Привітання з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Опубліковано: 8-9-2017

Дорогі друзі!

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості – важливої складової частини паливно-енергетичного комплексу держави.

Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого краю.

Усі здобутки газовиків Таращанського району – це результат повсякденної невтомної праці колективу, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.

Бажаю всім здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.

Нехай свято повнить душу радістю та гордістю за зроблене!

виконуючий обов'язки

голови райдержадміністрації                                                                                                              Юрій Шостак