Партнерство служби зайнятості і роботодавця

Опубліковано: 18-4-2017

Приватне підприємство «Агрогарант» має розгалуджену мережу своїх представництв у кількох областях України. Одна з філій розташована у м. Таращі. Власник підприємства Помазан Григорій Анатолійович – людина неординарна: успішний бізнесмен, щедрий меценат та благодійник, патріот, зусиллями та пожертвами якого і таких, як і він Україна змогла свого часу розбудувати Збройні Сили і дати відсіч агресору.

Крокуючи у ногу з часом та оперативно реагуючи на запити ринку, Помазан Г.А. за короткий термін створив на базі Таращанської філії потужний, добре оснащений підрозділ, здатний виконувати весь комплекс робіт по очищенню ставків і озер, поглибленню русел річок, будівництву нових водойм.

Районний центр зайнятості допоміг укомплектувати підрозділ висококваліфікованими спеціалістами машиністами екскаваторів та водіями великовантажних самоскидів. Помазан Г.А. належить до тієї категорії людей, які не звикли зупинятися на досягнутому, генеруючи нові ідеї.

Служба зайнятості готова всіляко сприяти підприємцеві в укомплектуванні кадрами.

На фото: Підприємець Помазан Г.А. (крайній зправа), поряд з ним машиніст екскаватора Сіденко І.О. та директор Таращанського районного центру зайнятості  Лола С.М.