Привітання Юрія Шостака з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Опубліковано: 23-8-2019

Шановні краяни!

Наприкінці серпня наш народ відзначає два великі свята – День Державного Прапора та День Незалежності України, які нерозривно пов’язанні між собою та з історією Української держави.
Сьогодні, напередодні 28-ї річниці Незалежності України вся країна відзначає День Державного Прапора України. Це свято є одним з найбільш знакових в історії України, адже Прапор – це символ духу і свободи нашої країни, символ слави багатьох поколінь українців, що пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Впевнений, що, дивлячись на прапор, кожен українець відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.
Повага до Державного прапора є невід’ємною складовою поваги до Української держави, День Незалежності якої ми відзначаємо 24 серпня.
28 років незалежності продемонстрували світу, що Україна відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу – як власну, так і решти Європи, стримуючи агресію на свої кордонах.
Тому маємо цінувати кожен прожитий день, кожен промінь сонця та кожну краплину дощу. Вірю, що разом ми здолаємо перешкоди та примножимо нашу силу, разом будемо й надалі зміцнювати та прославляти рідну Україну!
Хочу, щоб всі пам’ятали, що Україну будує кожен з нас. Головне – бути єдиними. Розділені ми не можемо нічого. А разом ми можемо все!
Від усієї душі зичу вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на добрі починання, в ім’я соборної, незалежної, демократичної, процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

 

Виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Юрій Шостак