Працівників поліції привітали з професійним святом

Опубліковано: 3-7-2020

Напередодні Дня Національної поліції України голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк привітав працівників Таращанського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області з професійним святом.

Вадим Пасічнюк подякував працівникам відділення за самовіддану працю, за службу, за професійне виконання обов’язків, за вірність присязі та Україні. Побажав мужності, витримки, наснаги, професійних успіхів та міцного здоров'я.

Спільними грамотами Таращанської районної державної адміністрації та Таращанської районної ради за  сумлінне відношення до виконання службових обов’язків, значні досягнення у роботі по зміцненню законності, захисту прав і свобод громадян  та з нагоди відзначення Дня Національної поліції України були нагороджені:

- Франчук Василь Володимирович - поліцейський сектору реагування патрульної поліції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області, старший сержант поліції;

- Шпира Сергій Михайлович - дільничний офіцер поліції Таращанського ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області, старший лейтенант поліції.

Також колег з професійним святом привітав та вручив відзнаки начальник Таращанського відділення поліції Миронівського відділу Головного управління Національної поліції в Київській області  Петро Барковський.