ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 1-5-2017

Пам’ятки, актуальні для літньої пори року

_____________________________________________

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області», Таращанська районна державна адміністрація спільно з Таращанським ВП Миронівського ВП ГУ НП в Київській області 30 червня 2017 року проводитеме громадські слухання з питань охорони громадського порядку у населених пунктах, а саме:

1. с. Чернин – 10.00 год;

2. с. Салиха – 11.00 год;

3. с. Крива – 12.00 год;

4. с. Кирдани – 13.00 год.

Для надання пропозицій щодо проблемних питань та порядку денного проведення громадських слухань, звертатися за телефоном: «(04566) 5-20-32, Гунченко Інна Юріївна.»

_____________________________________________

 

____________________________________

До уваги молодіжних громадських організацій та громадських організацій та інституцій, що працюють з молоддю

Відповідно до наказу Міністерства молоді та спорту України від 07.06.2017 року №4854/3.2 щодо здійснення Українсько-Литовських обмінів молоддю, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 року № 1016 оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Литовських обмінів молоддю.

Інформацію про умови участі у конкурі  та перелік документів можна знайти за посиланням  httpi/dsms.gov.ua/index/ua/material31110

____________________________________

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури на території Таращанського району за 4 місяці 2017 рок

______________________________________

ЗВІТ ЗА 2016 РІК ПРО ВИКОНАННЯ  ПОВНОВАЖЕНЬ ТАРАЩАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ, ДЕЛЕГОВАНИХ ТАРАЩАНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ 

______________________________________

Антикорупційні обмеження Згідно Закону України «Про запобігання корупції» 

_______________________________________

Відповідальність за невиконання вимог державного (приватного) виконавця та порушення вимог Закону України «Про виконавче провадження».

Для забезпечення ефективності виконавчого провадження та своєчасного й повного виконання рішень чинним законодавством, насамперед Законом України «Про виконавче провадження», передбачено посилення відповідальності боржника у виконавчому провадженні та істотне підвищення розмірів штрафів, що накладаються виконавцем.

Так, згідно ст.76 Закону України «Про виконавче провадження»  та  статті 18813 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  невиконання законних вимог державного (приватного) виконавця щодо усунення порушень законодавства про виконавче провадження, несвоєчасне подання або неподання звітів про відрахування із заробітної плати та інших доходів боржника, неподання або подання недостовірних відомостей про доходи і майновий стан боржника, ненадання на вимогу державного (приватного) виконавця декларації про доходи та майно, що подається відповідно до Закону України "Про виконавче провадження", чи зазначення у такій декларації неправдивих відомостей або неповідомлення про зміну відомостей, які зазначаються у декларації, неповідомлення боржником про зміну місця проживання чи місцезнаходження або місця роботи (отримання доходів), а також неявка без поважних причин за викликом державного (приватного)  виконавця –

тягнуть за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення. 

_______________________________________

Увага!

23 травня 2017 року Таращанська районна державна адміністрація уклала договір «Про співпрацю» з Регіональним сервісним центром МВС в Київській області.

Метою укладення договору є задоволення потреб населення у послугах, що надаються сервісними центрами МВС, а саме:

1. Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;

2. заміна посвідчення водія;

3. видача міжнародного посвідчення водія;

4. прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: (04566) 5-20-32, Гунченко Інна Юріївна. 

_______________________________________

До уваги фізичних осіб – підприємців! Виплата компенсації за 2014–2015 роки в межах середнього заробітку працівників, прийнятих на військову службу в особливий період

Управління соціального захисту населення Таращанської районної державної адміністрації повідомляє, що з метою врегулювання виплати компенсації за 2014-2015 роки підприємствам, установам, організаціям, фермерським господарствам, сільськогосподарським виробничим кооперативам незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичним особам – підприємцям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу на особливий період 12 квітня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнята постанова №254 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105».

Зазначеною Постановою затверджені Зміни до Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

Згідно з прийнятими змінами роботодавці, які не отримали у 2015 році у повному обсязі зазначену компенсацію з державного бюджету, зможуть отримати її за рахунок коштів бюджету на 2017 рік.

Для отримання компенсації з бюджету середнього заробітку підприємства, установи, організації, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичні особи-підприємці протягом трьох місяців з дня набрання чинності постановою Кабінету Міністрів України від 12 квітня № 254 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. №105” подають в управління соціального захисту населення Таращанської РДА звіти за 2014-2015 роки про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 1, погоджені військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.

За консультаціями звертайтеся в управління за адресою: вул. Шевченка,7 бухгалтерія (телефон 5-37-32).

___________________________________

Суб'єктам декларування необхідно змінити електронні адреси російських доменів в Реєстрі декларацій

На виконання Указу Президента України від 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінити електронні поштові скриньки російських доменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).

Для зміни електронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогою власного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мій профіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказати нову поштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».

На нову поштову скриньку надійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП!!!

___________________________________

Уряд піднімає пенсії для 5,6 млн пенсіонерів

___________________________________

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл (Відео)

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7s

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості, не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності, яка найбільш підходить людині.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Таращанського районного центру зайнятості безпосередньо або за телефоном (04566) 5-19-53

___________________________________

Прогноз по фітосанітарному стану та рекомендації щодо захисту основних сільськогосподарських рослин у господарствах Київської області в травні 2017 року

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

_______________________________

Законопроект № 6150

Міністерство юстиції України продовжує впроваджувати необхідні для суспільства зміни. 28 лютого 2017 року у Верховній Раді України зареєстровано внесений Кабінетом Міністрів України законопроект про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» (№ 6150), розробником якого є Міністерство юстиції України.

Вказаний документ забезпечить наступні  зміни у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

По-перше, децентралізація повноважень. У рамках реалізації політики децентралізації, окрім відділів державної реєстрації актів цивільного стан, які входять до структури Міністерства юстиції України, послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану на місцях зможуть надавати і органи місцевого самоврядування.

По-друге, відхід від радянських стандартів. Новий законопроект передбачає ліквідацію норм обов’язкового терміну державної реєстрації шлюбу (30 днів), що надасть змогу громадянам бути вільними у своєму виборі та реєструвати шлюб сьогодні, завтра або через рік.

По-третє передбачено зміни щодо порядку розірвання шлюбу, яке можливо буде здійснити в адміністративному порядку, навіть, якщо подружжя має спільних дітей. Розірвання шлюбу подружжям, яке має дітей, здійснюватиметься виключно за наявності нотаріально посвідченого договору про те, з ким із батьків будуть проживати діти; яку участь у забезпеченні створення умов для життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо. Також має бути визначеним питання про утримання дітей та розмір аліментів на дитину.            

Водночас, нормою вказаного законопроекту передбачено, що жінка, яка народила дитину не перебуваючи у шлюбі та не маючи чоловіка, який готовий визнати батьківство по відношенню до новонародженої дитини, не зобов’язана  вписувати в свідоцтво про народження дитини дані про неіснуючого як фізично, так і юридично батька дитини.

 Крім того з метою надання максимально якісних та зручних послуг громадянам передбачена можливість подавати заяви у сфері держаної реєстрації актів цивільного стану в електронному вигляді.

___________________________________

Не помились обираючи професію

Проблема сучасного ринку праці стосується дисбалансу між попитом на робочу силу та її пропозицією. Потрібно сприяти подоланню цього негативного явища всіма доступними способами, і в першу чергу за рахунок ефективної організації професійної орієнтації молоді, особливо старшокласників.

Одним з найважливіших рішень людини в її житті є вибір виду професійної діяльності. Від цього залежатиме реалізація людиною життєвих прагнень і бажань. Найкраще, коли обрана професія враховуватиме інтереси особи (чим хочете займатись), нахили і здібності (що у вас якнайкраще виходить і до чого ви здібні).

У рамках загальнонаціональної інформаційної кампанії з професійної орієнтації старшокласників районний центр зайнятості проводить роботу, яка має допомогти юнакам та дівчатам визначитись з вибором найбільш підходящої та конкурентноспроможної професії на ринку праці у майбутньому житті.

Адже не секрет , що найчастіше майбутню професію для своєї дитини обирають батьки, грунтуючись на власних поглядах та досвіді. На жаль, часто у результаті цього, як свідчить практика, молоді люди припускаються помилок, що мають далекосяжні наслідки.

Так, щороку в Україні закінчують вищі навчальні заклади близько 600 тисяч юнаків та дівчат, і лише кожен третій з них працює за спеціальністю.

Для того, щоб не помилитися з вибором майбутнього можна звернутися у центр зайнятості, де пройти профконсультаційне тестування та дослідити професійні схильності.

Фахівець ЦЗ допоможе підібрати необхідний тест , після проходження якого ви отримаєте детальну, розширену інформацію, що дасть змогу правильно обрати майбутню професію, виходячи з індивідуальних нахилів та здібностей та результатів тестування.

Отже, сьогодні служба зайнятості України стає помічником не тільки у пошуку роботи, а й у виборі професії.

______________________________________

Кому з 1 травня підвищать пенсію?

1 травня 2017 року відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, зросте з 1 247 грн. до 1 312 грн.

У зв’язку з цим з 1 травня органи Пенсійного фонду проводять перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від рівня прожиткового мінімуму.

Пенсії наразі зростуть не для всіх, оскільки це лише один з етапів підвищення пенсій. Тож, які категорії пенсіонерів отримають більшу пенсію?

З 1 травня зростає мінімальний розмір пенсії за віком (за наявності повного стажу) та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, надбавки до пенсій непрацюючим пенсіонерам за понаднормовий стаж, що обчислені відповідно до розміру прожиткового мінімуму.

Також підвищується мінімальна пенсія за віком шахтарям (непрацюючим пенсіонерам), на яких поширюється чинність Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці”.

Зростають мінімальні пенсійні виплати інвалідам війни, учасникам бойових дій та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Підвищуються мінімальні розміри пенсій, обчислених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”; надбавки, підвищення та інші виплати, розмір яких обчислюється ідповідно до розміру прожиткового мінімуму (підвищення до пенсії ветеранам війни, жертвам нацистських переслідувань, надбавки до пенсії донорам, пенсії за особливі заслуги та ін.).

З 1 травня, враховуючи  розмір прожиткового мінімуму  —  1312 грн. для осіб, які втратили працездатність, проводиться перерахунок щомісячної адресної допомоги. Тобто з 1 травня будуть перераховані також виплати:

- за віком/за вислугу років при повному стажі, якщо в даних про інвалідність наявна інформація про  1,2 або 3 групу інвалідності;

-  при втраті годувальника;

- по інвалідності для інвалідів 1,2, та 3 груп;

- соціальні пенсії для інвалідів 1,2 та 3 групи; 

- виплати дітям-інвалідам;

- за віком/за вислугу років при неповному стажі роботи, якщо в даних про інвалідність наявна інформація про 1,2 або 3 групу інвалідності.

Якщо розмір пенсії особи, яка має повний стаж, не досягає мінімального розміру пенсії, пенсія встановлюється на рівні прожиткового мінімуму, визначеного для осіб, які втратили працездатність

Якщо страховий стаж неповний, то розмір пенсії також визначають пропорційно до стажу, враховуючи прожитковий мінімум.

Якщо непрацюючий пенсіонер має більше страхового стажу, до  пенсії встановлюється доплата за понаднормовий стаж. При цьому мінімальний розмір пенсії за віком та доплату за понаднормовий стаж визначають з урахуванням прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. 

Слід зауважити, що перерахунок мінімального розміру пенсії та доплати за понаднормовий стаж стосується лише непрацюючих осіб. Такий перерахунок працюючим пенсіонерам не проводиться ( відповідно до ч. 3 ст. 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”).

Кого першотравневе підвищення не торкнеться? 

З 1 травня 2017 року пенсія не зміниться для всіх працюючих пенсіонерів, а також для громадян, у яких в складі пенсійної виплати є індексація та щомісячна державна адресна допомога, передбачена постановою Кабінету Міністрів України № 256, до суми 949 грн.

Якщо пенсія по втраті годувальника призначена на двох та більше утриманців, і один з них працює, то розмір пенсії, обчислений відповідно до статті 28, не перераховується.

З 1 травня припиняється виплата фіксованої індексації , якщо підвищення розміру пенсії без врахування фіксованої індексації більше або дорівнює сумі фіксованої індексації. Розмір фіксованої індексації зменшується, якщо підвищення розміру пенсії без врахування фіксованої індексації менше суми фіксованої індексації,на суму підвищення пенсії.

_________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 12.04.2017 року № 135 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста з оборонної та мобілізаційної роботи апарату Таращанської районної державної адміністрації», Таращанська районна державна адміністрація надає результати конкурсу:

 

№ п/п

 

 

Прізвище, імя, по батькові

 

 

Порядковий номер оголошення

 

 

Посада (категорія)

 

 

Загальна сума балів

 

 

Місце рейтингу

 

 

1.

 

 

Пильгун Микола Васильович

 

 

17012

 

 

Головний спеціаліст з оборонної та мобілі-заційної роботи апарату Таращанської районної державної адміністраціїкатегорія «В»

 

 

8,3

 

 

Перше місце

 

 

2

 

 

Коваленко Микола Михайлович

 

 

17012

 

 

Головний спеціаліст з оборонної та мобілі-заційної роботи апарату Таращанської районної державної адміністраціїкатегорія «В»

 

 

Не визначено, так як не з’явився на конкурс

 

 

Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній

 

 

 

__________________________________

Про санаторно-курортне оздоровлення громадян, постраждалих внаслідок

Чорнобильської катастрофи

Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», якою затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі-порядок).

Порядок передбачає новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи з 2017 року. Зокрема, укладення тристоронньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому постраждалій особі буде забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.
Також, порядком передбачено ведення окремого обліку постраждалих громадян, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість санаторно-курортної путівки і порядок виплати такої компенсації – цей пункт постанови вступає в дію з 01.01.18р. 

 

 Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 5-36-35.

____________________________________

Що таке виконавчий збір і з кого його стягують?

     Відповідно до ст.. 27 Закону України «Про виконавче провадження» виконавчий збір - це збір, що справляється на всій території України за примусове виконання рішення органами державної виконавчої служби.
     Виконавчий збір стягується державним виконавцем у розмірі 10 відсотків суми, що фактично стягнута, повернута, або вартості майна боржника, переданого стягувану за виконавчим документом. Про стягнення з боржника виконавчого збору та його розмір державний виконавець зазначає у постанові про відкриття виконавчого провадження.
     За примусове виконання рішення немайнового характеру виконавчий збір стягується в розмірі двох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника – фізичної особи і в розмірі чотирьох мінімальних розмірів заробітної плати з боржника – юридичної особи. Відповідно до Закону України « Про Державний бюджет України на 2017 рік» мінімальний розмір заробітної плати з 1 січня 2017 року становить 3200 грн., таким чином, у 2017 році за примусове виконання рішення немайнового характеру виконавчий збір стягується у розмірі 6400 грн. з боржника – фізичної особи , і в розмірі 12 800 грн. з боржника – юридичної особи.
      Виконавчий збір стягується з боржника та перераховується до Державного бюджету України протягом трьох робочих днів з дня надходження на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби.
      У разі наступних пред’явлень державному виконавцю до виконання виконавчого документа виконавчий збір стягується в частині, що не була стягнута під час попереднього виконання.
У разі закінчення виконавчого провадження у зв’язку із скасуванням рішення, що підлягало виконанню, або визнання судом виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню, стягнутий виконавчий збір підлягає поверненню.
     Під час передачі виконавчого документа від органу державної виконавчої служби приватному виконавцю виконавчий збір не стягується, якщо він не був стягнутий на момент передачі.
У разі стягнення частини виконавчого збору на момент передачі виконавчого документа приватному виконавцю стягнута частина виконавчого збору поверненню не підлягає.
      Зверніть увагу, що відповідно ч.5 ст.27 Закону України «Про виконавче провадження» виконавчий збір не стягується:
1) за виконавчими документами про конфіскацію майна, стягнення періодичних платежів, накладення арешту на майно для забезпечення позовних вимог, за виконавчими документами, що підлягають негайному виконанню;
2) у разі виконання рішень Європейського суду з прав людини;
3) якщо виконання рішення здійснюється за рахунок коштів, передбачених бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду в порядку, встановленому Законом України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень»;
4) за виконавчими документами про стягнення виконавчого збору, стягнення витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених виконавцем відповідно до вимог цього Закону;
5) у разі виконання рішення приватним виконавцем;
6) за виконавчими документами про стягнення заборгованості, що підлягає врегулюванню відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачання та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії», а також згідно з постановами державних виконавців, винесеними до набрання чинності цим Законом.
     Виконавчий збір також не стягується у разі закінчення виконавчого провадження на підставі пункту 9 частини першої статті 39 Закону України «Про виконавче провадження», якщо рішення було виконано до винесення постанови про відкриття виконавчого провадження. При цьому, виконавчий збір не стягується у разі закінчення виконавчого провадження, якщо рішення було виконано до винесення постанови про відкриття виконавчого провадження.

 

Начальник Таращанського РВ ДВС

ГТУЮ у Київській області:

Л.А.Лисаченко

____________________________________

 

До уваги суб’єктів господарської діяльності !

Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що в рамках реалізації норм законодавства визначено Перелік груп технічно складних побутових товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) або гарантійній заміні, продаж яких здійснюватиметься із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. Зазначений Перелік затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 року № 231 «Про затвердження переліку груп технічно складних побутових 
товарів, які підлягають гарантійному ремонту (обслуговуванню) 
або гарантійній заміні, в цілях застосування реєстраторів 
розрахункових операцій».

З 8 травня 2017 року суб’єкти господарської діяльності, які здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, визначених у  Переліку, зобов’язані в обов’язковому порядку використовувати реєстратори розрахункових операцій.

Ознайомитися з Переліком можна за посиланням http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/231-2017-п .

Прийняття постанови Уряду сприятиме посиленню захисту прав споживачів, зокрема щодо проведення гарантійного ремонту або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів.

____________________________________

Про результати  конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 29.03.2017 року № 131 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації» Таращанська районна державна адміністрація надає результати конкурсу:

 

 

№ п/п

Прізвище, імя, по батькові

Порядковий номер оголошення

Посада (категорія)

Загальна сума балів

Місце рейтингу

1.

Помилуйко Катерина Вікторівна

13928

Завідувач сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації, категорія «Б»

12,1

Перше місце (єдиний кандидат)

____________________________________

Пілотний проект «Шлюб за добу» стартує у місті Біла Церква

В місті Біла Церква Київської області можна зареєструвати шлюб за 24 години. Організатором проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявником місцем є комунальна установа Будинок урочистих подій.

Місце знаходження комунальної установи: Київська область, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100, телефон: (04563) 5-30-58.

Контактні дані відділу: Білоцерківським міськрайонний відділ ДРАЦС Головного ТУЮ у Київській області, Київська область, м. Біла Церква,вул. Ярослава Мудрого, 22, 09100.

Телефон відділу: (04563) 5-34-40, 5-34-39

____________________________________