«Презентація роботодавця»

Опубліковано: 11-9-2019

Керівник ТОВ «ГЛОБАЛ БИЛДИНГ» Іван Борисов повсякчас охоче співпрацює з службою зайнятості, використовуючи при цьому всі вигоди для свого підприємства від такого співробітництва.

Так, 10 вересня 2019 року за попередньою домовленістю керівництва ТОВ «ГЛОБАЛ БИЛДИНГ» з районною службою зайнятості був проведений захід «Презентація роботодавця» (день відкритих дверей на виробництві). Дане підприємство займається виготовленням виробів із бетону для будівництва.

Презентували підприємство інженер Сергій Мосієнко та менеджер з логістики Едуард Босенко.

Зустріч пройшла у плідному діалозі між представниками роботодавця та безробітними особами, які перебувають на обліку в центрі зайнятості з пошуку роботи, а також особами із числа зайнятого населення та особами, які не перебувають на обліку в службі зайнятості, але виявили бажання знайти роботу.

Сергій Володимирович ознайомив присутніх із процесом виробництва бетонних виробів безпосередньо на лінії виробництва та актуальними вакансіями, а саме: формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, вантажник. Розповів про специфіку діяльності підприємства, умовами праці та рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники, відповів на ряд питань присутніх.