Пам’ятаємо! Перемагаємо! Таращанщина відзначила День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Опубліковано: 10-5-2019

Щирі слова вдячності, квіти, радісні привітання, «вічний вогонь» ... Усе це, в контексті свята 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, є хвилюючим видовищем для тих, чия молодість була обпалена війною. Україна відзначає 9 травня за якісно новим принципом, котрий чітко відповідає історичній пам’яті українського народу та загальноєвропейським традиціям: символічні червоні маки на грудях і  усталене гасло «Пам’ятаємо. Перемагаємо»…

Не залишилися осторонь і жителі м.Тараща. Цього ж дня відбувся  урочистий захід на Площі Слави міста. Привітати ветеранів прийшли керівники району та міста, трудові колективи підприємств, установ та організацій, учнівська молодь, представники громадських організацій, учасники АТО, жителі міста.

Початком святкового заходу було урочисте підняття Державного Прапору України.

Ветеранів, гостей і присутніх вітали в.о. голови Таращанської районної державної адміністрації Юрій Шостак, голова районної ради Людмила Урожай, міський голова Валерій Велієв. Вони подякували їм за любов до Батьківщини, за здобутий мир та за активну громадську позицію.

Слово мав також голова Таращанської громадської організації ветеранів Леонід Пилипенко.

До усіх присутніх звернувся і благочинний Таращанського району УПЦ КП протоієрей Георгій Сальник. Він відмітив, що кожен з нас повинен пам’ятати подвиги ветеранів Другої світової, тих героїв, хто боронить нашу землю від агресора сьогодні. Побажав усім міцного здоров’я, миру, терпіння і довгих років земного життя.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять жертв Другої світової війни, та поклали квіти до Меморіалу Слави.

Невеликий тематичний концерт подарували присутнім учасники художньої самодіяльності району.