Операція «МАК»

Опубліковано: 21-5-2020

Шановні жителі Таращанського району!

На території Київської області розпочалася оперативно-профілактична операція «Мак», мета-виявлення та ліквідація незаконних посівів нарковмісних рослин. Поліцейські здійснюють обходи домогосподарств жителів району і міста, та оглядають їх щодо виявлення можливих незаконних посівів.
Поліція нагадує! За незаконний посів та вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин чи конопель в кількості до 10 рослин – передбачена адміністративна  відповідальність за ст.106-2КУпАП (штраф до 1700 гривень з конфіскацією незаконно вирощуваних нарковмісних рослин).
Кримінальна відповідальність настає за незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості від 100 рослин чи конопель у кількості від 10 рослин. Така відповідальність передбачена ч.1 ст. 310 Кримінального кодексу України.
Поліція звертається до всіх небайдужих громадян дотримуватися чинного законодавства та у разі виявлення посівів нарковмісних рослин повідомляти на гарячу лінію "102",або за номерами :  0936642488, 0679447322.