Працівників ветеринарної медицини району привітали з професійним святом

Опубліковано: 10-8-2017

День працівників ветеринарної медицини щорічно відзначається у другу неділю серпня. 10 серпня, напередодні свята, в. о. начальника управління агропромислового розвитку Таращанської райдержадміністрації  Галина Будяк привітала кращих фахівців та ветеранів ветеринарної медицини.

Звертаючись до працівників цієї галузі від імені в.о. голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака та від себе особисто, вона відзначила відданість своїй професії людей, які працюють в цій галузі медицини та висловила сподівання, що ветлікарі й надалі сумлінно виконуватимуть поставлені перед ними завдання.

Вітаючи з професійним святом, Галина Дмитрівна побажала медикам міцного здоров'я, щастя, родинного затишку та благополуччя. За сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків, вагомий внесок в забезпечення стабільної епізоотичної ситуації, поліпшення ветеринарного обслуговування тваринництва та з нагоди відзначення Дня працівників ветеринарної медицини  вручила грамоти Таращанської районної державної адміністрації :

• Віктору Сологубу - лікарю ветеринарної медицини ПОСП «Нива» с. Велика Вовнянка;
  • Юлії Полтаві - завідувачці Ківшоватської дільничої лікарні ветеринарної медицини.