Привітання голови районної державної адміністрації Вадима Пасічнюка з Новим роком та Різдвом Христовим

Опубліковано: 31-12-2021

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас і ваші родини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Разом із вами ми прожили ще один рік, який додав нам мудрості і досвіду. Рік, що минає, не був легким для нашої країни, для кожного з нас. Він поставив перед нами багато важких питань, на які потрібно буде відповісти вже в новому році. Долаючи труднощі, ми стали сильнішими, навчаємось співпрацювати та докладати максимум зусиль для отримання результатів.

Я вірю, що наступний  рік принесе свіжі ідеї, можливості та перемоги.

Тож щиро зичу, аби Новий рік подарував нам ще більше сил та натхнення для втілення найамбітніших планів та задумів. Нехай серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням.

Я хочу побажати всім і кожному у новому році здійснення мрій, щастя, наснаги та виключно приємних сюрпризів від долі, зустріти ці свята у піднесеному настрої, зі світлими помислами та добрими намірами.

Вадим Пасічнюк

Голова Таращанської районної державної адміністрації