«Основні правила поведінки при пожежі»

Опубліковано: 9-1-2018

Щоб не допустити виникнення пожеж та загибелі на них дітей, а також з метою профілактики дитячого травматизму Таращанським районним сектором Головного управління ДСНС України в Київськійобласті постійно здійснюється ряд пожежно-профілактичних заходів. В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності в навчальних закладах району проводяться виховні заходи, заняття, уроки, батьківські збори з питань безпеки життєдіяльності.
Зокрема 9 січня у ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Тараща, рятувальники прийняли участь у проведенні батьківських зборів. З батьками школярів було проведено бесіду на тему: «Основні правила поведінки при пожежі»,  «Правила поведінки на льоду», «Увага вибухонебезпечні предмети».
Під час проведення батьківських зборів у цьому навчальному закладі співробітники Служби порятунку мали можливість поспілкуватися з батьками та вкотре нагадати їм про важливість дотримання правил безпеки та спільну турботу і відповідальність за життя і здоров’я дітей. В ході заходу присутнім було доведено про ситуацію з пожежами в краї та загибелі на них дітей. Навели й конкретні найбільш поширені випадки дитячого травматизму, що сталися у Київській області за 2017 рік.
На останок рятувальники залишили наочну агітацію та поновили інформаційні куточки навчального закладу.