Працівниками Таращанського районного сектору ДСНС проведено рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств

Опубліковано: 12-7-2018

Суха  погода, а також людський фактор є основними причинами  загорянь хлібних масивів. Тому в літню пору року з метою недопущення пожеж в полях, зернозбиральної техніки чи на току, 12 липня працівниками Таращанського районного сектору ДСНС проведено рейдові перевірки сільськогосподарських підприємств Таращанського району з метою перевірки дотримання правила пожежної та техногенної безпеки під час жнив. Із працівниками проведено позапланові інструктажі щодо порядку нагляду за безпечною роботою основних систем та вузлів збиральної техніки, порядку дій у разі виникнення пожежі та користування первинними засобами пожежегасіння.
Наостанок рятувальники розповсюдили інформаційні листи серед працівників  господарств, що будуть задіяні до збирання врожаю.