ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 8-8-2017

 

УВАГА!

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби у Таращанській районній державній адміністрації з 21 серпня 2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації. Документи приймаються до 15 год 30 хв. 08 вересня 2017 року.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту Таращанської районної державної адміністрації Київської області

 

______________________________________________

 

______________________________________________

З 01 серпня 2017 року розпочало роботу Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

Основними завданнями відділення є:

 • Реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у цих сферах та території Білоцерківського, Таращанського та Рокитнянського районів Київської області;
 • Забезпечення надання страхових виплат та соціальних послуг, матеріального забезпечення відповідно до Закону;
 • Організація профілактики страхових випадків;
 • Забезпечення здійснення перевірок обгрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності закладами охорони здоров’я ;
 • Організація здійснення контролю за використанням коштів Фонду соціального страхування України;
 • Забезпечення проведення розслідування страхових випадків та обгрунтованості виплати матеріального забезпечення, страхових виплат;
 • Забезпечення ведення обліку та звітності щодо страхових коштів;

Адреса Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області: м.Біла Церква, вул. Богдана Хмельницького, 9,  телефони (04563) 53290, 52610, 58501; адреса робочих місць спеціалістів відділення у м.Тараща: вул.Шевченка, 74/79, тел.(04566) 42601, 51330; у смт Рокитне: вул. Вокзальна, 68, (04562) 52490.

Адреса офіційної сторінки Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області у мережі «Facebook»: www.facebook.com/bilatserkvaregionfse

______________________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 13.06.2017 року № 130 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника» Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника, було подано одну заяву і відповідний пакет документів – Ткаченко Ларисою Іванівною, яка і стала переможцем конкурсу із загальною сумою 8,0 балів.

______________________________________________

Про підтримку депутатських звернень, запиту депутата Київської обласної ради VII скликання 

Відповідно до Конституції Украйни, статей 43, 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту Київської обласної ради VI скликання (зі змінами), враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії Київської обласної ради з  питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції, Київська обласна рада вирішила:

1. Підтримати депутатські звернення, запит депутата Київської обласної ради VII скликання, що додаються.

2. Направити депутатські звернення, запит за належністю для відповідного розгляду.

3. Опублікувати дане рішення разом з додатками на офіційному веб-сайті Київської обласної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції і голову Київської обласної ради Старикову Г.В.

 

Голова ради                                                                                     Г.В. Старикова

 

 

м. Київ

22 червня 2017 року

№ 326-15-VII

 

Київська обласна державна адміністрація

Міські ради (міст обласного значення)

Районні ради

 

Станом на сьогодні Україна перебуває під тиском військової агресії з боку Російської Федерації (надалі за текстом – РФ), що проявляється у масштабних терористичних атаках, бойових діях, обстрілах та провокаціях.

Зухвалі дії РФ попри всі міжнародні норми супроводжуються не лише захопленням території нашої держави, але й масовими вбивствами, катуванням, викраденням наших співвітчизників.

Більшість громадян України відмовляються купувати товари, що походять з країни-агресора. Це адекватна, ненасильницька, абсолютно законна та справедлива реакція українців на дії РФ, адже цілком зрозуміло, що, підтримуючи Росію та її економіку, наші громадяни підтримують бойові дії проти України.

За таких умов вдається цілком справедливим, аби Київська обласна рада пішла назустріч свідомим громадянам принаймні у частині маркування товарів окупанта, рекомендувавши торговим точкам Київської області маркувати окремо продукцію, яка походить з країни-агресора, тобто з РФ.

Цим рішенням Київська обласна рада звертається до торгових точок на території Київської області ввести спеціальне помітне маркування товарів російського походження позначкою «Товари з Російської Федерації» з нанесенням зображення прапора Російської Федерації та їх розміщення на окремих полицях, а саме:

 • спеціального помітного маркування кожного товару російського походження позначкою «Виготовлено в Російській Федерації» з нанесенням цього напису на цінники та їх розміщення на окремих полицях;
 • спеціального помітного маркування кожного товару російського походження з кольорами прапору Російської Федерації тобто синьо-біло-червоним, розміром не менше 5 см;
 • запровадження інформаційних стендів з написом «Виготовлено в Російській Федерації» у торговельних приміщеннях, де здійснюється реалізація товарів російського походження;
 • проведення акцій підтримки вітчизняних товаровиробників.

Враховуючи суспільно-політичну ситуацію в Україні, з метою підтримки нещодавнього рішення Волинської обласної ради від 02.02.2017 № 10/70 «Про додаткове маркування товарів російського походження у торговельних закладах Волинської області», вважаємо за необхідне прийняття подібного рішення у Київській області. Своїм рішенням депутати Київської обласної ради не тільки висловлять свою негативну позицію щодо продукції країни-агресора, але і підтримають проведення акцій у підтримки вітчизняних виробників.

 

 

Підтримано

рішенням Київської обласної ради

від 22.06.2017 № 326-15-VII

 

______________________________________________

ПОРЯДОК ОБМЕЖЕННЯ У ПРАВІ ВИЇЗДУ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ ПРИ ЗДІЙСНЕННІ ПРИМУСОВОГО ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ

Відповідно до ст. 33 Конституції України кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
Порядок здійснення права громадян України на виїзд з України, випадки тимчасового обмеження права громадян на виїзд з України регулює Закон України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України» від 21.01.1994 року № 3857-XII.
Статтею 6 зазначеного закону встановлені підстави для тимчасового обмеження права громадян України на виїзд з України. Однією з підстав таких підстав є ухилення особи від виконання зобов'язань, покладених на неї судовим рішенням.Слід зазначити, що саме по собі рішення суду про стягнення грошових коштів (кредиту, аліментів, оплати комунальних послуг тощо) не є підставою для обмеження права громадянина України на виїзд з України.
Якщо рішення суду про стягнення коштів не виконується добровільно, особа на користь якої ухвалено рішення (стягувач) може звернутися до державної виконавчої служби або до приватного виконавця з заявою про відкриття виконавчого провадження.
Виконавче провадження є завершальною стадією судового провадження і примусового виконання судових рішень, та полягає у здійсненні виконавцями (державними або приватними) Відповідно до п. 19 ч. 3 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 № 1404-VIII виконавець під час здійснення виконавчого провадження має право у разі ухилення боржника від виконання зобов’язань, покладених на нього рішенням, звертатися до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржника - фізичної особи чи керівника боржника - юридичної особи за межі України до виконання зобов’язань за рішенням або погашення заборгованості за рішеннями про стягнення періодичних платежів.
Питання про тимчасове обмеження боржника - фізичної особи або керівника боржника - юридичної особи у праві виїзду за межі України при виконанні судових рішень вирішується судом за місцезнаходженням органу державної виконавчої служби за поданням державного виконавця або за місцезнаходженням виконавчого округу за поданням приватного виконавця (ч.1 ст. 377-1 Цивільного процесуального кодексу України). Проте судовий розгляд такого клопотання здійснюється судом без виклику та повідомлення сторін (боржника та стягувача).
Таким чином, для встановлення обмеження у праві виїзду за межі України, необхідно: - рішення суду про стягнення боргу, яке набрало законної сили, - відкриття виконавчого провадження з примусового виконання рішення суду, - ухилення боржника від виконання своїх зобов’язань за рішенням суду, - направлення виконавцем до суду подання про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду, - ухвала суду про тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України, прийнята за результатами розгляду подання виконавця. 
Слід зазначити, що тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України особи припиняється у разі винесення виконавцем постанови про:
1) повернення виконавчого документа до суду, який його видав, у разі поновлення судом строку подання апеляційної скарги на рішення, за яким видано виконавчий документ, або прийняття такої апеляційної скарги до розгляду (крім виконавчих документів, що підлягають негайному виконанню);
2) закінчення виконавчого провадження у разі:
- визнання судом відмови стягувача від примусового виконання судового рішення;
- затвердження (визнання) судом мирової угоди, укладеної сторонами у процесі виконання рішення;
- припинення юридичної особи - сторони виконавчого провадження, якщо виконання її обов’язків чи вимог у виконавчому провадженні не допускає правонаступництва, смерті, оголошення померлим або визнання безвісно відсутнім стягувача чи боржника;
- скасування рішення, на підставі якого виданий виконавчий документ, або визнання судом виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню;
- письмової відмови стягувача від одержання предметів, вилучених у боржника під час виконання рішення про передачу їх стягувачу, або знищення речі, що має бути передана стягувачу в натурі або оплатно вилучена;
- закінчення строку, передбаченого законом для відповідного виду стягнення, крім випадку, якщо існує заборгованість із стягнення відповідних платежів;
- фактичного виконання в повному обсязі рішення згідно з виконавчим документом;
- повернення виконавчого документа без виконання на вимогу суду або іншого органу (посадової особи), який видав виконавчий документ;
- надіслання виконавчого документа до суду, який його видав, у випадку, передбаченому частиною третьою статті 63 Закону України «Про виконавче провадження», яка встановляє порядок виконання рішень, за якими боржник зобов’язаний вчинити певні дії або утриматися від їх вчинення (не сплатити кошти);
- якщо рішення фактично виконано під час виконання рішення Європейського суду з прав людини;
- якщо стягнені з боржника в повному обсязі кошти не витребувані стягувачем протягом року та у зв’язку з цим перераховані до Державного бюджету України;
- якщо коштів, що надійшли від реалізації заставленого майна (за виконавчим документом про звернення стягнення на заставлене майно), недостатньо для задоволення вимог стягувача - заставодержателя, а також якщо майно, яке є предметом іпотеки, передано іпотекодержателю або придбано ним відповідно до вимог Закону України «Про іпотеку» за виконавчим документом про звернення стягнення на майно, яке є предметом іпотеки.

______________________________________________

Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив

Київська обласна державна адміністрація спільно з проектом «Активні громадяни» Британської ради в Україні, з метою залучення молодіжної громади до розвитку області, підтримки молодіжних ініціатив в соціальній сфері розпочинає Конкурс соціальних проектів молодіжних ініціатив.

Фінансування проектів-переможців буде здійснено за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті.

У конкурсі беруть участь проекти, представлені молоддю Кмївської області віком  від 14 до 35 роківабо представниками громадських організацій, які працюють з молоддю.

Термін реалізації проекту- до 1 грудня 2017 року.

Пріоритетні напрямки конкурсу:

 • Формування активної громадянської позиції та популяризація поваги до прав людини серед молоді;
 • Мистецтво(пленери, творчі події, виставки, перформенси, просвітницькі пректи тощо);
 • Активний відпочинок та популяризація серед молоді здорового та безпечного способу життя;
 • Підтримка  та сприяння в реалізації молодіжних бізнес –ініціатив;
 • Виховання молодіжної еліти області, як якісно нових носіїв державної влади, свідомих патріотично-налаштованих представників громади, які готові взяти на себе відповідальність за управління державними справами;
 • Неформальна освіта (набуття молодими людьми знань, навичок та інших компетентностей поза системою освти)

Термін подачі проектних ідей від учасників конкурсу триває до 25 серпня 2017 року включно. Прийом проектних ідей відбувається за електронним посиланням на сайті : http:pitching.in.ua/kyiv

Попередній відбір буде здійснювати конкурсна комісія. До 31 серпня 2017 року учасникам повідомляються результати попереднього відбору, а також час і місце проведення подальших етапів конкурсу.

11-14 вересня 2017 року-доопрацювання учасниками конкурсу своїх проектів у форматі тренінгу у супроводі експертів проекту «активні громадяни» Британської ради в Україні. Участь у тренінгу-обовязкова. Учасники конкурсу, що не пройшли навчання на тренінгу, не допускаються до захисту проектів на наступному етапі.

______________________________________________

Про санаторно-курортне лікування громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи

______________________________________________

Оголошено конкурс !

Управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації 24.07.2017 року оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби: категорії «В» головного спеціаліста відділу обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та категорії «В» провідного спеціаліста з виплати  відділу державних соціальних допомог управління на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Документи для участі в конкурсі приймаються у відділі з питань управління персоналом управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації до 15 год. 30 хв. 18 серпня 2017 року за адресою: Київська область, м. Тараща, вул. Шевченка,7, 1-й поверх. Телефон для довідок 5-15-49.

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за наступними посиланнями:

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»  головного спеціаліста відділу обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації Київської області на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В»  провідного спеціаліста з виплати відділу державних соціальних допомог  управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації Київської області на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

______________________________________________

Про переможців конкурсу 

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 30.06.2017 року № 285 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста відділу з юридичних питань та взаємодії з правоохоронними органами апарату Таращанської районної державної адміністрації» Таращанська районна державна адміністрація повідомляє про переможців конкурсу:

Переможцем конкурсу та другим за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста відділу з юридичних питань та взаємодії з правоохоронними органами апарату Таращанської районної державної адміністрації визначено:

І. Ковтун Ілона Вадимівна – 7,3 балів;

ІІ. Ряба Марина Олександрівна – 7,2 балів.

______________________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 26.06.2017 року № 280 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальника відділу з юридичних  питань та взаємодії з правоохоронними органами апарату Таращанської районної державної адміністрації» Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що за результатами конкурсу переможця не визначено.

______________________________________________

До уваги молодіжної громадськості міста та району!

З 21 по 26 серпня Міністерство молоді та спорту України спільно з Дніпропетровською облдержадміністрацією, Дніпропетровською обласною радою, Дніпровською міською радою та Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій у м. Дніпрі проводять Міжнародну акцію «Форум української молоді діаспори «Дніпро 2017». Для участі необхідно зареєструватися до 01 серпня 2017 року на http://fumd.skumo.org. Витрати на проживання та харчування учасників за рахунок організаторів заходу.

______________________________________________

 

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області

Адреса: вул. Гайок, 4а, м. Біла Церква, Київська область, 09104, Україна
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги:        0-800-213103
Електронна адреса: office.kyivreg@kyiv.legalaid.gov.ua
Веб-сайт: http://kyivreg.legalaid.gov.ua/ua/
Директор: Кіккас Віктор Едгардович


 

Місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Білоцерківський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Біла Церква, вул. Гайок, 4-А

 
 • Богуславське бюро правової допомоги
 • Кагарлицьке бюро правової допомоги
 • Миронівське бюро правової допомоги
 • Сквирське бюро правової допомоги
 • Таращанське бюро правової допомоги
 • Тетіївське бюро правової допомоги
 • Володарське бюро правової допомоги
 • Рокитнянське бюро правової допомоги
 • Ставищенське бюро правової допомоги
 • м. Богуслав, вул. Острів, 1
 • м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 19
 • м. Миронівка, вул. Соборності, 60
 • м. Сквира, вул. Соборна, 22
 • м. Тараща, вул. Шевченка, 27 
 • м. Тетіїв, вул. Цвіткова, 9б
 • смт. Володарка, пл. Миру, 2
 • смт. Рокитне, вул. Смоляна, 9
 • смт. Ставище, вул. Сергія Цимбала, 35/1

 

Броварський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Бровари, вул. Гагаріна, 16

 
 • Бориспільське бюро правової допомоги
 • Переяслав-Хмельницьке бюро правової допомоги
 • Яготинське бюро правової допомоги
 • Баришівське бюро правової допомоги
 • Згурівське бюро правової допомоги
 • м. Бориспіль,вул. Київський Шлях, 79в
 • м. Переяслав-Хмельницький, вул. Оболонна, 2в
 • м. Яготин, вул. Незалежності, 116
 • смт. Баришівка, вул.Київський шлях,19-а
 • смт. Згурівка, вул. Українська, 19, 4 поверх
 

Вишневський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

м. Вишневе, вул. Південна, 5б

 

 • Васильківське бюро правової допомоги
 • Вишгородське бюро правової допомоги
 • Ірпінське бюро правової допомоги
 • Фастівське бюро правової допомоги
 • Обухівське бюро правової допомоги
 • Бородянське бюро правової допомоги
 • Іванківське бюро правової допомоги
 • Макарівське бюро правової допомоги
 • м. Васильків, пл. Шевченко, 2 (у приміщенні кіно-ру "Дружба")
 • м. Вишгород, вул. Кургузова, 13
 • м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
 •  
 • м. Фастів, вул. Суворова, 1
 • м. Обухів, вул. Київська, 14, 1-й поверх
 • смт. Бородянка, вул.Центральна, 327
 • смт. Іванків, вул. І. Проскури, 26
 • смт. Макарів, вул. Дмитра Ростовського, 26
 

__________________________________________________

Оголошення!

20.07.2017 року з 11-00 до 13-00 в приміщенні Таращанського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області за адресою м.Тараща вул.Паркова 20 відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника управління державної виконавчої служби – начальником відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби ГТУЮ в Київській області

______________________________________________

Оголошення!

25.07.2017 року з 14-30 до 16-00  години в приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури,  за адресою: вул. Кооперативна, 3, м. Кагарлик Київська область відбудеться особистий прийом громадян прокурором Київської області Чібісовим Д.О. в режимі відео-конференції.

______________________________________________

УВАГА!

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби у Таращанській районній державній адміністрації з 13 липня 2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника. Документи приймаються до 15 год 30 хв.04 серпня 2017 року.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії "В" спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника 

______________________________________________

АГЕНТСЬКИЙ ПУНКТ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН В СЕЛІ КІВШОВАТА

В селі Ківшовата в приміщенні сільської ради відкрито агентський пункт з обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області (далі – управління), що дає змогу жителям села та найближчих навколишніх населених пунктів вирішити певні питання, що стосуються пенсійного забезпечення, страхового стажу та інші, не звертаючись безпосередньо до управління в м. Біла Церква.

Щовівторка, з 8-00 до 13-00 проводитиметься прийом громадян спеціалістом управління, який надаватиме такі послуги:

-         надання консультацій з питань пенсійного забезпечення;

-         визначення права на пенсію, згідно наданих громадянином документів;

-         прийом заяв щодо запиту пенсійних справ з інших управлінь в зв’язку з переміною місця проживання;

-         щодо зміни способу виплати пенсій;

-         оформлення анкет на виготовлення пенсійних посвідчень;

-         видача пенсійних посвідчень;

-         прийом заявок на видачу довідок про розмір пенсій, про перебування на обліку, про розмір заробітної плати (доходу) форми ОК-5, ОК-7 та інше;

-         прийом заяв для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Громадяни можуть попередньо звернутися до фахівця сільської ради та подати заявку про отримання певного виду послуги, яка передаватиметься до управління для розгляду та  підготовки необхідних документів, довідок, інформації щодо пенсійного забезпечення заявника та ін.., що будуть надані під час проведення прийому спеціалістом управління.

_______________________________________________

«Пошукова експедиція»

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» з метою активізації молодіжного історико-пошукового руху на Київщині планує проведення з 14 по 17 липня 2017 року заходу, спрямованого на відновлення та відкриття закритих сторінок історії України та видатних особистостей українського державотворення, відновлення та виховання історичної пам’яті «Пошукова експедиція».

Захід відбудеться у форматі походу-експедиції з ночівлями в наметовому таборі. Програмо передбачені інформаційно-навчальні лекції, краєзнавчо-пошукові виходи, відвідування музеїв, спілкування з науковцями та робота з архівними матеріалами.

До участі у заході запрошуються представники молодіжних історико-пошукових, краєзнавчих об’єднань, громадських організацій, лідерів молодіжного руху, студентів вищих навчальних закладів (історичних факультетів) та зацікавлену молодь у віковій категорії від 14 до 35 років.

Організатори забезпечують трансфер від міста Києва до місця проведення заходу та у зворотному напрямку, харчування учасників, науковий супровід.

Для участі у заході необхідно заповнити форму для реєстрації та надіслати її на електронну адресу: komc@ukr.net з поміткою у темі «Пошукова експедиція» у термін до 10 липня 2017 року.

Прізвище, ім’я, по-батькові

Дата

Громадська організація, ВНЗ тощо. Досвід участі у пошукових експедиціях

Адреса,

контактні телефони

Електронна адреса

 1.