Працівників ветеринарної медицини привітали з професійним святом

Опубліковано: 9-8-2019

У другу неділю серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини.
Напередодні свята, працівників цієї галузі привітав виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Юрій Шостак.
Юрій Вікторович побажав фахівцям ветеринарної медицини міцного здоров’я, добробуту, сімейного щастя і злагоди, успіхів у роботі та нових професійних досягнень та нагородив кращих працівників подякамирайонної державної адміністрації та районної ради :
- Костину Олександра Леонідовича – завідувача Северинівської державної дільничної лікарні ветеринарної медицини;
- Сологуба Віктора Олексійовича – головного лікаря ветеринарної медицини ПОСП «Нива» с. Велика Вовнянка.
До вітань приєднався начальник Держпродспоживслужби в Таращанському районі Сергій Котенко, подякувавши працівникам за вагомий внесок у забезпечені ветеринарного благополуччя та безпеки району.