Повчальна бесіда про дотримання правил пожежної безпеки

Опубліковано: 12-10-2017

10 жовтня у спеціальну загальноосвітню школу інтернат, що розташована в м. Тараща завітали рятувальники Таращанського РС ГУ ДСНС України в Київській області.

В рамках проведення тижнів безпеки життєдіяльності, які періодично відбуваються в соціальних дитячих закладах, вже вкотре вогнеборці із просвітницькою місією прийшли аби запобігти виникненню нещасних випадків серед дітей.

Рятувальники провели повчальну бесіду про дотримання правил пожежної безпеки, застерегли школярів від небезпечних забав з сірниками й запальничками, а також під час відпочинку в лісі та при виявленні вибухонебезпечних предметів, роздали тематичні листівки-пам’ятки та показали спеціальні протипожежні мультфільми.

Аби трохи збадьорить вихованців, фахівці ДСНС влаштували вікторини та конкурси. Знання дітей у сфері правил безпеки порадували рятувальників, адже не кожний дорослий може ними похвалитись.

Рятувальники завітали до дітей не з пустими руками, а  з подарунками – дітлахи отримали  одяг та іграшки. Даруючи малечі подарунки, рятувальники бажали кожному вихованцю здоров’я, вдачі та щасливої долі.