Привітали колектив газового господарства району

Опубліковано: 8-9-2017

Однією з найважливіших складових успіху будь-якого колективу є його стабільність, рівень кваліфікації та ініціативність персоналу. Про колектив Таращанської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» без перебільшення можна сказати, що це стабільний колектив професіоналів, сила яких у єдності і роботі.

Другої неділі вересня газова служба району зустрічає своє професійне свято, стала вона для кожного з нас необхідною. Сьогодні аж ніяк не доводиться сперечатися довкола ролі природного газу в побуті людини. Ми вже не можемо уявити своє життя без газу, комфорту, тепла, як би ж він ще не дорожчав.

Тож, напередодні свята в.о. голови Таращанської районної державної адмністрації Юрій Шостак разом із головою районної ради Людмилою Урожай, заступником голови міської ради Вадимом Левицьким, помічником народного депутата України Віталія Гудзенка Євгенієм Гудзенком в урочистій обстановці привітали працівників Таращанської філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз» з їх професійним святом.

З нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, з метою відзначення кращих працівників газового господарства району за сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, багаторічну сумлінну працю, відповідальність та з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Юрій Шостак нагородив грамотами Таращанської райдержадміністрації, квітами та  грошовими винагородами таких працівників:

• Корнієнко Юрія Олександровича – монтера із захисту підземних трубопроводів від корозії 4 розряду Таращанської філії по експлуатації газового господарства;
  • Козаченко Сергія Вікторовича – слюсара з експлуатації та ремонту підземних газопроводів 4 розряду Таращанської філії по експлуатації газового господарства;
  • Заворотню Раїсу Олексіївну – провідного економіста Таращанської філії по експлуатації газового господарства.

Юрій Вікторович передав також найщиріші вітання з нагоди свята від голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана,  побажав усім присутнім благополуччя, щастя, єднання помислів і спільності дій у продовженні справи.

З вітальним словом до присутніх звернулися і голова районної ради Людмила Урожай, заступник голови міської ради Вадим Левицький, помічник народного депутата України Віталія Гудзенка Євгеній Гудзенко, які в свою чергу побажали  газовикам нових здобутків та перемог, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, удачі і оптимізму.  З нагоди свята кращим працівникам газового господарства району вони вручили Почесні грамотами та грошові винагороди.

В дарунок всім присутнім був представлений чудовий концерт вихованцями та викладачами Таращанської дитячої музичної шоли.