ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 16-7-2018

До відома учасників АТО! 

________________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації від 19.06.2018 року № 23 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в управлінні  соціального захисту населення райдержадміністрації»  управління соціального захисту населення Таращанської райдержадміністрації повідомляє, що  переможця за результатами вищезгаданого конкурсу не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів, бажаючих взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади категорії «Б» заступника  начальника відділу фінансово-господарської діяльності – заступника головного бухгалтера управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації. Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 19.06.2018 року, порядковий номер 89578.

___________________________________________________

________________________________________________________________

Програма семінару

Реєстрація на семінар за ссилкою:
 
 
Cсилка на семінар у Facebook:
 

_________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано 29.03.2018 до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного чоловіка, який обвинувачується у вчиненні розпусних дій щодо особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, а саме у вчиненні  злочину, передбаченого ч. 1 ст. 156 КК України.

В ході судового розгляду даного провадження вину Г. доведено в повному обсязі та вироком Таращанського районного суду Київської області від 06.07.2018 його засуджено за ч.1 ст.156 КК України – до 3 років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку 3 роки.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                                                                                                                      Ю. Калайда

_________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Щ, який підозрюється у вчиненні таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що злочинець перебуваючи на території церкви «Покрови Присвятої Богородиці», що розташована в с. Лука Таращанського району Київської області, помітив на столі, що знаходився при вході до церкви, речі, а саме два металевих хреста, книгу «Священної Євангелії», натільні металеві, дерев’яні та пластикові хрестики, металеву тарілку та чотири натільні пластикові ікони, що належать потерпілому Г.

Реалізуючи свій злочинний задум на вчинення крадіжки майна потерпілого, діючи умисно, повторно, керуючись корисливим мотивом, з метою незаконного збагачення за рахунок чужого майна, користуючись відсутністю власника та інших осіб, які б могли їм у цьому завадити, таємно викрав зі столу два металевих хреста, книгу «Священної Євангелії», натільні металеві хрестики в кількості 91 шт., дерев’яні натільні хрестики в кількості 13 шт., пластикові натільні хрестики в кількості 8 шт., металеву тарілку та чотири натільні пластикові ікони.

За скоєння таємного викрадення чужого майна (крадіжка), вчиненого повторно підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури                                                                                                                     Ю. Калайда

 

__________________________________________________

Районна служба зайнятості інформує:

У січні-червні 2018 року послугами районного центру зайнятості скористалось 1033 чоловіки. Статус безробітного мали 789 осіб.

Чисельність громадян, працевлаштованих за сприянням державної служби зайнятості у 2018 році, становить 517 осіб. Рівень працевлаштування безробітних громадян  становить 57,3%.     

Протягом 2018 року проходили професійне навчання 207 безробітних. Рівень працевлаштування після закінчення навчання  становить 93,7 %.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру брали участь 433 незайнятих осіб. Питома вага безробітних громадян, які брали участь у таких роботах, становить 53,6%.

Сьогодні на обліку в центрі зайнятості перебуває 328 незайнятих громадян. Статус безробітного мають 193 особи. Із загальної чисельності безробітних 93 проживають у сільській місцевості.

У 2018 році до центру зайнятості було заявлено 608 вакансій від  роботодавців.

Найбільш затребувані професії, на які сьогодні є попит, – це професії висококваліфікованих робітників – слюсарі з ремонту автомобілів, продавців, електрогазозварників, верстатників деревообробних верстатів, слюсарів-сантехників.

____________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України “Про очищення влади”

04.07.2018 року в Таращанській районній державній адміністрації розпочато проведення перевірки щодо такої особи: Бубенко Тетяни Олександрівни – спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Заява про проведення перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Посилання : https://public.nazk.gov.ua/declaration/422dc506-6387-4ec8-834c-e15c7a94b324 

______________________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу начальника відділу освіти і науки Таращанської райдержадміністрації від 04.06.2018 року № 138 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області», Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області, стала Журавель Світлана Михайлівна, яка набрала загальну суму - 9 балів. Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 06.06.2018 року, порядковий номер 87749. Додатково повідомляємо, що другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, оскільки в конкурсі брав участь один кандидат.

_________________________________________________

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки

27.06.2018 року в Таращанській районній державній адміністрації розпочато проведення перевірки щодо такої особи: Шевченко Наталії Олексіївни – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Таращанської районної державної адміністрації.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Посилання : https://public.nazk.gov.ua/declaration/31fd8050-faf4-4adb-9992-a718ed7f117d 

______________________________________________

Щодо підготовки енергетичних господарств до роботи та їх проходження опалювального періоду 2018-2019 років

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2018-2019 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Київській області пропонує виконати наступні заходи:

 • своєчасно провести ремонтні роботи на енергетичних установках та мережах;
 • провести навчання персоналу, що обслуговує енергетичні установки;
 • привести схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;
 • виконати промивку трубопроводів теплових мереж внутрішньобудинкових систем теплопостачання;
 • перевірити технічний стан пристроїв релейного захисту та автоматики;
 • перевірити технічний стан теплових пунктів, рамок управління    внутрішньобудинковою системою опалення, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;
 • перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків.

Окремо рекомендуємо:

 • провести протиаварійні тренування з відповідним технічним персоналом;
 • укомплектувати робочі місця виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;
 • переглянути та за необхідності внести зміни до Положення про взаємовідносини між споживачем та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування ПС 35-110 (150) кВ, у тому числі при включенні автономних електростанцій.

Копію розроблених заходів та розпорядчого документа, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області термін до 16.07.2018.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

__________________________________________________________

Щодо підготовки джерел теплової енергії до роботи в опалювальний період 2018-2019 років

З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії та теплових мереж до роботи в опалювальному періоді 2018-2019 років, попередженню технологічних порушень на енергетичному обладнанні під час проходження опалювального періоду, інспекція Держенергонагляду у Київський області пропонує виконати наступні заходи:

 • забезпечити накопичення палива відповідно до технологічних потреб;
 • привести схеми зовнішнього електропостачання споживачів до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;
 • укомплектувати енергетичні установки необхідним аварійним запасом матеріалів;
 • підготувати машини та механізми до роботи в умовах низьких температур;
 • провести ремонт обладнання електричних, теплових установок та мереж у необхідних обсягах;
 • провести випробування та налагодження обладнання електричних та теплових установок і мереж;
 • провести промивку трубопроводів теплових мереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання;
 • розробити експлуатаційні режими роботи систем теплопостачання;
 • перевірити пристрої релейного захисту та автоматики;
 • перевірити технічний стан ізоляції трубопроводів теплових мереж та інженерних об'єктів до вимог нормативної та проектної документації;
 • провести протиаварійні тренування з персоналом, який експлуатує теплові установки та мережі;
 • укомплектувати робочі місця оперативною та технічною документацією;
 • забезпечити введення в дію протиаварійних заходів (у разі введення в дію графіків аварійних відключень та/або обмежень споживання електричної енергії та потужності);
 • перевірити технічний стан та терміни повірки приладів обліку споживання теплової та електричної енергії;
 • скласти акти готовності систем теплопостачання до опалювального сезону

Копію розроблених заходів та розпорядчого документa, яким ці заходи вводяться в дію надати до інспекції Держенергонагляду у Київській області у термін до 16.07.2018.

Крім того, рекомендуємо у разі потреби звернутися до інспекції Держенергонагляду у Київській області, стосовно залучення державних інспекторів до огляду (оцінки) технічного стану енергетичного устаткування з метою надання рекомендацій щодо визначення оптимальних обсягів ремонтних та профілактичних робіт.

 

____________________________________________________________

Розмір аліментів на дитин

Аліменти можуть бути визначені та сплачуватися або як частка від доходу платника аліментів, або як тверда грошова сума.

При визначенні розміру аліментів на дитину суд враховує стан здоров'я та матеріальне становище дитини й платника аліментів, наявність у нього інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків та інші обставини, що мають істотне значення. Також при визначенні розміру аліментів суд враховуватиме й приховані доходи платника аліментів.

Розмір аліментів має бути необхідним та достатнім для забезпечення гармонійного розвитку дитини.

Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 50 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Важливо: якщо батьки не платять аліменти, дитині призначається відповідно до закону державна допомога в розмірі різниці між середньомісячним сукупним доходом сім`ї  на одну особу за попередні шість місяців і 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. На даний час розмір такої допомоги буде для дітей до шести років – 746 грн., для дітей від шести до вісімнадцяти років – 930 грн.

Прожитковий мінімум в Україні у 2018 році становить: з 1 січня 2018 року – 1492 грн.; на дитину до 6-ти років, 1860 грн.; на дитину від 6-ти до 18-ти років, з 1 липня – 1559 грн.; 1944 грн.; з 1 грудня – 1626 грн.; 2027 грн.

Аліменти присуджуються на кожну дитину окремо.

Розмір присуджених аліментів може бути з часом зменшений або збільшений за позовом зацікавленої сторони у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я.

Розмір аліментів, визначений судом або за домовленістю між батьками у твердій грошовій сумі, підлягає індексації відповідно до закону (ч. 2 ст. 184 СК).

Також за кожен день прострочки виплати аліментів будуть нараховуватися відсотки від суми боргу. Якщо ж платник не сплачує аліменти понад шість місяців, то відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», йому можуть заборонити водити машину, користуватися зброєю та полювати, а також заборонити виїжджати за кордон та присудити соціальні роботи до того часу, поки не будуть погашені борги зі сплати аліментів.

Той із батьків або інших законних представників дитини, разом з яким проживає дитина, має право звернутися до суду із заявою про видачу судового наказу про стягнення аліментів у розмірі
на одну дитину – однієї чверті,
на двох дітей – однієї третини,
на трьох і більше дітей – половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

___________________________________________

Увага!

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

Термін стажування у США: з 22 вересня по 13 жовтня 2018 року.

Звертаємо увагу! Анкети на конкурс щодо участі у Програмі стажування приймаються до кінця дня 29 червня 2018 року.      (АНКЕТА)

Для участі у Програмі стажування запрошуються:

• Торгові асоціації, професійні асоціації, асоціації молодих професіоналів, асоціації малого і середнього бізнесу, підприємців;

• Представники міських, регіональних і урядових організацій, сфокусованих на економічному розвитку регіону, міста, району;

• Представники університетів\технікумів, які готують студентів до роботи на місцевому ринку праці;

• Представники етнічних асоціацій та асоціацій національних меншин, правозахисних організацій.

 

Вимоги до кандидатів:

• Досвід керівної роботи у сфері малого та середнього бізнесу;

• Посада зі значним рівнем відповідальності;

• Знання англійської мови необов’язкове.

Розгляд і відбір кандидатів на участь у Програмі буде проводити Міністерство торгівлі США. Остаточне рішення щодо складу учасників приймає Програма САБІТ у Вашингтоні.

Стажування фінансується Міністерством торгівлі США:  Програма САБІТ покриває витрати, пов'язані з перельотом з Києва до США і назад; проживання, програму навчальних занять; послуги перекладачів в робочі години; мед. страховку на випадок екстреної необхідності і 400 доларів США на непередбачені витрати на весь період стажування.

Мета програми обмін інформацією та встановлення ділових контактів у сфері регіонального економічного розвитку, ознайомлення з процесом розвитку економіки в різних регіонах США.

Орієнтовна програма стажування: Групове тритижневе стажування почнеться з теоретичних занять з бізнесу, що продовжиться практичним і теоретичним навчанням, візитами в американські компанії, асоціації, урядові організації.

Документи на конкурс:

 1. Анкета з фотографією заповнена російською і англійською мовами;
 2. Копія першої сторінки закордонного паспорту (з анкетними даними);
 3. Лист рекомендація (російською і англійською мовами).

Всі документи необхідно надіслати електронною поштою виключно на адресу: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov , бажано одним файлом у форматі .pdf до вказаного строку.

Якщо розмір вашого файлу перевищує 7Mb, документи можна розмістити на одному з наступних файлообмінників: http://www.dropbox.com;  http://www.box.com;  http://www.yousendit.com .

Більш детальну інформацію про Програму, умови участі, зразок Анкети на участь, Інструкцію з заповнення Анкети можна отримати з Додатка 1.

Копія Анкети (Додаток 1) розміщена на офіційному сайті РГДА, у розділі «РГДА», підрозділ «Документи», пункт 12, за гіперпосиланням:

http://glavrada.org/files/regional-economic-development.doc .

Всі додаткові питання щодо Програми, документів, вимог участі тощо – спрямовувати до координатора програми SABIT при Посольстві Сполучених Штатів Америки у Києві Наталії Шкнеєвої за координатами:

Email: Nataliia.Shknyeyeva@trade.gov  

Тел. + 38 044 521 5222

Мобільний: + 38 063 298 8267

Факс: +38 044 521 5430.

Заповнені Анкети, оформлені виключно відповідно до вимог Інструкції з їх заповнення, яка міститься в Анкеті, надсилати за вказаними координатами.

______________________________________________________________

 

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу керівника апарату Таращанської райдержадміністрації від 21.05.2018 року № 8 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації», Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що  переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, стала Шевченко Наталія Олексіївна, яка  набрала загальну суму -  10,9 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 21.05.2018 року, порядковий номер 85689.

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області,  на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника, стала Бубенко Тетяна Олександрівна, яка  набрала загальну суму -  11,6 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 21.05.2018 року, порядковий номер 85690.

 Додатково повідомляємо, що за результатами обох конкурсів других кандидатів не визначено, оскільки в конкурсі  брали участь по одному кандидату.

__________________________________________________________

 

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "В" головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу освіти і науки Таращанської районної державної адміністрації Київської області

 

__________________________________________________

Соціально-правовий захист ромської національності

На відміну від більшості національних меншин роми не мають власної державності. Ромська національна меншина є другою за чисельністю національною меншиною, яка зазнала геноциду під час Другої світової війни.

Згідно зі статтею 11 Конституції України держава сприяє розвиткові етнічної, культурної, мовної та релігійної самобутності всіх корінних народів і національних меншин України. Відповідно до статті 53 Конституції України громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.

З метою створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, забезпечення рівних можливостей для її участі у соціально-економічному та культурному житті держави Указом Президента України від 08 квітня 2013 року № 201/2013 схвалено «Стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» (надалі – Стратегія).

Роми в Україні мають ті ж проблеми, що і представники цієї національної меншини в інших державах Європи, зокрема: низький освітній рівень, високий рівень безробіття, незадовільний стан здоров’я, відсутність документів, низький рівень житлово-побутових умов, наявність фактів упередженого ставлення до ромів.

Так, відповідно до статті 3 Закону України «Про національні меншини в Україні» від 25 червня 1992 року № 2494-XII ( надалі – Закон № 2494 -XII) до національних меншин належать групи громадян України, які не є українцями за національністю, виявляють почуття національного самоусвідомлення та спільності між собою.

Відповідно до статті 6 Закону № 2494 -XII – держава гарантує всім національним меншинам права на національно-культурну автономію: користування і навчання рідною мовою чи вивчення рідної мови в державних навчальних закладах або через національні культурні товариства, розвиток національних культурних традицій, використання національної символіки, відзначення національних свят, сповідування своєї релігії, задоволення потреб у літературі, мистецтві, засобах масової інформації, створення національних культурних і навчальних закладів та будь-яку іншу діяльність, що не суперечить чинному законодавству. Пам’ятки історії і культури національних меншин на території України охороняються законом.

 Окрім гарантій національних меншин Закон № 2494 –XII визначає право національних меншин:

- обиратися або призначатися на рівних засадах на будь-які посади до органів законодавчої, виконавчої, судової влади, місцевого самоврядування, в армії, на підприємствах, в установах і організаціях;

- на збереження життєвого середовища у місцях їх історичного й сучасного розселення;

- вільно обирати та відновлювати національність;

- на національні прізвище, ім’я та по батькові;

- у встановленому порядку відновлювати свої національні прізвище, ім’я та по батькові;

- записувати в паспорті лише ім’я та прізвище, а у свідоцтві про народження – ім’я батька і матері, в національній традиції яких немає звичаю зафіксовувати “по батькові”;

- вільні у виборі обсягу і форм здійснення прав, що надаються їм чинним законодавством, і реалізують їх особисто, а також через відповідні державні органи та створювані громадські об’єднання;

- у встановленому в Україні порядку вільно встановлювати і підтримувати зв’язки з особами своєї національності та їх громадськими об’єднаннями за межами України, одержувати від них допомогу для задоволення мовних, культурних, духовних потреб, брати участь у діяльності міжнародних неурядових організацій.

Будь-яке пряме чи непряме обмеження прав і свобод громадян за національною ознакою забороняється й карається законом.

Метою Стратегії є визначення засад захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини шляхом забезпечення рівних прав і можливостей для її участі в соціально-економічному та культурному житті держави, а також активізації співпраці з громадськими об’єднаннями ромів.

_____________________________________________________

_______________________________________________

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в управлінні фінансів Таращанської районної державної адміністрації

Відповідно до закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 року №246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби" та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов'язки на посадах державної служби в управлінні фінансів Таращанської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби: категорії «В» головного спеціаліста відділу доходів управління фінансів Таращанської районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу  доходів управління фінансів Таращанської районної державної адміністрації

_______________________________________________

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в Управлінні соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби в Управлінні соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби: категорії «Б» заступника начальника відділу фінансово-господарської діяльності – заступника головного бухгалтера управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації Київської області на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б»  заступника начальника відділу фінансово-господарської діяльності – заступника головного бухгалтера управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації Київської області на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника

________________________________________________