Підписано Угоду про співробітництво між Київською ОДА та Німецько-Українським фондом

Опубліковано: 8-7-2019

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер та уповноважена особа Німецько-Українського фонду Володимир Майборода підписали Угоду про співробітництво між установами.

Проект Угоди було розроблено департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації спільно з Німецько-Українським фондом з метою побудови прозорого та ефективного механізму фінансово-кредитної підтримки малого та середнього підприємництва у Київській області відповідно до кращого європейського досвіду.

У рамках співробітництва планується реалізація заходів, спрямованих на підтримку та розвиток малого та середнього підприємництва у Київській області.

Підписання Угоди дає змогу:

– розпочати роботу спільно з експертами Німецько-Українського фонду щодо створення Порядку надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам МСП Київської області шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами;

– іміджево представити Київську область з точки зору започаткування в регіоні дієвої європейської практики підтримки бізнесу;

– сприяти активізації розвитку МСП та міжнародному співробітництву Київської області.