Привітали медичних працівників району

Опубліковано: 14-6-2019

14 червня, напередодні Дня медичного працівника, в.о.голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак та голова Таращанської районної ради Людмила Урожай  урочисто привітали працівників  Комунального некомерційного підприємства Таращанської районної ради «Таращанська центральна районна лікарня» та Комунального закладу Таращанської районної ради "Таращанський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги" з професійним святом.

У привітальному слові Юрій Шостак подякував працівникам медичної галузі району за невтомну працю, побажав щастя, доброго здоров’я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я населення, відданість справі, та з нагоди відзначення Дня медичного працівника подяками Таращанської райдержадміністрації та Таращанської райради були відзначені окремі працівники цієї сфери.

Також Почесною грамотою Київської облдержадміністрації відзначено головного лікаря Комунального закладу Таращанської районної ради "Таращанська центральна районна лікарня" Вадима Назарину.

Привітали працівників медичної галузі району і Народний депутат України Віталій Гудзенко разом зі своїм помічником в Таращанському районі Лесею Марченко та помічник депутата обласної ради Миколи Фурдичка  Михайло Кривошеєв. В знак привітання, медичним працівникам району були вручені Почесні грамоти, подяки та грошові винагороди.