навчати малечу, як жити безпечно.

Рятувальники розповіли дітлахам про небезпеку вогню, про те, що він може бути не лише другом, але й ворогом у тому разі, якщо до нього зневажливо ставитися. Дошкільнята в ігровій формі повторили з рятувальниками правила пожежної безпеки та пригадали номери виклику екстрених служб. Також, враховуючи природний інтерес малечі до усього нового, фахівці ДСНС розповіли про небезпеку підозрілих та вибухонебезпечних предметів, що чатує на них у навколишньому середовищі. Наприкінці зустрічі дошкільнята подякували своїм гостям за отримані знання з основ безпеки життєдіяльності, котрі можуть знадобитися їм у майбутньому та допоможуть правильно діяти у разі виникнення небезпеки.

Профілактичні заходи, які працівники ДСНС проводять у навчальних закладах, спрямовані, у першу чергу, на запобігання виникнення надзвичайних подій, адже правила безпечної поведінки потрібно прививати з раннього дитинства.