Привітали з ювілеєм

Опубліковано: 21-6-2018

Щоб побачити справжніх старожилів, не потрібно їхати далеко, варто лише завітати у село Велика Березянка, що знаходиться на Таращанщині Київської області. Тут місцевій мешканці Марії Іванівні Тимошенко випонилось 100 років. Попри поважний вік пані Марія не цурається фізичної праці по господарству. У цьому, мабуть, і запорука довголіття. Керівництво Білоцерківського об’єднаного управління ПФУ Київської облаті на чолі з начальником  Будком Костянтином Володимировичем , заступником начальника управління Соколовським Миколою Васильовичом та начальником відділу Гнатенко Вітою Володимирівною  привітали пані Марію  з унікальним ювілеєм. Нелегким був її  життєвий шлях. З 16 років розпочалася  трудова діяльність у колгоспі. Працювала під час війни. Народила і виховала п’ятеро дітей. Має шість внуків та сім правнуків . Змалечку привчала до роботи, вчила життєвої мудрості, — любити одне одного. Вражає, з якою великою повагою і любов’ю світилися очі близьких до своєї наставниці.  Незважаючи на поважний вік Марії Іванівни, дуже енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих. Секретом свого довголіття довгожителька вважає наполегливу працю й віру в Бога.