“Підсумки реалізації проекту “Жіночий вимір успішної Таращі”

Опубліковано: 19-2-2018

15 лютого 2018 року в приміщенні Таращанської районної державної адміністрації за участю виконуючого обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації Юрія Шостака було проведено круглий стіл на тему: “Підсумки реалізації проекту “Жіночий вимір успішної Таращі”.

До участі у заході були запрошені помічник депутата обласної ради Михайло Кривошеєв, директор Таращанської дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Трохименко, сільський голова с.Кислівка Вадим Пасічнюк, представники громадських організацій, Жіночої Консультативної Ради с.Кислівка та інші.

Голова Правління Громадської організації “СтоТолок” Світлана Шелест доповіла учасникам про виконану в ході реалізації проекту роботу.

Учасники зустрічі мали можливість обговорити рівень виконання завдань проекту, серед яких було підвищення рівня компетентності безробітних жінок щодо створення власної справи та можливостей участі громади у формуванні місцевої політики і впливу на владні рішення; активізація жінок до об'єднання для подальшої участі в економічному житті громади та процесі прийняття владних рішень; об'єднання зусиль місцевої влади, соціально-відповідального бізнесу, активних НУО та місцевих активісток для спільної громадської діяльності по вирішенню проблем громади тощо.

На завершення Світлана Шелест висловила щиру вдячність в.о. голови Таращанської РДА Юрію Шостаку за сприяння та активну участь у проведенні круглого столу та  всім учасникам заходу за жваве обговорення та пропозиції, які лягли в основу прийнятої Резолюції.