Привітання в.о.голови районної державної адміністрації Юрія Шостака з Днем будівельника!

Опубліковано: 11-8-2017

Шановні будівельники Таращанщини!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Це свято людей, самовіддана праця яких викликає всенародну вдячність. Ви — представники мирної і творчої професії, яка завжди була й залишається однією  із самих шанованих і почесних.

Будівельники – це творці, які покликані приносити радість, щастя і задоволення оточуючим. І ті, хто будує житло, офіси, торгівельні центри, дитячі майданчики, заслуговують на велику повагу та визнання. Ваші кваліфікація і досвід дуже потрібні сьогодні. Сподіваюся, що ви і надалі будете вдосконалювати професійну майстерність, радувати людей і відродженими пам’ятками архітектури, і сучасними непересічними проектами.

Бажаю вам невичерпного здоров’я і благополуччя. Нехай професійне свято принесе вам примноження добра і щастя, відкриє можливість для розкриття перспектив і втілення усіх задумів, а цілеспрямованість допоможе підкорити гідні вершини та буде запорукою досягнення обраної мети.

виконуючий обов'язки

голови райдержадміністрації                                                                                                     Юрій Шостак