ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 5-10-2018

Трансляція заходу за участю Президента України - відкриття на Черкащині пам'ятника Митрополиту Липківському.

__________________________________________________

Трансляція заходів за участю Президента України (16.01.2019, м. Бориспіль).

 

__________________________________________________

Анонс

У вівторок, 29 січня, об 11.00 у місті Біла Церква відбудеться семінар на тему «Новації Податкового законодавства. Кампанія декларування доходів 2019. Електронні сервіси ДФС України», який проводить Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області». Зокрема новації в адмініструванні ПДВ, податку на прибуток та рентної плати, ПДФО та ЄСВ.

У семінарі візьмуть участь: Павло Козирєв - начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Кравченко Леся –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Чустіль  Оксана –заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронюк  Оксана – заступник начальника  відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області, Миронець Ірина - ГДРІ відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

Семінар відбудеться 29 січня (вівторок), об 11.00, у приміщенні Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області за адресою: вулиця Спартаківська, 15, 5 поверх,  актова зала.

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області

__________________________________________________

Увага!!!

Шановні керівники підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, з чисельністю штатних працівників ВІД 8 ОСІБ, які зареєстровані у Таращанському районі.

         Відповідно до Наказу Міністерства соціальної політки України від 23.11.2018р. №1763 «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню», який набрав чинності з 08.01.2019 року, Вам необхідно подати до Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості на оновленому бланку звіт, а саме – «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2018 рік» в термін до 25 січня 2019 року.

За більш детальною інформацією звертатися

до Таращанської РФ КОЦЗ (04566)-5-11-56.

Провідний фахівець з питань зайнятості

Віталій Лобоцький

__________________________________________________
До уваги громадян!
Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС України буде проведено Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно – прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику   «Кращий пожежний – це ти обережний» (далі – Конкурс). Враховуючи викладене, Таращанський РС ГУ ДСНС просить розмістити умови його проведення (додаток) та результати на веб-сайті  Таращанської РДА.
__________________________________________________

 __________________________________________________

ЗМІНЕНО МІНІМАЛЬНИЙ РЕКОМЕНДОВАНИЙ РОЗМІР АЛІМЕНТІВ

   

Завдяки прийняттю другого пакету законів у рамках проекту Кабінету Міністрів України та Міністерства юстиції України #ЧужихДітейНебуває в українському законодавстві було виокремлено поняття "мінімальний гарантований" та "мінімальний рекомендований" розміри аліментів.

Відтак, мінімальний гарантований розмір аліментів не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак ця сума може бути присуджена лише в тому випадку, коли у батька чи матері, які проживають окремо, не вистачає коштів для того, щоб платити більші аліменти.

Натомість, мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину прирівнюється до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

З 1 січня 2019 року він становить:

- 1626 гривень для дітей менше 6 років;

- 2027 гривень для дітей 6 років і старших.

__________________________________________________

До уваги громадян!

6 січня 2019 року відбудеться трансляця церемонії вручення Томосу про автокефалію Української православної церкви у м. Стамбулі

Час трансляції 08:40-12:20. Виступ Президента України планується орієнтовно о 12:00.

Посилання на трансляцію https://www.youtube.com/watch?v=1zkmaVwXV8M

__________________________________________________

Білоцерківське управління  ГУ  ДФС у Київській області повідомляє

Податковий календар на січень 2019 року

__________________________________________________

 

До уваги громадян!

Телепрограма 'Я МАЮ ПРАВО!'. Тема- Визнання батьківства

 

__________________________________________________

До уваги громадян!

Вед. у/к. Нова передвиборча соціологія - за останні місяці найбільше зріс рейтинг у Петра Порошенко. Фонд “Демократичні ініціативи” разом з центром Разумкова оприлюднили свіже опитування.

БЗ За ним станом на грудень Юлію Тимошенко підтримують  понад шістнадцять відсотків українців, чинного президента Петра Порошенка - майже чотирнадцять відсотків. На третьому місці - шоумен Володимир Зеленський із рейтингом у 8.8 відсотків. Майже впритул до нього - Юрій Бойко. Його підтримують 8.4 відсотки українців. По майже 7 відсотків - у Олега Ляшка та Анатолія Гриценка.

За чотири місяці найбільше зріс рейтинг у Петра Порошенка - з менш ніж восьми відсотків станом на початок вересня до нинішніх майже чотирнадцяти. Тож соціологи прогнозують фінальну битву між двома кандидатами - нинішнім Президентом і лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

__________________________________________________

До уваги!

З метою визначення  механізму  розрахунку показників проекту районного бюджету Таращанського району на плановий бюджетний період та прогнозу районного бюджету на наступні за плановим два бюджетні періоди розроблено інструкцію з підготовки бюджетних запитів на плановий бюджетний період. Інструкція встановлює порядки складання, розгляду та аналізу бюджетних запитів.

НАКАЗ 2018

Інструкція_2018_проект_02.11.2018

Додаток1

Додаток2

Додаток3

__________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

         Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано до суду клопотання про застосування примусового заходу медичного характеру на підставі ст.94 КК України стосовно 48-річного громадянина С., який вчинив суспільно небезпечне діяння, що підпадає під ознаки злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин С., шляхом злому навісного замка, проник всередину будинку потерпілого К. в с. Станишівка Таращанського району  Київської області, де викрав металеве ліжко та пружинний матрац.

         За скоєння суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України (таємного викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаного з проникненням у житло) особі можливе призначення примусового заходу медичного характеру у вигляді - госпіталізації до психіатричного закладу зі звичайним наглядом.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                                         Ю. Калайда

__________________________________________________

За вироком Таращанського районного суду від 29.11.2018 громадянина В. засуджено за ч. 2 ст. 185 КК України до покарання у виді двох років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 71 КК України остаточно визначено покарання за сукупністю вироків шляхом часткового приєднання невідбутого покарання за вироком Тетіївського районного суду Київської області від 02.12.2016 у виді двох років шести місяців позбавлення волі.

У зв’язку з неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність та невідповідністю призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого через м’якість Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури вирок районного суду оскаржено до Київського апеляційного суду.

Установлено, що злочинець, перебуваючи біля багатоквартирного будинку, що розташований в м. Тараща Київської області, помітив біля під’їзду велосипед марки «Leader Fox Spider», що належить П. У цей момент у нього виник умисел на таємне викрадення вказаного велосипеда.

Реалізуючи свій злочинний умисел, В. діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, усвідомлюючи протиправність своїх дій, таємно, повторно, користуючись зайнятістю власника та відсутністю інших осіб, які б могли завадити йому вчинити крадіжку, підійшов до належного на праві власності П. велосипеда марки «Leader Fox Spider» та викрав його.

Своїми протиправними діями злочинець завдав потерпілому майнової шкоди на загальну суму 3337,46 грн.

Крім того, В., перебуваючи біля будівельного магазину, що розташований в м. Тараща Київської області, помітив біля нього велосипед марки «Формула Кола», що належить М. У цей момент у нього виник умисел на таємне викрадення вказаного велосипеда.

Реалізуючи свій злочинний умисел, В., діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, усвідомлюючи протиправність своїх дій, таємно, повторно, користуючись зайнятістю власника та відсутністю інших осіб, які б могли завадити йому вчинити крадіжку, підійшов до належного на праві власності М. велосипеда марки «Формула Кола» та викрав його.

Своїми умисними протиправними діями В. завдав потерпілому майнової шкоди на загальну суму 2000 грн.

Крім цього, В., перебуваючи біля багатоквартирного будинку, що розташований в м. Тараща Київської області, помітив біля під’їзду велосипед марки «Athletic», що належить Ш. У цей момент у нього виник умисел на таємне викрадення вказаного велосипеда.

Реалізуючи свій злочинний умисел, В., діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, усвідомлюючи протиправність своїх дій, таємно, повторно, користуючись зайнятістю власника та відсутністю інших осіб, які б могли завадити йому вчинити крадіжку, підійшов до належного на праві власності потерпілому велосипеда марки «Athletic» та викрав його. 

Своїми умисними протиправними діями В. завдав потерпілому майнової шкоди на загальну суму 2166,67 грн.

Прокурор у кримінальному провадженні прокурор    

Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури                                                                       Ю. Калайда

__________________________________________________

Районна служба зайнятості інформує

У січні-листопаді 2018 року послугами районного центру зайнятості скористалось 1110 чоловік. Статус безробітного мали 1080 осіб.

Чисельність громадян, працевлаштованих за сприянням державної служби зайнятості у 2018 році, становить 704 особи. Рівень працевлаштування безробітних громадян 54,1%.     

Протягом 2018 року проходили професійне навчання 230 безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення навчання  становить 98,7 %.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 571 незайнята особа. Питома вага безробітних громадян, які приймали участь в таких роботах, становить 51,9%.

Наразі на обліку в центрі зайнятості перебуває 463 незайнятих громадян. Статус безробітного мають 309 осіб. Із загальної чисельності безробітних 183 проживають у сільській місцевості.

У 2018 році до центру зайнятості було заявлено 819 вакансій від  роботодавців.

Найбільш затребувані професії, на які сьогодні є попит, – це професії висококваліфікованих робітників – слюсарі з ремонту автомобілів, продавців, електрогазозварників, верстатників деревообробних верстатів, слюсарів-сантехників.

__________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

За вироком Таращанського районного суду від 22.11.2018 громадянина Б. засуджено за ч. 2 ст. 185 КК України до покарання у виді двох років позбавлення волі, за ч. 3 ст. 15 ч. 3 ст. 185 КК України до покарання у виді трьох років позбавлення волі.

На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточно призначено покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді трьох років позбавлення волі. На підставі ч. 1 ст. 71 КК України остаточно призначено покарання за сукупністю вироків шляхом часткового приєднання невідбутого покарання за вироком Таращанського районного суду Київської області від 08.12.2015 у виді трьох років шести місяців позбавлення волі.

У вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 289 та ч. 3 ст. 185 КК України злочинця визнано невинуватим з підстав відсутності у його діях складу кримінального правопорушення.

У зв’язку з невідповідністю висновків суду першої інстанції фактичним обставинам кримінального провадження, неправильним застосуванням закону України про кримінальну відповідальність, істотним порушенням вимог кримінального процесуального закону та невідповідністю призначеного судом покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого через м’якість Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури вирок районного суду оскаржено до Київського апеляційного суду.

Установлено, що злочинець в м. Тараща Київської області помітив у відчиненому приміщенні гаража моторолер марки «Xunda XDX», який належний потерпілому та прийняв рішення в нічний час незаконно ним заволодіти.

В подальшому вивів із гаража моторолер марки «Xunda XDX» та не заводячи двигун вказаного моторолера, руками покотив його до місця свого приживання.

Вартість моторолера марки «Xunda XDX», яким незаконно заволодів  Б. з гаража П., з урахуванням його зношення у процесі експлуатації становить 1232 грн.

В подальшому злочинець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, прийшов до місця проживання П. та, з метою реалізації свого злочинного задуму, через незачинені на засов ворота, які він відчинив раніше, пройшов до подвір’я вказаного домоволодіння.  

Реалізуючи свій злочинний умисел на таємне протиправне заволодіння чужим майном, а саме пилососом марки «Guatro 31 Einhell», Б., діючи умисно, повторно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна,  впевнившись, що у дворі та будинку відсутні господарі та будь-які інші особи, які б могли бачити його злочинні дії, через незачинену на запірний пристрій браму гаража проник всередину, звідки в подальшому викрав пилосос марки «Guatro 31 Einhell» та розпорядився ними на власний розсуд, а саме відніс його до свого місця проживання.

Ринкова вартість пилососа марки «Guatro 31 Einhell», з урахуванням його зношення у процесі експлуатації, становить 851 грн.

 Прокурор у кримінальному провадженні прокурор

Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури                                                   Ю. Калайда

__________________________________________________

НА КИЇВЩИНІ ОБМЕЖЕНО РУХ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ

УВАГА!

Шановні мешканці Київської області!

У зв’язку з погіршенням погодних умов, згідно рішення обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій вводиться обмеження в’їзду в м.Київ та Київську область вантажних транспортних засобів. Рекомендуємо утриматись від поїздок автомобільними шляхами Київщини на період складних погодних умов.

Перевізників, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, просимо із розумінням поставитись до вимог патрульної поліції щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг та заздалегідь розміщувати транспортні засоби на спеціально облаштованих паркувальних майданчиках, що розташовані вздовж доріг загального значення.

 Будьте уважні та обережні!

__________________________________________________

Які послуги Міністерства юстиції громадяни можуть отримати онлайн?

 1. Доступ до державних реєстрів:
 • Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за допомогою якого можна:
 • отримати відомості про зареєстровані речові права на нерухоме майно
 • перевірити документ, виданий Державним реєстром речових прав на нерухоме майно
 • попередньо подати заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень
 • отримати інформацію про стан розгляду заяви (запиту)
 • поставити об’єкт нерухомого майна на контроль
 • Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, який дозволяє:
 • отримати чи перевірити наявну інформаційну довідку
 • Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, завдяки якому можна:
 • безкоштовно отримати відомості онлайн
 • отримати електронну виписку (довідку, витяг)
 • отримати відповідь на запит
 • подати заяву для проведення державної реєстрації
 • Реєстру громадських об’єднань
 • Державного реєстру друкованих ЗМІ та інформаційних агенств як суб’єктів інформаційної діяльності
 • Єдиного реєстру громадських формувань
 • Єдиного реєстру арбітражних керуючих
 • Єдиної бази даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень
 • Єдиного державного реєстру судових рішень
 • Єдиного реєстру апостилів
 • Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
 • Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України "Про очищення влади"
 • Єдиного реєстру нотаріусів
 1. Доступ до веб-порталу звернень у сфері державноїреєстрації актів цивільного стану, через який Ви можете:
 • подати заяву онлайн
 • записатись на прийом до відділу ДРАЦС у зручний для Вас час
 • задати питання в режимі онлайн та отримати відповіді від фахівців
 1. Запис на прийом до керівника державної установи в режимі відеоконференції
 2. Доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (ЄДР), за допомогою якого у Вас є можливість:
 • безкоштовно отримати відомості з автоматизованої системи збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації
 • отримати відомості з ЄДР у вигляді виписки, витягу або довідки
 • отримати відповідь на запит
 • оформити та подати електронні документи, які в подальшому направляються державному реєстратору
 1. Отримання інформації про діяльність арбітражних керуючих
 2. Доступ до послуг електронного суду:
 • сплата судового збору онлайн
 • отримання інформації щодо стадії розгляду судової справи
 • доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень
 • отримання процесуальних документів в електронному вигляді
 • надсилання судових повісток шляхом SMS-повідомлень
 • вільний доступ довідомостей у справах про банкрутство
 1. Замовлення електронного цифрового підпису

Електронні сервіси доступні за посиланням: https://kap.minjust.gov.ua/

Контактний телефон: 0-800-50-85-84 (дзвінки в межах України безкоштовні)

__________________________________________________

 З 1 грудня розмір аліментів буде підвищено: Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що з 1 грудня розмір аліментів збільшиться? Соня Гук

Хочу поінформувати шановну читачку, що на початку липня ми домоглися прийняття другого пакету законів у рамках проекту Уряду та Мін’юсту #ЧужихДітейНеБуває. Новації цих законів покликані захистити економічні права найменших українців та убезпечити їх від можливого економічного насильства з боку дорослих. Серед іншого ми прописали й норму, яка стосується підвищення мінімального розміру аліментів на одну дитину. Ця норма, як й інші положення пакету законів, почала діяти 28 серпня.

Який розмір аліментів запроваджується цим Законом?

Відповідно до прийнятих змін, мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак ця сума може бути присуджена лише в тому випадку, коли у батька чи матері, які проживають окремо, не вистачає коштів для того, щоб платити більші аліменти.  Натомість, мінімальний рекомендований розмір аліментів на одну дитину прирівнюється до прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. З 28 серпня це стало:

1. 1559 грн для дитини до 6 років,
2. 1944 грн для дітей від 6 до 18 років.
З 1 грудня планується підняття відповідних сум до:
1. 1626 грн для дітей менше 6 років,
2. 2027 грн для дітей 6 років і старших.

Яким чином здійснюватиметься контроль за цільовим витрачанням аліментів?
Одне з важливих питань, які нам задавали як представники громадськості, так і депутати перед прийняттям другого пакету законів, стосувалося посилення контролю за використанням коштів. Адже багато хто побоювався, що сплачені аліменти можуть використовуватися не на потреби дитини.

Хочу наголосити, що орган опіки та піклування проводитиме регулярні інспекції батьків, з якими живуть діти і які, відповідно, отримують аліменти. Порядок та періодичність таких інспекцій визначатиметься Мінсоцполітики. Окрім того, за заявою платника аліментів, який не має заборгованості зі сплати аліментів, інспекції можуть проводитися позапланово, але не більше за один раз на три місяці.

Також у законі ми передбачили санкції до того з батьків, котрий витрачає отримані кошти не на потреби дитини, зокрема, ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Де можна отримати детальнішу консультацію по кожному конкретному випадку?

Для того, щоб отримати більш детальні консультації чи роз’яснення, слід звернутися до одного з наших центрів чи бюро безоплатної правової допомоги. Дізнатися, де розташований найближчий з них можна на сайті http://legalaid.gov.ua/ua/ або за телефоном гарячої лінії: 0(800)213-103. 

__________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

За вироком Таращанського районного суду від 12.11.2018 злочинця К. засудженого за ч. 2 ст. 185 КК України до 4 років позбавлення волі, відповідно до ст.ст. 75, 76 КК України звільнено від відбування основного покарання з випробуванням зі встановленням йому іспитового строку тривалістю 2 роки.

З підстав неправильного застосування закону України про кримінальну відповідальність та невідповідності призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури вирок районного суду оскаржено до Київського апеляційного суду.

Установлено, що злочинець раніше судимий 4 рази за злочини проти власності. З метою реалізації свого злочинного умислу, направленого на таємне заволодіння чужим  майном, обвинувачений діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою збагачення за рахунок чужого майна, повторно, користуючись відсутністю власника будинку, підійшов до вішалки в вітальній кімнаті будинку в с. Дубівка Таращанського району Київської області, звідки таємно викрав належні потерпілому речі. Після цього з викраденими речами вийшов на вулицю та зник з місця вчинення злочину, таким чином отримав змогу розпорядитися викраденим майном на власний розсуд, а саме приніс та сховав їх в своєму будинку.

Прокурор у кримінальному провадженні                                         Ю. Калайда

__________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю Б., який підозрюється у вчиненні таємного викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаного з проникненням у інше приміщення, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Злочинець прийшов до кафе «Причал», яке розташоване в м. Тараща Київської області та реалізуючи свій злочинний умисел на протиправне заволодіння майном потерпілого, яке знаходилося у вказаному кафе, діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, користуючись темною порою доби, достовірно знаючи, що інші особи, які б могли завадити йому вчинити крадіжку відсутні, підійшов до дверей вище вказаного приміщення та за допомогою лому зірвав навісний замок, після чого протиправно таємно проник всередину приміщення, де викрав продукти харчування та посуд.

Своїми умисними протиправними діями Б. завдав потерпілому майнову шкоду у розмірі 1633,09 грн.

Таращанським районним судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. 

За скоєння таємного викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаного з проникненням у інше приміщення, підозрюваному в суді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Прокурор Таращанського відділу


   Останні новини


Здійснено комплексне профілактичне відпрацювання Северинівської сільської ради

18 січня з метою забезпечення життя та здоров’я громадян, рятувальники Таращанського районного сектору спільно з представниками національної поліції Таращанського ВП здійснили  комплексне профілактичне відпрацювання Северинівської сільської ради.  В населеному пункті переважна більшість жителів мають у будинках пічне опалення, тому працівники ДСНС під час відпрацювання в першу чергу відвідали одиноких літніх людей, багатодітних сімей та інвалідів. Піднімались питання утримання у справному стані та правила експлуатації печей, груб та електрообладнання.  Рятувальники детально розповіли, яких помилок треба уникати аби не сталося біди.  У ході рейду працівники ДСНС  вручали листівки, в яких детально викладено правила експлуатації пічного опалення та електрообладнання, а також дії під час виявлення підозрілих вибухонебезпечних придметів.

детальніше...

Президент України Петро Порошенко відвідав Бориспільський академічний ліцей

Під час робочого візиту на Київщину, Президент України завітав на День відкритих дверей до новозбудованого Бориспільського академічного ліцею. Інноваційний учбовий заклад містить навчальні аудиторії та спеціалізовані лабораторії, оснащені сучасним обладнанням, з багатофункціональним програмним забезпеченням, з новочасними дидактичними моделями, приладами і пристроями, лінгафонні кабінети, класи образотворчого та музичного мистецтва, спортивні та хореографічні зали, актову залу зі звуковим та світловим обладнанням, бібліотеку та читальну залу, медичний блок, обідню залу, інтерактивний тир.

Також ліцей працює в форматі інклюзивного центру, що робить його доступним для дітей з обмеженими фізичними можливостями. В учбовому закладі є спеціально обладнані підйомники та ліфт, туалетні кімнати для осіб з проблемами опорно-рухового апарату.

Петро Порошенко ознайомився з роботою ліцею, зокрема оглянув навчальні класи, актову залу, їдальню, поспілкувався з учнями та педколективом. Очільник держави в якості подарунку передав художню літературу для бібліотеки ліцею. Також під час спілкування Петро Порошенко доручив Голові Київської ОДА Олександру Терещуку облаштувати додатковий комп’ютерний клас.

«Візит до новозбудованої школи завжди викликає лише позитивні емоції. Ми завжди говоримо про те, наскільки важливо для нас мати високу якість освіти, наскільки важливо турбуватися про школу. Переконаний – витрати на освіту це не видатки бюджету, це – інвестиції в майбутнє держави.

Хочу підкреслити, що змінювати країну це спільне завдання для всіх українців. Ми маємо мислити нестандартно та інноваційно, щоб змінювати країну разом. Я вірю, що кожен з тих, хто сьогодні вчиться в стінах ліцею стане видатною особистістю, стане громадянином країни, якою він буде пишатися», – зазначив Президент України Петро Порошенко.

 

детальніше...

Отримати довідку про несудимість у сервісному центрі МВС – ЛЕГКО!!!

Минуло трохи більше року з того часу, коли сервісні центри МВС почали видавати довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. За цей час послуга набула значної популярності. Наприклад, 2018 року її замовило майже 117 тисяч українців. У Київській області довідку про відсутність судимості торік отримали маже 16 тисяч громадян. Це на 3 тисячі 300 виданих довідок більше, ніж 2017 року. Така статистика є прикладом ефективної діджиталізації державних послуг - одного з пріоритетів реформи сервісних центрів МВС. Переведення послуг в онлайн робить їх доступними, зручними та заощаджує   час.

Зазвичай довідку замовляють при влаштуванні на роботу, під час оформлення або поновлення документів, виїзду за кордон, оформлення громадянства, отримання дозволу на володіння зброєю, для надання в органи соціального забезпечення тощо. Право на отримання з персонально-довідкового обліку відомостей про себе особа набуває з моменту досягнення 14-річного віку. Найкраще замовити і отримати такий документ в одному з наших територіальних сервісних центрів. Для цього є кілька вагомих причин.

1. Вартість

У територіальному сервісному центрі МВС довідка про відсутність судимості видається безплатно.

2. Замовлення онлайн

Завдяки науково-технічному прогресу все більше послуг можна отримати, не виходячи з дому. І ця послуга – не виняток! Тож замовити довідку про несудимість можна буквально не виходячи з домівки! Для цього потрібно зареєструватися за допомогою Електронного цифрового підпису та заповнити електронну форму. Готовий документ можна отримати особисто в обраному територіальному сервісному центрі МВС, пред’явивши адміністратору сервісного центру паспорт чи інше посвідчення особи, або ж в електронному варіанті – довідка надійде на електронну адресу, вказану у формі замовлення. 

3. Замовлення у будь-якому територіальному сервісному центрі МВС

Одним із ключових принципів роботи сучасних сервісних центрів МВС є екстериторіальність. Тобто можливість отримати послугу там, де зручно - не залежно від місця реєстрації. Тож якщо доступу до мережі Інтернет немає, замовити й отримати потрібний документ можна у найближчому сервісному центрі. Під час особистого подання запиту потрібно лише заповнити заяву та надати адміністратору документ, що посвідчує особу.

4. Можливість подання запиту представником, а не особисто

У разі, якщо за довідкою звертається представник, необхідно надати документ, що посвідчує його особу, оригінал і копію нотаріально завіреної довіреності, яким представника уповноважено отримати в сервісному центрі МВС довідку про відсутність судимості, а також заяву та копію документа фізичної особи, стосовно якої замовляється довідка.

«Як можна унеможливити корупційну складову та зробити це в зручний для громадянина спосіб ? Тільки через впровадження електронних сервісів, це самий дієвий та швидкий спосіб без шокових рішень» - написав на своїй сторінці у Facebook начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій .

«Таких зручних сервісів має ставати більше. Значно більше. Працюємо далі».

детальніше...

ГУ ДФС у Київській області інформує

До місцевих бюджетів Білоцерківського регіону перераховано майже 2 млрд. гривень

« На 314 млн. гривень зросли надходження на соціальні потреби регіону і станом на 01.01.2019 становлять 1954 млн. гривень. Для порівняння, за 2017 рік, до місцевих бюджетів Білоцерківського регіону надійшло лише 1640 млн. гривень»,- зазначав начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв.

З найбільшою питомою вагою у загальній сумі надходжень до місцевих бюджетів, традиційно, увійшли податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю. Їх надходження складають:

- 1297 млн. гривень податку на доходи з фізичних осіб, що майже на 239 мільйонів гривень більше минулорічного показника;

- 338  млн. гривень єдиного податку, що на 58,3 мільйона гривень більше, ніж у січні-грудні 2017 року.

- 171 млн. гривень надходжень земельного податку та орендної плати за землю, що на 5.3 мільйона гривень перевищує показник 2017 року.

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування забезпечено на рівні 1580 млн. гривень. Цей показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску на 273 млн. гривень.

Білоцерківське управління

 ГУ ДФС у Київській області

З 1 січня розпочалася деклараційна кампанія – 2019

 

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області  повідомляє, що з початку 2019 року стартувала кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2018 року.

Слід зазначити, що у минулому році розширено коло платників, які зобов’язані подати декларацію. Зокрема, п.п.164.2.2 ст. 164 Податкового кодексу встановлено, що отримувачі винагород та інших виплат, нарахованих (виплачених) відповідно до умов цивільно-правового договору у разі, якщо такі доходи отримані від фізичних осіб - платників єдиного податку 4-ї групи, включають такі виплати до річної декларації та самостійно сплачують податки та збори.

Податкова декларація про майновий стан і доходи за формою, затвердженою наказом МФУ від 02.10.15 №859 (у редакції від 06.06.2017 №556),  подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів :

-  особисто або уповноваженою на це особою;

- надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення (не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації);

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу (не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк).

 Податкова декларація про майновий стан і доходи подається в такі граничні строки:

- для громадян, які зобов’язані подати податкову декларацію, і осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, – до 01 травня року, що настає за звітним;

- для громадян, які мають право на податкову знижку – до 31.12.2019 ;

- для фізичних осіб-підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування)  – протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (року).

При декларуванні доходів у поточному році застосовуються норми та ставки податку на доходи фізичних осіб, які діяли на останній день звітного податкового періоду, тобто на 31 грудня 2018 року.

Нагадуємо, що порядок подання річної декларації про майновий стан і доходи визначений ст. 179 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI (із змінами і доповненнями). 

Білоцерківське управління

 ГУ ДФС у Київській області

 

 

детальніше...