ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 10-7-2020

Прес-реліз

У період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які мають найманих працівників, а також ФОП, котрі являються застрахованими особами без найманих працівників Таращанського району та були вимушені зупинити (скоротити) власну діяльність на час карантину мають право на допомогу по частковому безробіттю звернувшись до Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Станом на 10 липня до Таращанської районної філії КОЦЗ подано 44 пакетів документів на допомогу по частковому безробіттю, з яких 12 пакетів – від юридичних та фізичних осіб за найманих працівників та 32 пакетів – фізичних осіб  підприємців за себе.

На сьогодні комісією Київського обласного центру розглянуто 41 поданих пакетів та прийнято 35 позитивних рішень і 6 рішень відмовлено на підставі порушення абзацу 3 частини першої статті 471 Закону України «Про зайнятість населення» та п.5, п.8 Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 453.

 Для більш детальної інформації щодо отримання допомоги по частковому безробіттю Вам необхідно звернутися до Таращанської районної філії Київського ОЦЗ за адресою: вул. Шевченка, 12, м. Тараща, а також за телефоном (04566) 5-11-56.

***

"Нелегальна" зайнятість – відповідальність двох сторін

У сьогодення величезним попитом користується зайнятість без оформлення трудових відносин. Оскільки дуже часто в умовах дефіциту вільних робочих місць, громадяни, які шукають роботу, погоджуються на будь-які умови праці, запропоновані роботодавцем. Але від цього можуть страждати обидві сторони трудових відносин.

При «нелегальній» зайнятості найманий працівник втрачає можливість користуватися щорічними відпустками, у випадку виробничої травми або захворювання – оплати лікарняних листів та інших страхових випадків, субсидією, допомогою малозабезпеченим сім’ям, трудовий стаж, пенсійне забезпечення, та інші державні гарантії. А у разі звільнення з роботи втрачають деяку частку виплати допомоги по безробіттю під час перебування на обліку в службі зайнятості з пошуку роботи. Тому, погоджуючись на «нелегальну» зайнятість та «тіньову» не декларовану оплату праці «в конвертах», працівники повинні усвідомлювати,  що вони самостійно сприяють собі у очікуванні ризиків, пов’язаних із захистом власних трудових прав та соціальним захистом.

У свою чергу роботодавець не застрахований від безвідповідальних працівників. Саме тому відсутність належно оформлених трудових відносин з найманими працівниками може призвести до позбавлення права вимагати у працівника виконання роботи належним чином або дотримання працівником правил внутрішнього трудового розпорядку та режиму роботи.

У черговий раз Таращанська районна філія Київського обласного центру зайнятості нагадує всім керівникам підприємств, організацій, установ і фізичним особам-підприємцям Таращанщини про необхідність подання до центру зайнятості інформації про попит на робочу силу (звіт за формою №3-ПН «Звіт про наявність вакансій») протягом трьох днів з моменту відкриття вакансії.

***

Шановні фізичні особи – підприємці Таращанщини!

Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації в рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Київській області на 2019-2020 роки проводить вебінар «Стабільний бізнес – успішна економіка Київщини» на тему «Бізнес і приватизація: кожен українець інвестор».

Ви маєте можливість взяти участь у заході, який відбудеться 10.07.2020 о 11.00 год. на платформі для проведення відео-конференцій та вебінарів Zoom.

Анкету для реєстрації учасників вебінару розміщено за посиланням:

https://bit.ly/SupportBIZ/

Для більш детальної інформації звертайтеся за адресою:

вул. Шевченка, 12, м. Тараща.

Контакти 04566-5-11-56.

***

ДО ВІДОМА БЕЗРОБІТНИХ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ У СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ

На сьогодні перед безробітними відкривається унікальна можливість через державну службу зайнятості України отримати безкоштовний доступ до Міжнародної освітньої програми «Coursera».

На цій платформі є програми навчання і розвитку, розроблені провідними університетами і компаніями світу. Вибравши одну або декілька програм, ви можете пройти курсове навчання онлайн, що дасть змогу підвищити кваліфікацію, набути актуальні навички, необхідні для пошуку високооплачуваної і цікавої роботи та отримати сертифікат від провідного університету.

За більш детальною інформацією звертатися до Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості за адресою: вул. Шевченка, 12, м. Тараща, а також за телефоном 04566-5-19-53.

***

Легалізація зайнятості населення – соціальні гарантії та достойне життя

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на сьогодні є легалізація зайнятості населення.

Хочеться, щоб важливість питання легалізації оплати праці знайшла розуміння серед вас, бо перш за все, це - у ваших інтересах.

Роботодавець позбавляє вас права на основну та додаткову відпустки, оплату лікарняного, допомогу по безробіттю, гарантії на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві. При цьому «нелегальний» працівник втрачає трудовий стаж з усіма наслідками, що звідси випливають.

Цінуйте себе і вимагайте гідного ставлення до себе!

Ви повинні вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору, а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до компетентних державних органів за захистом своїх конституційних прав.

Шановні роботодавці!

Подбайте про своїх працівників та про їхнє майбутнє!!!

Закликаємо вас зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення та відмовитись від виплати зарплати «в конвертах». Це дозволить громадянам зняти соціальну напругу та отримати реальну соціальну підтримку. Пропонуємо вам негайно зареєструвати належним чином трудові відносини з своїми найманими працівниками, у випадку ігнорування цієї вимоги до керівників підприємств і приватних підприємців контролюючі органи вимушені будуть застосовувати всі заходи впливу в межах їх компетенції.

 

***

Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації  інформує, що в рамках підготовки до опалювального сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз» у період з 30 червня по 31  серпня поточного року заплановано проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів ( лист АТ «Київоблгаз» від 24.06.2020 №81005 – сл-5951-0620).

***

Жителям Таращанського району, Таращанське ВП Миронівського ВП ГУНП в Київській області доводить до відома інформацію про роботу дільничних офіцерів поліції за 5 місяців 2020 року!

За звітний період   2020  року  штатна численність сектору ДОП нараховує 5 працівників  з яких по списку 5 з них 3 ДОП, 2 ст. ДОП. За аналогічний період 2019 року штатна чисельність ДОП складала 5 працівників з яких 3 ДОП, 2 ст. ДОП.       

Робота по попередженню  злочинів та правопорушень:

На звітній період на профілактичному обліку  в службі ДОП перебуває  114  осіб  що в середньому становить 23 особи на одного ДОП, із них:  

  • звільнених з місць позбавлення волі, які відбували покарання за умисний злочин і в яких судимість не знято або не погашено – 27 з яких:
  • Адмін. наглядних – 6;
  • Формальників (особи, які підпадають під дію формального нагляду) – 17;
  • Засуджені за злочини середньої та невеликої тяжкості - 4;
  • Осіб які вчиняють насильство  в сім’ї – 78 осіб.      

 З метою посилення профілактичної роботи із раніше судимими особами, своєчасного виявлення, постановки на облік та документування вказаних осіб, протягом звітного періоду 2020 року за ініціативою Таращанського ВП встановлено 4 адміністративні нагляди та продовжено адміністративний нагляд на 1-го формальника.      

За порушення адміністративного нагляду  складено – 20 адміністративних протоколів за ст. 187 КУпАП ( Порушення правил адміністративного нагляду), поставлено на профілактичний облік 6 раніше судимих.     

З метою покращення профілактичної роботи з попередження злочинів, пов’язаних з домашнім насильством, протягом звітного періоду 2020 року було складено -  38 адміністративних протоколів ст. 1732 КУпАП ( Вчинення домашнього насильства), винесено Термінових заборонних приписів стосовно кривдника – 21, поставлено на профілактичний облік 29 осіб.        

У звітному періоді службою  ДОП Таращанського ВП проводилась робота  направлена на попередження та розкриття  скоєних на адміністративних дільницях  злочинів  та припинення правопорушень. За звітній період 2020 року ДОП виявлено та розкрито особисто 16 кримінальних правопорушень, що становить 32 % від загальної кількості розкритих Таращанським ВП.          

Дільничними офіцерами поліції проведено ряд профілактичних заходів ( перевірка осіб які перебувають на превентивному обліку, роз’яснювальна робота серед населення щодо збереження свого майна від злочинних зазіхань) з профілактики та попередження злочинів майнової спрямованості.         

Було розглянуто 210 заяв та звернень громадян.

За порушення адміністративного законодавства  було складено  - 237 адміністративних протоколів.        

В ході проведення комплексу оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК», під час відпрацювання території Таращанського району дільничними офіцерами поліції виявлено та задокументовано 2 факти незаконного посіву та вирощування громадянами нарковмісних рослин.

***

Прес-реліз

У період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, юридичні особи та фізичні особи – підприємці, які мають найманих працівників, а також ФОП, котрі являються застрахованими особами без найманих працівників Таращанського району та були вимушені зупинити (скоротити) власну діяльність на час карантину мають право на допомогу по частковому безробіттю звернувшись до Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

Станом на 19 червня до Таращанської районної філії КОЦЗ подано 30 пакетів документів на допомогу по частковому безробіттю, з яких 13 пакетів – від юридичних та фізичних осіб за найманих працівників та 17 пакетів – фізичних осіб  підприємців за себе.

На сьогодні комісією Київського обласного центру розглянуто частину поданих пакетів та прийнято 9 позитивних рішень і 5 рішень відмовлено на підставі порушення абзацу 3 частини першої статті 471 Закону України «Про зайнятість населення» та п.5 Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 306 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 3 червня 2020 р. № 453.

 У черговий раз нагадуємо, що допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого(мікро-), середнього бізнесу, а також фізичні-особи підприємці, які не мають найманих працівників та зупинили або ж скоротили свою діяльність через карантин; сплачували ЄСВ упродовж 6 місяців, що передують даті зупинення(скорочення) діяльності та звернулись до служби зайнятості за місцем сплати ЄВ упродовж 90 днів з моменту зупинення(скорочення) діяльності.

Для більш детальної інформації щодо отримання допомоги по частковому безробіттю Вам необхідно звернутися до Таращанської районної філії Київського ОЦЗ за адресою: вул. Шевченка, 12, м. Тараща, а також за телефоном (04566) 5-11-56.

***

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно уродженця та жителя Обухівського району, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень – злочинів, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України.

За клопотанням Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Таращанським районним судом У. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Громадяни У. та Г. автомобілем прибули з м. Обухів до м. Тараща та вчинили крадіжку багатожильного кабелю, що належить ПАТ «Укртелеком».

Своїми умисними протиправними діями вказані особи  завдали ПАТ «Укртелеком» майнової шкоди на загальну суму 116366,72 грн.

За скоєння злочинів, передбачених ч. 1 ст. 185, ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 185 КК України підозрюваному  в суді загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 5 років.

***

Встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України

Безоплатна правова допомога​

***

Фотоконкурс "Вікі любить Землю" запрошує до участі

***

Інформаційні листи для теплогенеруючих, теплотранспортуючих, теплопостачальних, теплосервісних організацій та підприємств, установ, організацій - споживачів теплової енергії (лікувальні, дошкільні, навчальні та інші заклади соціального призначення) щодо підготовки теплових господарств та джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період  2020 - 2021 років.

***

Управління соціального захисту населення Таращанської РДА повідомляє про те, що згідно пакету документів від суб’єкта надання послуг ТОВ «Санаторій «Борисфен» юридична адреса: 03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 66Б, код ЄДРПОУ 37558757, тел./факс: (05154) 3-71-47; телефони: (05154) 3-72-91, +38096-300-41-28 включено до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції та постраждалим учасникам Революції Гідності.

Додаток 1

Додаток 2, 3, 4

***

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЄКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ  ДЕТАЛЬНОГО  ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКОГО КОМПЛЕКСУ ТОВ «КІВШОВАТА АГРО» НА ТЕРИТОРІЇ КІВШОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТАРАЩАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА АДРЕСОЮ: С. КІВШОВАТА ВУЛ. 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, 25 (КАДАСРОВИЙ НОМЕР ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ 3224481900:04:002:0140)

  1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

Проєктом документа державного планування детальним території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140) було визначено функціональне призначення та параметри забудови ділянки, виявлено та уточнено територіальні ресурси для всіх видів функціонального використання території, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних і природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. В проєкті проведено збір вихідних даних щодо розташування ділянки проектування, наявності природних, екологічних та інших містобудівних умов і обмежень її освоєння. Проведене ознайомлення з проєктними матеріалами подібних комплексів, наданих інвестором.  Надані пропозиції щодо містобудівного освоєння, організації функціонування території, розміщення інженерних споруд, тощо. Визначене розміщення основних потужностей підприємства та граничні показники його шкідливості.

Зміст проєкту детального плану території відповідає діючому законодавству України у галузі містобудування та вимогам Державних будівельних норм: ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад та зміст детального плану території».

У ході виконання стратегічної екологічної оцінки у процесі розробки даного детального плану, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та здоров’я громадян на ділянці проектування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Таращанська районна державна адміністрація.
  2. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 11 червня 2020 року і триває до 10 липня 2020 року (30 днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09500, Київська обл., м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1 та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Таращанської районної державної адміністрації – 10tara@tarashcha-rda.gov.ua .

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 08 липня 2020 року о 10:30 у приміщенні Таращанської районної державної адміністрації за адресою: Київська обл., м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140– Таращанська районна державна адміністрації Київської області, м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1.

ґ) із проєктами звітів можна ознайомитись на офіційному сайті Таращанської районної державної адміністрації – https://tarashcha-rda.gov.ua.

Відповідно до ст. 12 Закону «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто від 11.06.2020 року до 10.07.2020 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Відповідальна особа – Завідувач сектору містобудування, архітекрури та будівництва Таращанської районної адміністрації -Сліпко Л.О.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

Із наявною екологічною інформацією, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування можна ознайомитись у Звіті про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території для будівництва виробничо-складського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер земельної ділянки 3224481900:04:002:0140), який розміщений на офіційному сайті Таращанської районної державної адміністрації – https://tarashcha-rda.gov.ua.

ЗВІТ ПРО РОЗРОБЛЕННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ВИРОБНИЧО-СКЛАДСЬКОГО КОМПЛЕКСУ ТОВ «КІВШОВАТА АГРО» НА ТЕРИТОРІЇ КІВШОВАТСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТАРАЩАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗА АДРЕСОЮ: С. КІВШОВАТА ВУЛ. 40-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, 25 (КАДАСТРОВИЙ НОМЕР ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ 3224481900:04:002:0140)​

Детальний план території для будівництва виробничоскладського комплексу ТОВ «Ківшовата Агро» на території Ківшоватської сільської ради Таращанського району Київської області за адресою: с. Ківшовата, вул. 40-річчя Перемоги, 25 (кадастровий номер ділянки 3224481900:04:002:0140)

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Додаток 9

Додаток 10

Додаток 11

Додаток 12

Додаток 13

Додаток 14

***