Олексій Чернишов представив новопризначеного голову Таращанської РДА

Опубліковано: 5-2-2020

Сьогодні голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов представив нового голову Таращанської райдержадміністрації. Згідно з Розпорядженням Президента України № 97/2020-рп від 03 лютого 2020 року, ним став Вадим Пасічнюк.

Під час зустрічі з активом Таращанського краю, очільник Київщини привітав Вадима Пасічнюка із призначенням на посаду, вручив службове посвідчення та висловив переконання, що він стане потужним драйвером для динамічного розвитку краю.

Новопризначений голова Таращанської РДА подякував Президенту України та голові Київської облдержадміністрації за високу довіру та запевнив присутніх у своїй готовності до виконання поставлених перед ним доручень. А також пообіцяв докласти всіх зусиль для досягнення високого результату у роботі на новій відповідальній посаді.

Під час наради у формі діалогу відбулося жваве обговорення проблемних питань району. Людей цікавили питання децентралізації, водопостачання, ремонту доріг та розвитку району загалом. Також учасники зустрічі обговорили роботу пасажирського транспорту, що здійснює перевезення між районами області. Ці та інші озвучені питання були поставлені на контроль очільником КОДА.