ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 13-12-2017

До відома орендарів( не залежно від форми власності орендованої  земельної ділянки) та органів місцевого самоврядування!

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 22.11.2017 року № 890 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» якою внесено зміни до Типового договору оренди землі, затвердженого поставою Кабінету Міністрів України від 3 березня 2004 року № 220, Таращанська районна державна адміністрація інформує про наступне.

У вище вказаних змінах зазначено, що у разі оренди земельної ділянки (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення (сільськогосподарських угідь) державної та/або комунальної власності у п. 7 «Інші особливості об’єкта оренди, які можуть вплинути на орендовані відносини» договору зазначаються дані агрохімічного паспорта земельної ділянки (земельних ділянок).

У разі оренди земельної ділянки (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення (сільськогосподарських угідь) приватної власності рекомендується у   п. 7 «Інші особливості об’єкта оренди, які можуть вплинути на орендовані відносини» договору зазначати дані агрохімічного паспорта земельної ділянки (земельних ділянок).

В разі передачі в оренду земельної ділянки (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення державної та/або комунальної власності (сільськогосподарських угідь) включається право орендодавця вимагати відповідно до законодавства від орендаря збереження родючості ґрунтів, шляхом перевірки не рідше ніж один раз на три роки стану орендованої земельної ділянки (орендованих земельних ділянок) на відповідність показникам агрохімічного паспорта земельної ділянки.

Таким чином, запроваджується фіксація в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду. Це дасть можливість контролювати ефективне та раціональне використання орендарями земельних ділянок, зокрема недопущення погіршення якості ґрунтів.

З огляду на вище викладене, просимо врахувати в роботі зміни законодавства тому що реалізація даних заходів, сприятиме збереженню корисних властивостей ґрунтового покриву орендованих земельних ділянок та посилить відповідальність орендарів за недобросовісне використання земельних ділянок. 

_______________________________________________

Відповідальність за несплату аліментів?

Якщо розмір по заборгованості зі сплати аліментів перевищує 3 місяці:

- відомості про боржника вносяться до Єдиного реєстру боржників;                

- майно боржника арештовується виконавцем, вилучається та реалізується;   

- виконавець звертається до суду щодо застосування до боржника тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України.  

У разі відсутності відомостей про місце перебування боржника, за поданням виконавця судом виноситься ухвала про розшук боржника. За злісне ухилення від сплати аліментів ( наявності заборгованості понад 3 місяці ) боржника може бути притягнуто до кримінальної відповідальності. Для цього стягувачу необхідно звернутись до органів Національної поліції за місцем проживання або реєстрації боржника з повідомленням про вчинення ним кримінального правопорушення, передбаченого статтею 164 Кримінального кодексу України. Злісне ухилення від сплати аліментів карається: громадськими роботами на строк від 80 да 120 годин, або арештом на строк до 3 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років. Якщо таке діяння вчинене особою, раніше судимою за такий злочин:  громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин або арештом на строк від 3 до 6 місяців.

_______________________________________________

Районна служба зайнятості інформує

Станом на 21 листопада 2017 року послугами районного центру зайнятості скористалось 1383 чоловіки, що на 70 більше в порівнянні з відповідним періодом 2016 року. Статус безробітного мали 1224 особи, проти 1187 у минулому році. Таке незначне, але збільшення незайнятого населення зумовлено вивільненням працівників, кількох сільськогосподарських підприємств, у яких відбулася зміна власників. 

Чисельність громадян, котрі отримали роботу у 2017 році – 754 особи (2016 рік – 679), з яких працевлаштовано за сприянням державної служби зайнятості 716 осіб (2016 рік – 653). Рівень працевлаштування безробітних громадян склав 53 %. Майже 150 осіб працевлаштовано на підприємства за межами Таращанського району.       

Для забезпечення конкурентоспроможності незайнятого населення, з урахуванням ситуації на ринку праці, центром зайнятості у 2017 році проведено професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 225 безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення навчання  становить 96,7 %.

З метою розширення можливостей щодо забезпечення зайнятості громадян центром зайнятості спільно з органами місцевої влади та підприємствами, були організовані громадські роботи та роботи тимчасового характеру, у яких взяло участь 582 чол., що становить 102,8% до відповідного періоду минулого року. Питома вага безробітних громадян, які брали участь у таких роботах, становить 46%.

На проведення громадських робіт було використано 220000 грн. з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та 463000 грн. коштів з місцевого бюджету.

Наразі на обліку в центрі зайнятості перебуває 361 незайнятих громадян. Статус безробітного мають 243 особи. 

___________________________________________

УВАГА!

КОНКУРС АДВОКАТІВ, які будуть включені до Реєстру адвокатів, які мають право надавати безоплатну правову допомогу

У ІV кварталі 2017 року Міністерство юстиції України оголошує конкурс адвокатів, які за результатами цього конкурсу будуть включені до Реєстру адвокатів, які мають право надавати безоплатну правову допомогу.

Звертаємо Вашу увагу, що процедура конкурсу спрощена. Просимо адвокатів, які бажають взяти участь у конкурсі виявити своє бажання до участі в конкурсі, за допомогою форми електронної реєстрації:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfk2hQK3YFvpPOFCutA3CEP95uHss3vYHu0aYSjuSStiULGnw/viewform

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 27 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» (далі – Закон), конкурси з відбору адвокатів проводяться у відповідності до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 року №1362 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 року N 575).

Організацію та проведення конкурсу (відповідно до пункту 8 частини першої статті 28 Закону) покладено на головні управління юстиції в регіонах, які утворюють конкурсні комісії (у складі не менш як сім осіб), персональний склад яких формується з представників адвокатури, головного територіального управління юстиції, центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також суддів, представників громадських об'єднань та юридичних вищих навчальних закладів (за їх згодою).

 Оголошення про проведення конкурсу оприлюднюється на офіційних веб-сайтах Мін'юсту, Координаційного центру, відповідних головних територіальних управлінь юстиції, регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги не пізніше ніж за 30 днів до кінцевого строку реєстрації для участі у конкурсі.

___________________________________________

Нарахування аліментів у 2017 році після змін до законодавства

В Україні змінилася система призначення аліментів на дітей: мінімальний розмір аліментів підвищили від 30% до 50% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку – від 713 грн. для дітей до 6 років та від 888,50 грн. для дітей від 6 до 18 років.

Вимагати аліменти має право той із батьків, який проживає разом із дитиною. Аліменти відтепер є повністю власністю дитини, але розпоряджається ними один із батьків винятково за цільовим призначенням на дитину. Той, хто платить аліменти, має право вимагати підтвердження витрат грошей винятково на дитину до кожної копійки.

Аліменти можуть становити на одну дитину 1/4 розміру заробітку (доходу) того з батьків, хто проживає окремо. На двох дітей сума може бути збільшена до 1/3 заробітку (доходу), на трьох дітей і більше – 50%. Водночас є і обмеження щодо суми аліментів – не більше 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку.

Ще важливий нюанс – суд повинен призначити аліменти на дітей протягом 72 годин. До уваги береться не лише офіційна зарплата, а й інші доходи, які зможе підтвердити стягувач аліментів. Майнові спори під час розлучення можуть розглядатися в суді скільки завгодно.

Нагадаємо, у 2017 році прожитковий мінімум для дітей до 6 років становить: від 1 травня дo 30 листопада - 1426 грн, від 1 грудня - 1492 грн. Для дітей від 6 до 18 років: від 1 травня дo 30 листопада - 1777 грн, від 1 грудня - 1860 грн. 

___________________________________________

Про навчання інвалідів в Центрі реабілітації      

Управління соціального захисту  населення Таращанської районної державної адміністрації Київської області  повідомляє, що у Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»  с.Лютіж, Вишгородського району проводиться набір слухачів  по таких спеціальностях: « Вишивальниця», « Перукар –модельєр», «Слюсар з ремонту автомобілів», « Взуттєвик з ремонту взуття» та навчання в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі, який здійснює підготовку здобувачів вищої освіти з числа молодих людей з особливими потребами. Навчання у коледжі здійснюється за РВО «Перший (бакалаврський) рівень» за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, по завершенню терміну навчання студенти здобувають освітній ступінь бакалавр.  Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на державній та контрактній основі.

___________________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 18 жовтня 2017 року № 453 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації Київської області», Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «В»  спеціаліста  відділу містобудування, архітектури та будівництва Таращанської районної державної адміністрації  Київської області, на час відпустки для догляду основного працівника,  було подано одну заяву і відповідний пакет документів Василенко Валерією Валентинівною, яка і стала переможцем конкурсу із загальною сумою 12,5 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 18.10.2017 року, порядковий номер 48732.

Додатково повідомляємо, що другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, оскільки в конкурсі  брав участь один кандидат. 

___________________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та розпорядження виконуючого обов’язки голови Таращанської райдержадміністрації від 18 жовтня 2017 року № 453 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації Київської області»”, Таращанська районна державна адміністрація повідомляє про те, що переможця та другого за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів, бажаючих взяти участь у даному конкурсі.

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 18.10.2017 року (порядковий номер вакансії - 48731).

___________________________________________

Добровільним пожежним товариством України спільно з ДСНС та редакцією журналу «Пожежна та техногенна безпека» упродовж листопада — грудня 2017 року буде проведено Всеукраїнський літературний конкурс серед дітей на протипожежну  та техногенну тематику.

З умовами його проведення  ви можете ознайомитись за посиланням: 

http://kyivobl.dsns.gov.ua/ua/Vseukrayinskiy.html

___________________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від       03 жовтня 2017 року № 434 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»» провідного спеціаліста загального відділу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області», Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що для участі у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «В» провідного спеціаліста загального відділу апарату Таращанської районної державної адміністрації  Київської області було подано одну заяву   і відповідний пакет документів Цимбал Оксаною Миколаївною, яка і стала переможцем конкурсу із загальною сумою 12,9 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 03.10.2017 року, порядковий номер 46354.

   Додатково повідомляємо, що другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, оскільки в конкурсі  брав участь один кандидат. 

_____________________________________________

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙНИХ ПРОЕКТІВ

до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області
на період 2018 – 2020 роки


З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається). Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.
  2. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  3. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018 - 2020 роки).
  4. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 р., перелік яких додається (додаток 1).
  5. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  6. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).
  7. Проектну ідею має бути надіслано не пізніше 1 листопада 2017 року.

Оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, пріоритетні завдання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, приклади заповнення форм (додаток 3), а також інша необхідна інформація розміщено на сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації: http://www.kyivregioneconomy.com/ та на сайті Київської обласної державної адміністрації http://koda.gov.ua/.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: ekon_koda@ukr.net з поміткою «До плану реалізації Стратегії». Крім цього, обов’язково необхідно буде заповнити форму за посиланням https://goo.gl/forms/g9m2cl0pcCAD4sMJ2

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2018-2020 роках за рахунок державного бюджету (кошти державного фонду регіонального розвитку), обласного бюджету (кошти, що виділяються на реалізацію обласних цільових програм), грантів міжнародної технічної допомоги або секторальної підтримки ЄС.

   Контактні телефони для довідок:

   (044)-286-87-49

   (044)-286-81-23

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

______________________________________________
 
Аліменти на дитину у 2017 році: розмір і порядок нарахування

«Якщо раніше мінімальний розмір аліментів складав 30%, то з 8 липня 2017 року мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

Окрім того, суттєво змінюється підхід до додаткових витрат на дитину.

Якщо, звертаючись до суду у разі стягнення додаткових витрат на дитину, треба було сплачувати судовий збір, то зараз судовий збір вже не сплачується. Також раніше такі позови подавалися за місцем проживання відповідача. Зараз ця ситуація змінюється і можна буде подавати позов за місцем проживання позивача.

При визначенні розміру аліментів суд враховуватиме й приховані доходи платника аліментів.

Також Закон встановлює право того з батьків, з яким проживає дитина, визначати спосіб стягнення аліментів та отримувати в порядку спрощеного судочинства аліменти в розмірі на одну дитину – однієї чверті, на двох дітей – однієї третини, на трьох і більше дітей – половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку у разі визначення розміру аліментів як частки від заробітку (доходу) матері, батька дитини, або у розмірі п’ятдесят відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо заявлено вимогу про індексацію аліментів, присуджених у твердій грошовій сумі. 

За старим законодавством аліменти, одержані на дитину, були власністю того з батьків, на ім’я кого вони виплачувались, і мали використовуватись за цільовим призначенням. Наразі аліменти, одержані на дитину, є власністю дитини, вона має право брати участь у використанні або самостійно розпоряджатися аліментами на її утримання відповідно до Цивільного кодексу України.

______________________________________________

УВАГА!

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби ” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби  у Таращанській районній державній адміністрації з 18 жовтня  2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу містобудування, архітектури та будівництва Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника. Документи приймаються до 16 годин 45 хвилин 02 листопада 2017 року.

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за наступним посиланням:

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу містобудування, архітектури та будівництва Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника

______________________________________________

УВАГА!

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби ” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби  у Таращанській районній державній адміністрації з 18 жовтня  2017 року оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області. Документи приймаються до 16 годин 45 хвилин 06 листопада 2017 року.

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за наступним посиланням:

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області

______________________________________________

 

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу. 
У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge
Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки Diamond Challenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя. 
Сьогодні у світі представлена достатня кількість програм, що зосереджені на принципах управління малого бізнесу.
Мета Diamond Challenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.
З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням:https://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html
______________________________________________