Привітали працівників поліції з професійним святом

Опубліковано: 4-7-2019

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі.

З нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Таращанського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області  відбулися урочистості, у яких взяли участь очільники району та міста, керівники та працівники районного відділу поліції, представники засобів масової інформації.
З привітаннями та найкращими побажаннями з нагоди свята виступили в.о. голови районної державної адміністрації Юрій Шостак, голова районної ради Людмила Урожай
та міський голова м.Тараща Валерій Велієв. Також вони  висловили працівникам відділу вдячність за самовіддану працю, за службу, вірність присязі та відданість українському народові.

В рамках урочистостей кращих поліцейських району було нагороджено подяками районної державної адміністрації і районної ради за високий професіоналізм, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини та з нагоди Дня Національної поліції України.

Також колег з професійним святом привітав та вручив відзнаки начальник Таращанського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області   Петро Барковський.