Привітання Юрія Шостака з Днем працівників сільського господарства!

Опубліковано: 17-11-2017

Шановні аграрії Таращанщини!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений, сповнений клопотами хліборобський рік. Саме він переконливо доводить спроможність і вміння трудівників села гідно виходити зі складних та непередбачуваних ситуацій.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві району стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності. Тільки завдяки Вам, дорогі хлібороби, полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними продуктами, а в кожній оселі є і хліб, і до хліба.

Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку. Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

З повагою

виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації                            Юрій Шостак