ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 30-3-2017

Оголошення!

Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області запрошує фізичних осіб-підприємців на тематичний семінар за участю провідних фахівців ГУ ДФС у Київській області на тему: «Основні аспекти застосування РРО суб’єктами господарювання».

Семінар відбудеться 28 квітня 2017 року об 11 год. 00 хв. за адресою:  м. Біла Церква, вул. Спартаківська, 15 (актова зала Білоцерківської ОДПІ).

Початок реєстрації о 10 год. 30 хв.

____________________________________

УВАГА!!!

27 квітня у м. Березань відбудеться Регіональна конференція "Розвиваємо громаду через благодійність".

Порядок денний для участі представників громадських організацій районів та міст обласного значення Київської області.

____________________________________

До уваги суб’єктів господарської діяльності !

Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що в рамках реалізації норм законодавства визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Зазначений Перелік затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових 
товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) 
або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів 
розрахункових операцій».

З 8 травня 2017 року суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, визначених у  Переліку, зобов’язані в обов’язковому порядку використовувати реєстратори розрахункових операцій.

Ознайомитися з Переліком можна за посиланням http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/231-2017-п .

Прийняття постанови Уряду сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів.

____________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 29.03.2017 року № 131 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації» Таращанська районна державна адміністрація надає результати конкурсу:

 

 

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Порядковий номер оголошення

Посада (категорія)

Загальна сума балів

Місце рейтингу

1.

Помилуйко Катерина Вікторівна

13928

Завідувач сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації, категорія «Б»

12,1

Перше місце (єдиний кандидат)

____________________________________

Пілотний проект «Шлюб за добу» стартує у місті Біла Церква

В місті Біла Церква Київської області можна зареєструвати шлюб за 24 години. Організатором проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявником місцем є комунальна установа Будинок урочистих подій.

Місце знаходження комунальної установи: Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100, телефон: (04563) 5-30-58.

Контактні дані відділу: Білоцерківським міськрайонний відділ ДРАЦС Головного ТУЮ у Київській області, Київська область, м. Біла Церква,вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100.

Телефон відділу: (04563) 5-34-40, 5-34-39

____________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 29.03.2017 року № 131 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації» Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що переможця та другого за результатами вищезгаданого конкурсу не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів, бажаючих взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальника управління агропромислового розвитку Таращанської районної державної адміністрації.

_______________________________________

Про проведення  конкурсу

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 27.032017 № 1225 «Про організацію та проведення конкурсу з визначення проектів розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році» оголошено конкурсу проектів, який проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка“ (зі змінами)

Конкурсні пропозиції приймаються з дня опублікування оголошення конкурсу до 17 травня 2017 р. щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10-00 до 17-00 (у п’ятницю – до 16:00) за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 42, к. 411.

_______________________________________

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ, БРАТИ ТА СЕСТРИ !

З 10 квітня по 10 травня

М І С Я Ч Н И К     М И Л О С Е Р Д Я      Т А       П А М’Я Т І

Серед нас проживає четверта частина пенсіонерів, тисячі самотніх людей похилого віку, інваліди, вдови, багатодітні сім’ї.  діти-сироти, сім’ї загиблих в АТО

Переважна більшість з них потребують уваги, тепла, матеріальної і моральної підтримки, ліків. Надіємось, що ні одна людина не залишиться байдужою до чужої біди і хоч маленьку частину свого тепла чи коштів віддасть тим хто цього потребує. Згадайте, люди, і про тих, кого немає серед нас, впорядкуйте братські могили, кладовища, разом з любителями природи прикрасьте свою землю новими насадженнями, закладіть парки, сквери, посадіть алеї слави та квіти на могилах загиблих. ЗРОБІТЬ ВСЕ ДЛЯ УТВЕРДЖЕННЯ МИРУ, ЗЛАГОДИ І ДОБРА НА НАШІЙ РІДНІЙ ЗЕМЛІ !

 Правління                             Обласна Рада                         Обласна Рада

обласного фонду                   ветеранів війни,                     товариства

милосердя і здоров’я            праці, збройних сил                охорони природи

_______________________________________

Увага: конкурс!

Таращанська районна державна адміністрація 12.04.2017 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи апарату Таращанської районної державної адміністрації

Порядок проведення конкурсу для призначення на посади Таращанської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби”.

Документи для участі в конкурсі приймаються відділом з питань персоналу апарату Таращанської райдержадміністрації до 15 год 45 хв. 28 квітня 2017 року за адресою: Київська область, м. Тараща , вул .Героїв Чорнобиля , 1, 2-й поверх, каб. 10.   Телефон для довідок 5-15-42. 

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за наступними посиланнями:

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області

____________________________________

Ш А Н О В Н І    М Е Ш К А Н Ц І

 міста Біла Церква, Білоцерківського, Таращанського та Рокитнянського районів Київської області

ПОВІДОМЛЯЄМО!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» від 21.12.2016 № 988 утворено територіальний орган Пенсійного фонду України  Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Київської області шляхом злиття управлінь Пенсійного фонду України у Білоцерківському районі,  місті Біла Церква, Рокитянському та  Таращанському районах

за адресою м. Біла Церква, Київська область, вул. Ярослава Мудрого, 2

09117     

  e-mail: upfu10025@ukr.net

Для зручності відвідувачів працюють громадські приймальні

Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України

Київської області

1. Місто Біла Церква, вул. Фастівська, 23 (кабінет № 306),

    «гаряча» телефонна лінія 045-63-4-39-62

2. Місто Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2 (кабінет № 102),

   «гаряча» телефонна лінія 045-63-5-30-04

                            3. Місто Узин, Білоцерківський район, вул. Котляревського, 16, А                         

    (кабінет № 4), «гаряча» телефонна лінія 045-63-2-24-57

                                                      4. Місто Тараща, Таращанський район, вул. Софіївська, 3 (кабінет №1)                                         

    «гаряча» телефонна лінія 045-66-5-11-44

5. смт. Рокитне, Рокитнянський район, вул. Першотравнева,6

    (кабінет № 39 ) «гаряча» телефонна лінія 045-62-5-18-61

 

Адміністрація Білоцерківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області

_____________________________________________

Районна служба зайнятості інформує

Протягом 2017 року послугами  районного центру зайнятості скористалось 1081 чоловік. 876 мали статус безробітного. Серед громадян, які були зареєстровані як безробітні, 350 жінок, молоді до 35 років 287 чол..

По освітньому складу громадяни, що перебували на обліку як безробітні, розподілилися: повна вища освіта - 65 чоловік; базова вища - 17 чол..; неповна вища освіта – 171 чол., професійно-технічна - 326 чол..; повна середня – 170 чол..; базова середня - 124 чол.

Станом на 01 квітня 2017 року в центрі зайнятості перебуває 667 безробітних. Найбільшу питому вагу складають бухгалтери, підсобні робітники, продавці, робітники з комплексного обслуговування с/г виробництва та громадяни з найпростішими професіями. Основна частина громадян - 481 чоловік , які знаходяться на обліку, як безробітні, проживають у сільській місцевості і звільнені з сільськогосподарських підприємств.

Протягом 2017 року було працевлаштовано 175 чол., що становить 124% до відповідного періоду минулого року.

У 2017 році центром зайнятості прийнято рішення про здійснення виплати компенсацій фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на 9 безробітних. Сума витрат компенсації єдиного соціального внеску працевлаштованих у 2016 році та 2017 році становить 32811 гривень.

З метою розширення можливостей щодо забезпечення зайнятості громадян центром зайнятості спільно з сільськими радами та підприємствами, були організовані громадські роботи та роботи тимчасового характеру, у яких брали участь 167 чол., що становить 59,8% до 1 кварталу минулого року.

Для забезпечення конкурентноспроможності незайнятого населення, з урахуванням ситуації на ринку праці, центром зайнятості здійснюється професійна підготовка, перепідготовка, підвищення кваліфікації безробітних.

 Протягом 2017 року профнавчанням охоплено 144 чоловік. Виплачено коштів на організацію навчання  45952 гривні. 

 

_____________________________________________

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ІНФОРМУЄ:

Управління пенсійного фонду України у Таращанському районі повідомляє пенсіонерів про призупинення фінансування відділень  нищезазначених банків.

На виконання підпункту 2 пункту 2 рішення від 15 березня 2017 р. Ради національної безпеки і оборони України “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” затвердженого указом Президента України від 15 березня 2017 р. № 63, з 1 квітня 2017 року Пенсійний фонд України призупиняє фінансування таких банків: ПАТ “Сбербанк”, ПАТ “ВіЕс Банк”, ПАТ “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, ПАТ “ВТБ БАНК”.

_____________________________________________

Аліменти.Порядок призначення, види та розмір аліментів в 2017 році

Обов’язок утримувати дитину до досягнення нею повноліття покладений рівною мірою на обох батьків, незалежно від того чи перебувають вони у шлюбі.

Аліменти можуть сплачуватись добровільно, або ж стягуватись примусово.

Відрахування аліментів на дитину за ініціативою платника. У статті 187 Сімейного кодексу України передбачено добровільний спосіб виконання матір’ю або батьком свого обов’язку утримувати дитину шляхом сплати аліментів. Для цього платнику необхідно подати заяву за місцем роботи, (місцем виплати пенсії, стипендії) про відрахування аліментів на дитину з його заробітної плати (пенсії, стипендії) у розмірі та на строк, які вказані у цій заяві. Платник має право самостійно визначити розмір аліментів та строк їх відрахування.

Стягнення аліментів на утримання дитини на підставі рішення суду. У разі неможливості досягнення між батьками згоди про добровільне відрахування ,сплату  одним з них аліментів, кошти на утримання дитини (аліменти) можуть бути присуджені за рішенням суду у частці від доходу платника або у твердій грошовій сумі .

  З метою примусового стягнення аліментів той з батьків, хто проживає з дитиною, може звернутися до суду з позовною заявою про стягнення аліментів на дитину. У своїй позовній заяві позивач має право просити суд присудити з іншого з батьків  аліменти на дитину у певній частці від його заробітку  або, за наявності певних обставин, у твердій грошовій сумі. 

У яких випадках батьки звільняються від обов‘язку утримувати дитину чітко прописується ст. 188 СК України, де зазначено, що батьки можуть бути звільнені від обов’язку утримувати дитину, якщо дохід дитини набагато перевищує дохід кожного з них і забезпечує повністю її потреби.

Особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов’язку щодо утримання дитини.

Одночасно з позбавленням батьківських прав суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину.

Для безробітного боржника аліменти нараховуються відповідно до середнього заробітку по Таращанському районі який на сьогодні складає 3238 грн. 00 коп., відповідно 1/2- складає 1619 грн.00 коп., 1/3- 1079 грн.35 коп., 1/4- 809 грн.50 коп.

Згідно ч. 2 ст 182 Сімейного Кодексу України передбачений мінімальний розмір аліментів на одну дитину, який не може бути меншим , ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Відповідно до ст.7 Закону України « Про державний бюджет на 2017 рік» встановлено прожитковий мінімум для дітей віком до 6 років з 1 січня 2017 року - 1355 гривень, з 1 травня 2017 року -1426 гривень, з 1 грудня 2017 року  - 1492 гривні;дітей віком від 6 до 18 років: з 1 січня 2017 року - 1689 гривень,  з 1 травня  року -         1777 гривень, з 1 грудня 2017 року- 1860 гривень;

________________________________________

До уваги громадян!

            Білоцерківська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2016 року. Останній день подання декларації – 03 травня 2017 року. Додаткова інформація на веб-порталі ДФС.

Білоцерківська ОДПІ

_____________________________________

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА

Рятувальники області знову кинули всі свої сили і засоби на гасіння пожеж сухої трави. Випадки таких загорань мають вже не поодинокий характер, а сягають десятків у кожному з районів Київщини. І це лише за добу. Так, за останні 24 години вогнеборці здійснили 84 виїзди із яких 66 – гасіння сухостою. З початку року ця цифра складає 388 випадків.

З приходом весни мешканці сіл та господарі дачних ділянок стають особливо активними. Починається масове впорядкування дворів та облагородження присадибних ділянок. Безперечно, це дуже необхідна справа. Але проблема полягає в тому, що люди починають спалювати сухе листя, гілки дерев та інше сміття, що накопичилось за зиму. Через недотримання правил пожежної безпеки, як правило, виникає пожежа.

Чимало людей вдається до випалювання сухотрав’я, щоб нібито підвищити родючість ґрунтів підпалюючи траву та сухостій не збираючи їх до купи. Але , в цьому випадку вогонь призводить до спалення верхнього, саме родючого шару землі, знищуючи всю його мікрофлору, яка створює гумус і на відновлення якої потрібно два-три роки. Вогонь при цьому практично неможливо контролювати -   навіть при маленькому вітрі полум’я на відкритій території поширюється дуже швидко й загасити його дуже важко.

Ще одна з причин пожеж на відкритій території – необережність під час відпочинку на природі. Як тільки наступає тепла погода люди починають виходити в парки, сквери, лісосмуги,  де розводять вогнища, смажать шашлики, забуваючи дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки: кидають недопалки на траву, залишають багаття без нагляду тощо. Саме через це найчастіше виникають пожежі, які призводять до незворотних наслідків

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області звертається до громадян  Київщини з проханням виконувати правила пожежної безпеки у пожежонебезпечний період. Пам’ятайте! Якщо Ви стали свідком виникнення невеликого осередку пожежі, не будьте байдужими! Намагайтеся загасити його водою, ґрунтом або піском, а також як швидше викликайте Службу порятунку «101».

_________________________________________________________

Важливо!

 

________________________________________________________

Увага: конкурс!

Таращанська районна державна адміністрація 29.03.2017 року оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б», а саме: завідувача сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Порядок проведення конкурсу для призначення на посади Таращанської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби”.

Документи для участі в конкурсі приймаються відділом з питань персоналу апарату Таращанської райдержадміністрації до 15 год 45 хв.18 квітня 2017 року за адресою: Київська область, м. Тараща , вул .Героїв Чорнобиля , 1, 2-й поверх, каб. 10.   Телефон для довідок 5-15-42. 

З більш детальними умовами проведення конкурсу можна ознайомитися за наступними посиланнями:

 

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» начальника управління агропромислового розвитку Таращанської  районної державної адміністрації Київської області

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б»   завідувача  сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за  дитиною основного працівника

________________________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації від 27.02.2017 року № 8 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста відділу обліку пільгових категорій населення управління на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника. Управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації повідомляє, що переможця за результатами вищезгаданого конкурсу не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів, бажаючих взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста відділу обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації.

________________________________________________________

 

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 01.03.2017 року № 90 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації» Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що на оголошені вакантні посади, а саме: начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації і головного спеціаліста відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації, не було подано жодного відповідного пакету документів для участі у вищезгаданих конкурсах.

________________________________________________________

Таращанська районна державна адміністрації запрошує до заповнення е-декларації осіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»  передбачено, що депутати районної,сільських, селищних міських рад, сільські, селищні, міські голови, повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

За звітний 2016 рік така декларація повинна бути подана в термін з  1 січня до  1 квітня 2017 року шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції:  https://nazk.gov.ua

Подання декларацій здійснюється згідно із Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування:

-        щорічна декларація, яка подається у період з 00 годин 00 хвилин  01 січня до 00 годин 00 хвилин до 01 квітня року, наступного за звітним роком. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року;

-       декларація суб’єкта декларування, який припиняє діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, що подається не пізніше дня такого припинення. Якщо припинення зазначених функцій відбулося з ініціативи роботодавця, декларація подається не пізніше двадцяти робочих днів з дня, коли суб’єкт декларування дізнався чи повинен був дізнатися про таке припинення;

-       декларація суб’єкта декларування, який припинив діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, що подається до 00 годин 00 хвилин 01 квітня року, наступного за звітним роком, у якому було припинено таку діяльність. Така декларація охоплює звітний рік (період з 01 січня до 31 грудня включно), що передує року, в якому подається декларація, та містить інформацію станом на 31 грудня звітного року;

З порядком подачі вищезгаданої декларації  можна ознайомитися за посиланнями:

https://nazk.gov.ua/deklaraciya

https://nazk.gov.ua/zakonodavstvo-0

Відповідальність

За завідомо недостовірні відомості у декларації передбачено адміністративний штраф, і навіть кримінальну відповідальність:

– недостовірні відомості про майно до 138 тис. грн. – дисциплінарна відповідальність;

– недостовірні відомості про майно від 138 тис. грн. до 345 тис. грн.. – адміністративний штраф 17 тис. грн.;

– недостовірні відомості про майно більше 345 тис. грн. – кримінальне покарання: від штрафу 43 тис. грн. – 51 тис. грн. до позбавлення волі до 2 років;

– потрібно довести умисел декларанта.

 Мінімальна заробітна плата станом на 01.01.2016 року становила 1378 грн.

Важливо!!!

1.Система дозволяє заповнювати декларацію поступово, зберігаючи її чернетку та повертатись до заповнення декларації необмежену кількість разів протягом усього строку, відведеного Законом.

2.Контроль за своєчасністю подання декларацій здійснюють органи, у яких працюють суб’єкти декларування. У разі виявлення порушень вони повідомляють про це НАЗК.

3.Пам’ятайте, Ви маєте право подати виправлену декларацію один раз упродовж 7 календарних днів, починаючи з наступного дня за днем подачі первинної декларації. Після цього терміну виправлення можливе лише з дозволу НАЗК і може також передбачати притягнення до відповідальності.

________________________________________________________

Проведення особистого прийому громадян прокурором області

Прокурором Київської області Чібісовим Дмитром Олеговичем, 24 березня 2017 року з 11:00 год. по 13:00 год. у приміщенні Кагарлицької місцевої прокуратури за адресою: Київська обл., м. Кагарлик, вул. Кооперативна, 3, відбудеться особистий прийом громадян.

Особистий прийом здійснюватиметься в режимі відеоконференції.

________________________________________________________

Управління Пенсійного фонду України у Таращанському районі Київської області повідомляє про зміну адреси управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян головного управління Пенсійного фонду України у київській області: м.Київ, вул.Терьохіна, 8А (попередня адреса: м.Київ, вул. Костянтинівська,9).

Тимчасовий прийом громадян буде проводитись в приміщенні головного управління Пенсійного фрнду України у Київській області за адресою: м.Київ, вул. Ярославська, 40. Тимчасовий контактний телефон - 044-425-69-88.

_________________________________________________________

Увага!

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15.02.2012 року № 29  „Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, Таращанська райдержадміністрація просить Вас довести до відома підпорядкованих державних службовців умови та порядок проведення першого туру конкурсу та сприяти якнайширшому їх залученню до участі у конкурсі.

Для участі в першому турі Конкурсу в двох номінаціях запрошуються державні службовці, що належать до категорії «Б» і «В» і  мають  стаж  державної служби: у  номінації  "Кращий  керівник"  -  загальний стаж державної  служби  не  менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один  рік; у номінації  "Кращий  спеціаліст"  - загальний стаж державної служби не менш як два роки. В конкурсі можуть брати учать державні службовці, які не мають дисциплінарних стягнень.

Державні службовці подають до організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу  “Кращий державний службовець” в апараті та структурних підрозділах Таращанської райдержадміністрації  з 02 по 15 березня 2017 року наступні документи встановленої форми:

  • заяву про участь у Конкурсі;
  • копію особової картки державного службовця;
  • подання керівника структурного підрозділу;
  • інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента тощо).

За детальною інформацією звертайтесь до відділу з питань персоналу апарату Таращанської райдержадміністрації за тел.: 5-15-42

________________________________________________________