«Презентація роботодавця»

Опубліковано: 13-9-2019

13 вересня 2019 року за попередньою домовленістю керівництва Таращанського відділу поліції Миронівського ВП ГУНП у Київській області з районною службою зайнятості був проведений захід «Презентація роботодавця».

Презентували поліцію інспектор служби кадрового забезпечення – лейтенант поліції Олена Донченко, старший інспектор – черговий ІТТ №9 – лейтенант поліції Віктор Ярмоленко та заступник начальника ІТТ №9 – майор поліції Людмила Климанська.

Зустріч пройшла у плідному діалозі між представниками поліції та безробітними особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи.

Олена Сергіївна ознайомила присутніх із вимогами до претендентів на вступ до лав Національної поліції на конкурсній основі, процесом проведення конкурсу та вимоги його проходження.

У свою чергу Віктор Васильович розповів про діяльність конвойної  служби, а Людмила Сергіївна про роботу поліцейського в ізоляторі тимчасового тримання.

По завершенню заходу представники поліції ознайомили з  умовами праці та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, відповіли на ряд запитань присутніх.