Привітали з ювілеєм

Опубліковано: 20-11-2018

20 листопада житель села Лісовичі Таращанського району Петро Гнатович Бондаренко відзначає ювілей – 90-річчя від дня народження. За своє довге життя ювіляр завжди був у вирі всіх подій, які випали як на долю країни, Таращанщини, так і на власне його родини та близьких.

У святковий день до оселі ювіляра, щоб привітати його із знаковою подією в житті, завітали виконуючий обов’язки Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай та голова Таращанської районної організації ветеранів Леонід Пилипенко.

Вони висловили щирі слова подяки Петру Гнатовичу Бондаренку за сумлінну працю протягом життя, побажали міцного здоров'я ювіляру та всім членам його великої та дружньої родини. Також вони вручили йому подарунки та квіти.