Організація оплачувальних громадських робіт

Опубліковано: 26-4-2018

Таращанський районний центр зайнятості продовжує активно залучати безробітних громадян до оплачуваних громадських робіт. З розумінням ставиться до проблеми зайнятості людей керівництво міста Таращі, забезпечуючи бажаючих заробітком, впорядковуючи при цьому територію райцентру.

Так, 26 квітня знову відбулися оплачувані громадські роботи – «Приємно жити в чистому місті» по впорядкуванню меморіалу масових розстрілів таращан нацистами під час Другої світової війни та прилеглої території, в «Бабиному яру», де взяло участь більше двадцяти громадян із числа безробітних, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості з пошуку роботи.

Дуже неприємно, що мешканці нашого міста не цінують проживання в чистоті. А люди, яким не байдуже, прибирають за ними.