Підготовка кадрів робітничих професій – один з пріоритетних напрямків роботи Служби зайнятості

Опубліковано: 19-4-2017

Підготовка кадрів робітничих професій – один з пріоритетних напрямків роботи Служби зайнятості. Дбаючи про навчання кваліфікованих робітників, центри зайнятості не лише задовольняють сьогочасні потреби роботодавців, але й, що важливо, створюють державні кадрові резерви.

Одним із потужних закладів професійно-технічної освіти Київщини є обласний державний навчально-курсових комбінат , що розташований у м. Таращі. У квітні цього року комбінату виповнюється 45 років.

За роки існування навчального закладу тут підготовлено близько ста тисяч робітничих кадрів: трактористів, комбайнерів, екскаваторників, електрогазозварників, бульдозеристів, операторів газових котелень тощо.

Як підкреслює його директор Олександр Анатолійович Сомов, вагомий внесок у розвиток навчально-курсового комбінату робить  Київський обласний центр зайнятості, який щороку здійснює тут професійне навчання робітників з числа безробітних, забезпечуючи проживання курсантів у гуртожитку.

За результатами якості рівня підготовки робітничих кадрів сільськогосподарського напрямку комбінат неодноразово відзначався Київським обласним центром зайнятості, як один з кращих професійно-технічних навчальних закладів області.