ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 11-11-2019

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації від 24.10.2019 року № 30 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації»  управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації повідомляє, що  переможця за результатами вищезгаданого конкурсу не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів, бажаючих взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «В» провідного спеціаліста відділу з питань управління персоналом управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації. Оголошення про проведення конкурсу було розміщено на Єдиному порталі вакансій Національного агентства України з питань державної служби 24.10.2018 року,  номер ЧМП23102059.

************

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

За клопотанням Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Таращанським районним судом взято під варту громадянку З., яка підозрюється у вчиненні таємного викрадення чужого майна (крадіжка), поєднаного з проникненням у житло, тобто як вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що З. проникла до будинку П., де в одній із кімнат виявила планшет та мобільний телефон, які вона таємно від оточуючих викрала. В  подальшому  викрадені речі принесла до місця проживання свого  знайомого, розпорядившись викраденим  на  власний  розсуд. 

В ході досудового розслідування вказаного злочину підозрювана змінювала місце проживання та неодноразово не з’являлась на виклики слідчого, а тому щодо неї обрано запобіжний захід саме у вигляді тримання під вартою.

За скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України  підозрюваній З. загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до шести років.

 

Прокурор Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури                                            Ю. Калайда

 

**********

Районна служба зайнятості інформує

Упродовж 9 місяців 2019 року в Таращанській районній філії Київського обласного центру зайнятості перебували на обліку 860 чоловік, які мали статус безробітного. Серед громадян, які були зареєстровані, як безробітні, 406 жінок, молоді до 35 років 218 чол.

По освітньому складу громадяни, що перебували на обліку як безробітні, розподілилися: повна вища освіта – 95 чоловік; базова вища – 30 чол.; неповна вища освіта – 157 чол., професійно-технічна – 340 чол.; повна середня – 155 чол.; базова середня – 83 чол.

Перебувало вивільнених у зв’язку з скороченням штату або ліквідацією підприємства 60 чоловік, звільнених за власним бажанням 46 чол., випускників навчальних закладів 6 чол.

Станом на 01 жовтня 2019 року в районній службі зайнятості перебуває 158 безробітних. Найбільшу питому вагу складають оператори котельні, молодші медичні сестри, продавці, водії, трактористи, підсобні робітники. Більшість громадян – 86 чоловік, які знаходяться на обліку, як безробітні, проживають у сільській місцевості.

Таращанська районна філія КОЦЗ протягом звітного періоду активно працювала з роботодавцями.

У 2019 році проведено 36 семінарів, на яких було розглянуто ряд питань, а саме: участь безробітних у оплачуваних громадських роботах, професійне навчання безробітних на підприємствах, індивідуальне навчання під замовлення роботодавців, зміни в законодавстві, створення нових робочих місць, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та громадян демобілізованих із ЗСУ.

Завдяки старанню кар’єрних радників у січні-вересні 2019 року отримали роботу 599 чол., рівень працевлаштування безробітних 56,7%. Серед працевлаштованих – 85 осіб молоді у віці до 35 років, 190 жінок.

З метою забезпечення самозайнятості безробітних, залучення їх до підприємницької діяльності за звітний період було проведено 3 семінари з безробітними по орієнтації на підприємництво, в яких взяло участь 38 чоловік. 3 особи отримали допомогу для організації підприємницької діяльності.

У 2019 році районною службою зайнятості прийнято рішення про здійснення виплати компенсацій фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на 15 безробітних.

З метою розширення можливостей щодо забезпечення зайнятості громадян районною філією спільно з сільськими радами та підприємствами, були організовані оплачувані громадські роботи та роботи тимчасового характеру, у яких брали участь 511 чол.

Були організовані роботи тимчасового характеру на підприємствах СП «Петрівське», СТОВ «Лука», ТОВ «Ківшовата АГРО», ТОВ «Інтерагроінвест», СП «Дубівське», СТ «Гетьман», ФГ «Томилівське»,  ФГ «Тікич», ТОВ «Агрофірма Ріжки», ПОСП «Нива», ТОВ «Агросленд», ТОВ «Птахопідприємство Маргус», ТОВ «Кераміка плюс», ПРАТ «Білоцерківський консервний завод», «Агрофірма Ранчо», ПП «Таращаприватбуд».

Оплачувані громадські роботи організовані в КП «Таращаблагоустрій» та сільських радах – Калиновецькій, Лучанській, Ківшоватській, Кислівській, Лісовицькій, Ріжецькій, Северинівській, Станишівській, Великоберезянській, Плосківській, Володимирській, Косяківській, Чернинській та Юшківрізькій.

 На проведення громадських робіт було використано 377694 грн. з ФЗДССНВБ та 439233 грн. коштів з місцевого бюджету.

Для забезпечення конкурентоспроможності незайнятого населення, з урахуванням ситуації на ринку праці, службою зайнятості здійснюється професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації безробітних.

 Протягом звітного періоду профнавчанням охоплено 188 осіб. Із числа направлених – 188 громадян проходили навчання під замовлення роботодавців. Пройшли професійне навчання 159 чол. Після закінчення навчання 151 особу працевлаштовано.

Значна увага приділяється працевлаштуванню демобілізованим з військової служби учасникам АТО, яких у 2019 році до районної філії звернулося 22 особи. Всього з початку року на обліку перебувало 28 громадян учасників АТО. Серед даної категорії – 1 безробітний проходив професійне навчання, 6 брали участь у громадських роботах, працевлаштовано 5 осіб.

 

************************

Звіт про розроблення стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування детального плану території для будівництва та реконструкції "Ферма СТОВ "Плосківське" за межами села Плоске на території Плосківської сільської ради Таращанського району Київської області

********************

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

За клопотанням Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Таращанським районним судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 41 річному жителю м. Тараща Київської області, який підозрюється у вчиненні дій сексуального характеру, без добровільної згоди потерпілої особи (зґвалтування), вчинене щодо неповнолітньої особи, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 152 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що злочинець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, знаходився на березі ставка «Гнатовий», який розташований у м. Тараща Київської області та зустрів свою неповнолітню дочку. М., застосовуючи фізичне насильство до дочки, яке виразилося у нанесенні удару рукою по обличчю та здавлюванні кисті її руки, а також застосовуючи психологічний тиск у вигляді погроз фізичної розправою, які потерпіла сприймала реально, вчинив з нею дії сексуального характеру (зґвалтування), всупереч її волі.

За скоєння злочину, передбаченого ч. 3 ст. 152 КК України  підозрюваному М. загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років позбавлення волі.

 

Прокурор Таращанського відділу    Кагарлицької місцевої прокуратури                                            Ю. Калайда

********************

УВАГА!

20-22 вересня 2019 року в Іспанії, м. Торрев’єха, відбулася Міжнародна конференція «Добродійний солідаризм – соціальноекономічна парадигма ХХІ сторіччя».

Програмою Конференції було передбачено окрему тему: «Економіка України – шлях до демократизацій: солідарні підходи».

Результатом плідної роботи є Звернення учасників Міжнародної конференції «Добродійний солідаризм – соціально-економічна парадигма ХХІ сторіччя» до Народу України, Президента України В.О. Зеленського, Депутатів Верховної Ради України та Членів Кабінету Міністрів України.

У разі вашої зацікавленості в економічному розвитку адміністративної території за принципами народної економіки, пропонується залучатися до обговорення і напрацювання спільних пропозицій, а також питань, що потребують вирішення, за гіперпосиланням: https://www.facebook.com/102400504486810/posts/135617991165061?sfns=mo

********************

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕКОНСТУКЦІЇ «ФЕРМА СТОВ «ПЛОСКІВСЬКЕ» ЗА МЕЖАМИ СЕЛА ПЛОСКЕ НА ТЕРИТОРІЇ ПЛОСКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТАРАЩАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  

 1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території для будівництва та реконструкції «Ферма СТОВ «Плосківське» за межами села Плоске на території Плосківської сільської ради Таращанського району Київської області, був розроблений на підставі розпорядження  райдержадміністрації № 219 від 12.07.2018 року. Детальним планом даної території визначено функціональне призначення та параметри забудови ділянки, виявлено та уточнено територіальні ресурси для всіх видів функціонального використання території, інженерного благоустрою, захисту громадян та місцевості від небезпечних техногенних та природних процесів, охорони навколишнього природного середовища. У ході виконання стратегічної екологічної оцінки, а головним чином у звіті про стратегічну екологічну оцінку, розглянуті заходи із забезпечення екологічної безпеки та покращення здоров’я населення на проектованій ділянці.
 2. Орган, що приймає рішення про затвердження документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку – Таращанська районна державна адміністрація.
 3. Процедура громадського обговорення та строки подання пропозицій і зауважень у процесі здійснення стратегічної екологічної оцінки здійснюється відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»:

а) дата початку та строки здійснення процедури: від 11 жовтня 2019 року і триває до 9 листопада 2019 року (30 днів).

б) способи участі громадськості: надання пропозицій і зауважень у письмовому вигляді, а саме на поштову адресу: 09501, Київська обл., м. Тараща, вул. Героїв Чорнобиля, 1 та електронному вигляді, а саме на електронну скриньку Таращанської районної державної адміністрації – 10tara@tarashcha-rda.gov.ua .

в) дата, час і місце проведення громадських слухань: громадські слухання відбудуться 06 листопада 2019 року о 10:00 у приміщенні Таращанської районної державної адміністрації за адресою: Київська обл., м. Тараща, вул.Героїв Чорнобиля, 1.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування детального плану території для будівництва та реконструкції «Ферма СТОВ «Плосківське» за межами села Плоске на території Плосківської сільської ради Таращанського району Київської області – відділ містобудування, архітектури та будівництва Таращанської районної державної адміністрації Київської області, м. Тараща - вул. Шевченка, 7.

ґ) із проектами звітів можна ознайомитись на офіційному сайті Таращанської районної державної адміністрації – https://tarashcha-rda.gov.ua.

_______________________________________________

Призначення та виплати житлових субсидій. Зміни в законодавстві

Напередодні опалювального сезону серед мешканців району знову постає актуальне питання – як сплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги. Для підтримки малозабезпечених верств населення які не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, держава надає адресну соціальну допомогу у вигляді житлової субсидії.

Урядом удосконалено механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який було запроваджено у березні поточного року монетизацію субсидії - так звані «живі гроші» для розрахунків за комунальні послуги, які виплачуються безпосередньо отримувачам субсидії.

На урядовому засіданні 14.08.2019 року прийнято постанову № 807, якою  оновлено Положення про порядок призначення житлових субсидій, яке визначає  механізм використання коштів передбачених у державному бюджеті.

В серпні 2019 року рішенням уряду було розширено перелік банків, уповноважених на здійснення соціальних виплат.

Уже з жовтня цього року готівкові субсидії пенсіонерам будуть виплачувати місцеві органи соціального захисту. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити, на які пенсіонерам нараховується пенсія.

Тим, хто ще не отримує пенсію, кошти будуть надходити на відкриті раніше рахунки в Ощадбанку. Щоб отримувати кошти в іншому банку, необхідно надати в управління соцзахисту відповідну заяву та реквізити рахунку в іншій уповноваженій банківській установі.

У разі відсутності рахунків в банках монетизована субсидія буде нараховуватися через Укрпошту на адресу, вказану при зверненні за призначенням субсидії.

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальний сезоне розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

З жовтня 2019 року змінено соціальну норму у разі використання природного газу для індивідуального опалення – з 4,5 куб. метри на 4 куб. метри опалювальної площі.

Тобто норма використання природного газу в індивідуальних будинках в межах норми опалювальної площі будинку становить:

 • на 1 особу – 203,89 куб.м (було 229,37 куб.м.);
 • на 2-х осіб -  260,83 куб.м.(було 293,44 куб.м.);
 • на 3-х осіб – 317,78 куб.м.(було 357,50 куб.м.)

Норма використання природного газу в багатоквартирних будинках (на три і більше поверхів) в межах норми опалювальної площі будинку становить:

 • на 1 особу – 148,57 куб.м. (було 167,14 куб.м.);
 • на 2-х осіб -  190,06 куб.м.(було 213,82 куб.м.);
 • на 3-х осіб – 231,56 куб.м.(було 260,5 куб.м.).

Норми газопостачання становлять:

 • за наявності газової плити в разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача – 5,4 куб.м на одну особу на місяць;
 • за наявності газової плити та газового водонагрівача – 10,5 куб.м на одну особу на місяць.

Норми для користування послугами з електропостачання у житлових будинках становить:

 • При наявності гарячого водопостачання або газового водонагрівача 70 кВт. – на місяць на сімʼю з однієї особи і додатково 30 кВт. на кожного іншого члена сімʼї, але не більше ніж 190 кВт. на місяць.
 • При відсутності гарячого водопостачання або газового водонагрівача 100 кВт.- на місяць на сімʼю з однієї особи і додатково 30 кВт. на кожного іншого члена сімʼї, але не більше ніж 220 кВт. на місяць.

На даний час проводиться робота для проведення автоматичного перерахунку субсидії на опалювальний період  з жовтня 2019 року по квітень 2020 року без звернення громадян.

Житлову субсидію розраховують на всіх членів домогосподарства.

Громадянам, яким була перепризначена субсидію у травні на літній період, у жовтні на опалювальний сезон 2019-2020 років її розмір розрахують автоматично. При нарахуванні будуть враховуватися доходи громадян за I та II квартали 2019 року.

Щоб отримати субсидію на опалювальний період, деяким субсидіантів потрібно повторно надати заяву та декларацію, серед них: 

 • орендарі;
 • внутрішньо переміщені особи
 • домогосподарства, в яких з травня 2019 року відбулися зміни в складі сім’ї;
 • громадяни, які отримали субсидію за рішенням комісії;
 • домогосподарства, в яких субсидія нараховувалась на фактичну кількість проживаючих осіб;
 • сім’ї, до складу яких входять непрацюючі особи працездатного віку, у яких доходи менші мінімальної заробітної плати або взагалі відсутні.

__________________________________

До уваги пільговиків!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 1 жовтня 2019 року змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги. Пільги на житлово-комунальні послуги у грошовій безготівковій формі будуть призначатися усім пільговикам в автоматичному режимі, без особистого звернення громадян, за прикладом безготівкового надання субсидій. Механізм безготівкової форми розроблений для максимальної зручності пільгової категорії громадян, які мають право на пільги і не хочуть (не мають можливості) витрачати час на оплату житлово-комунальних послуг.

Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення Таращанської РДА для звірки персональних даних та номеру мобільного телефону, а також визначитись з формою виплати пільги, за адресою вул. Шевченка, 7, м. Тараща, телефон для довідок (04566) 51390.

****

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в Управлінні соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби в Управлінні соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби: категорії «В» провідного спеціаліста відділу з питань управління персоналом управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації Київської області.

*****

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації запрошує до участи інститути громадянського суспільства, які за бюджетні кошти готові у 2020 році впровадити власний проєкт.
Ми приймемо від вас конкурсні пропозиції, які будуть спрямовані на розв’язання таких пріоритетних завдань:
1. Формування громадянської позиції – проведення заходів, спрямованих на утвердження громадянської свідомости і активної життєвої позиції молоді.
2. Здоровий спосіб життя молоді – вжиття заходів, спрямованих на популяризацію та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді.
3. Розвиток неформальної освіти – проведення заходів неформальної освіти, спрямованих на набуття молоддю знань, навичок та інших компетентностей поза системою освіти.
4. Зайнятість молоді – створення умов та вжиття заходів, спрямованих на працевлаштування молоді(забезпечення первинної та вторинної зайнятости та самозайнятости молоді).
5. Партнерська підтримка молоді, що проживає на тимчасово окупованій території України, та внутрішньо переміщених осіб – вжиття заходів, спрямованих на соціальне становлення та підтримку молоді зі внутрішньопереміщених осіб.
Деталі тут:
http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/upravlinnya-molodizhnoi-politiki-ta-na/ogolosheno-konkurs-proektiv-iz-nacion/ogolosheno-konkurs-proektiv-u-sferi-mo/
Документи для заявки можете завантажити тут:
https://cutt.ly/qwdgfi
Конкурсні пропозиції приймаємо у друкованій та електронній формі до 31 жовтня 2019 року щоденно, крім суботи та неділі, з 10:00 год. до 17:00 год., п’ятниця з 10:00 до 16:00 год. за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, каб. 534 (5 поверх), тел. (044) 285-58-73 [1].
Контактна особа для отримання консультацій – Альона Луценко, головний спеціаліст відділу молодіжної політики управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел.: (044) 285-58-73 [1], 050 868-78-56 [2].

**********

Оголошення про проведення обласного конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2020 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів

Конкурсні пропозиції приймаються у друкованій та електронній формі до 30 вересня 2019 року щоденно, окрім суботи та неділі, з 09:00 год.
до 18:00 год., п’ятниця з 09:00 год. до 17:00 год. за адресою: м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, 5 поверх, каб. 542, тел. 044 285-58-86, 063 229-87-39, e-mail: molodkoda2017@gmail.com (з поміткою у темі «Конкурс проектів НПВ»).

Детальна інформація на сайті Київської обласної державної адміністрації:

http://koda.gov.ua/oblderzhadministratsija/struktura/strukturni-pidrozdili-oda/upravlinnya-molodizhnoi-politiki-ta-na/ogolosheno-konkurs-proektiv-iz-nacion/ogolosheno-konkurs-proektiv-u-sferi-na/

Контактна особа:

Луценко Максим – спеціаліст відділу національно-патріотичного виховання управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації, тел. 044 285-58-95, 063 229-87-39.

****

Про результати конкурсу на зайняття вакантної посади

****

Увага!!!

З 25 липня по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини відбудеться семінар "Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний проект". Більш детальноза посиланням "Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний проект"

****

Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств "

*****

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 31-річної громадянки М., якиа підозрюється в таємному викраденні чужого майна (крадіжка), вчиненому повторно, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що жінка, будучи визнаною винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК, на шлях виправлення не стала, належних висновків для себе не зробила та знову вчинила новий умисний злочин.

Так, М., перебуваючи поруч з магазином «У тещі», що розташований по вул. Софіївська, 43 а м. Тараща Київської області, помітила біля нього належний потерпілому велосипед марки «Аист». В цей час у М.  виник умисел на крадіжку вказаного велосипеда.

Реалізуючи свій злочинний умисел, М., діючи умисно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, усвідомлюючи протиправність своїх дій, таємно, повторно, шляхом вільного доступу, користуючись тим, що власник був у приміщенні магазину та будь-які інші особи, які б могли завадити їй вчинити крадіжку були відсутні, підійшла до велосипеда, та здійснила його таємне викрадення. В подальшому на вказаному велосипеді М. поїхала, розпорядившись таким чином викраденим на власний розсуд.

За скоєння таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно, обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від до 5 років.

 

Прокурор Таращанського відділу   Кагарлицької місцевої прокуратури                                         Ю. Калайда

 

_________________________________________________

УВАГА!

За сприяння державної служби зайнятості громадяни віком старше 45 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту, страховий стаж яких складає не менше 15 років і не перебувають на обліку в службі зайнятості мають можливість пройти безкоштовне навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1» і отримати права на керування транспортним засобом.

Форма навчання (вечірня).

За більш детальною інформацією звертатися до Таращанської районної філії Київського обласного центу зайнятості за адресою:

м. Тараща, вул. Шевченка ,12, тел.5-19-53.

 

*********************