Привітання в.о.голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака з Днем медичного працівника

Опубліковано: 14-6-2019

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, фармацевти, Всі працівники системи охорони здоров’я міста Тараща та Таращанського  району!

Напередодні Вашого  професійного свята – Дня медичного працівника хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення.

Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя..

Дорогі медичні працівники! Низький уклін Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.

Бажаю Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

З щирою вдячністю та  повагою  виконуючий обов'язки голови Таращанської райдержадміністрації                                   Юрій Шостак