Привітання Юрія Шостака з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Опубліковано: 17-3-2019

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Щиро вітаю вас з професійним святом.
Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт. Сподівась, що ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, подальшого благоустрою нашого району та підвищенням якості побутових послуг.
Прийміть у цей святковий день  найщиріші побажання доброго здоров'я та чудового весняного настрою. Бажаю щастя, добробуту, віри у власні сили вам та вашим родинам, міцного здоров'я і, звичайно, подяки та поваги від людей.

Виконуючий обов'язки голови районної державної адміністрації                Юрій Шостак