Правоохоронці району відзначили День Національної поліції України

Опубліковано: 7-8-2017

Враховуючи значення та роль Національної поліції України у виконанні завдань із охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку, Глава Держави встановив в Україні нове свято - День Національної поліції України.
Урочистості з цієї нагоди 4 серпня пройшли і на Таращанщині.
З другою річницею створення Національної поліції України особовий склад Таращанського відділення поліції Миронівського відділу ГУНП у Київській області привітали в.о. голови Таращанської РДА Юрій Шостак, голова Таращанської районної ради Людмила Урожай та міський голова Валерій Велієв. Керівники не лише побажали правоохоронцям міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у службі, уваги й поваги від суспільства, а й нагородили найкращих з них грамотами.
Так, за високий професіоналізм, сумлінне виконання своїх службових обов’язків та на честь професійного свята грамотами районної державної адміністрації були відзначені: оперуповноважений сектору кримінальної поліції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області, майор поліції Юрій Головченко, старший уповноважений сектору кримінальної поліції, майор поліції Сергій Степанов та начальник сектору кримінальної поліції, майор поліції Андрій Диба.
Відзнаки Таращанської районної ради отримали: начальник сектору реагування патрульної поліції № 1, капітан поліції Ірина Саганець, дільничний офіцер поліції, капітан поліції Євгеній Мовчан та інспектор сектору реагування патрульної поліції № 3, старший лейтенант поліції Максим Дмитренко.
Грамоти Таращанської міської ради вручено: старшому слідчому слідчого відділення, капітану Олександру Гарбару, інспектору з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції патрульної поліції, майору поліції Юрію Лініченку та слідчому слідчого відділення, старшому лейтенанту поліції Володимиру Урожаю.
Свої щирі вітання у день свята адресував поліцейським і військовий комісар району Микола Рибалко. Дякуючи правоохоронцям Таращанщини, він висловив сподівання, що поліцейські нашого райвідділення й надалі стоятимуть на захисті життя, честі й гідності громадян та інтересів нашої держави, робитимуть усе можливе для того, аби у нашому районі та Україні панували мир та спокій.
З вітальним словом того святкового дня до колег звернувся начальник Таращанського відділення Миронівського ВП ГУНП в Київській області Сергій Проценко. Кожному поліцейському окремо і всьому особовому складу він подякував за кожен місяць роботи у непростий період реформування, нелегку службу на благо українського народу.
Головний поліцейський району також подякував  керівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування за щоденну плідну співпрацю з Нацполіцією та нагородив кращих працівників райвідділення.