Привітання голови райдержадмiнiстрацiï з Днем державної служби

Опубліковано: 23-6-2020

Шановні державні службовці!

Вiтаю вас із професійним святом!

Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі у всі часи було почесним обов’язком. Почути всіх, допомогти, бути корисним – ваше основне завдання, адже всі ви складали присягу на вірність народові України.

Дякую вам за професійну принциповість, наполегливість та самовідданість у роботі.

Упевнений, що ви і надалі надаватимете якісні послуги населенню, дбатимете про дотримання прав і свобод громадян, захист і забезпечення гуманізму, соціальної справедливості та інтересів нашої держави. Тож, нехай Ваші дії будуть мудрими, а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян. Нехай поряд з вами завжди будуть однодумці, надійне плече колег.

Наснаги, міцного здоров’я на звершення усіх планів, нових здобутків у справі служіння народу!

Вадим Пасiчнюк

Голова Таращанськоï районноï державноï адмiнiстрацiï