Організація оплачувальних громадських робіт

Опубліковано: 22-5-2019

Організація і проведення оплачуваних громадських робіт завжди займає важливе місце в низці заходів районної служби зайнятості, оскільки сприяє пом’якшенню соціальної напруженості на ринку праці та забезпечує фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними необхідної роботи.

Залучення до оплачуваних громадських робіт – найбільш доступний шлях тимчасового вирішення проблеми безробіття. Учасники громадських робіт, відчуваючи свою корисність, отримують стимул для більш активного пошуку роботи. На осіб, зайнятих в оплачуваних громадських роботах, поширюються соціальні гарантії, період участі в таких роботах зараховується у загальний трудовий стаж.

Так, 21 травня 2019 року за ініціативою Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості та за підтримки Таращанської міської ради було проведено організацію оплачуваних робіт під назвою «Приємно жити в чистому місті». Даний захід відбувався на території паркової зони в мікрорайоні «Польова» міста Тараща, який відвідали близько 30 осіб із числа безробітних, які перебувають на обліку в районній службі зайнятості з пошуку роботи.

Треба віддати належне всім людям, які сумлінно поставилися до проблемного питання чистоти паркової зони й старанно прибрали значну частину площі парку.

Міська влада планує такі роботи проводити систематично.

Новий захід із прибирання площі парку заплановано на 29 травня 2019 року, до участі в якому запрошуються небайдужі мешканці міста.