ОГОЛОШЕННЯ

Опубліковано: 21-5-2018

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби у Таращанській районній державній адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби: категорії «В» головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області та спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста  відділу фінансово-господарського забезпечення  апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника

 

_____________________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та наказу начальника служби у справах дітей та сім’ї Таращанської райдержадміністрації від 02.05.2018 року № 45 “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області”, Таращанська районна державна адміністрація повідомляє про те, що переможця та другого за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області, не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів бажаючих взяти участь у даному конкурсі.

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області, оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 02.05.2018 року (порядковий номер вакансії - 82633).

_______________________________________________________

_______________________________________________

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби в управлінні фінансів Таращанської районної державної адміністрації

Відповідно до закону України "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України від 26.03.2016 року №246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби" та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов'язки на посадах державної служби в управлінні фінансів Таращанської районної державної адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби: категорії «В» головного спеціаліста відділу доходів управління фінансів Таращанської районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста відділу  доходів управління фінансів Таращанської районної державної адміністрації

_______________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу керівника апарату Таращанської райдержадміністрації від 13.04.2018 року № 6 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації», Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б начальника відділу фінансово- господарського забезпечення - головного бухгалтера апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, стала Бондаренко Наталія Миколаївна, яка набрала загальну суму - 11,1 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 13.04.2018 року, порядковий номер 79769.

Додатково повідомляємо, що другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, оскільки в конкурсі брав участь один кандидат. 

________________________________________________

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно громадянина Л., який підозрюється у вчиненні нападу за попередньою змовою групою осіб з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), поєднаний з проникненням у житло, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що злочинець, перебуваючи у м. Києві, спілкуючись із трьома особами, вирішили вчинити відкрите незаконне заволодіння майном потерпілого Т. в с. Плоске Таращанського району Київської області.

З метою реалізації свого злочинного задуму, спрямованого на відкрите заволодіння чужим майном, підозрюваний Л., діючи за попередньою змовою групою осіб разом з іншими, на автомобілі, прибули до садиби потерпілого. Після чого проникли на територію та маючи корисливий мотив, з метою протиправного заволодіння грошовими коштами та майном подружжя, застосовуючи фізичне насильство та погрожуючи пістолетом, який привезли із собою, вчинили напад, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров’я осіб, які зазнали нападу, після чого проникли до житла, де заволоділи грошовими коштами та майном потерпілих.

За клопотанням Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури Таращанським районним судом злочинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За скоєння розбою підозрюваному Л. загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 7 до 12 років.

 

Прокурор Таращанського відділу

Кагарлицької місцевої прокуратури

юрист 1 класу                                                                                          Ю. Калайда

___________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України “Про державну службу”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року №246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та наказу керівника апарату Таращанської райдержадміністрації від 13.04.2018 року № 6 “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації”, Таращанська районна державна адміністрація повідомляє про те, що переможця та другого за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника, не визначено у зв’язку з відсутністю кандидатів, бажаючих взяти участь у даному конкурсі.

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника, оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 13.04.2018 року (порядковий номер вакансії - 79770). 

____________________________________________

12 квітня 2018 року розпочалась передплатна кампанія на ІІ півріччя 2018 року.

ПАТ «Укрпошта» під час передплатної кампанії на ІІ-ге півріччя 2018 року організовує низку заходів та запрошує всіх взяти активну участь у них, зокрема:

 1. Акція «Декада передплати». Оформити передплату  на видання за акційною (зі знижкою) ціною можливо протягом десяти днів під час передплатної кампанії.
 2. Акція «День передплатника». Взявши участь у цьому заході, представники редакцій (видавництв) мають змогу ознайомити споживачів і представників юридичних осіб зі своїми виданнями, цікавими новинками та рубриками, які плануються розміщувати в наступних випусках видань.
 3. Всеукраїнська акція з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання! (30.05.-15.06.2018). Акція має на меті привернути увагу громадськості до проблем  дітей – сиріт в Україні та дітей. Позбавлених батьківського піклування , а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати періодичні друковані видання дитячої та юнацької тематики.
 4. Акція «Передплати пресу батькам». Під час передплатної кампанії споживачам пропонується оформити передплату  своїм батькам і виявити у такий спосіб увагу та турботу до своїх близьких людей.

ПАТ «Укрпошта» повідомляє, що передплатна кампанія на ІІ півріччя 2018 року триватиме:

 • на видання України – до 15 червня 2018 року;
 • на видання зарубіжних країн – до 02 червня 2018 року;
 • на обласні та районні видання – до 25 червня 2018 року.

_____________________________________________________

Щодо санаторно-курортного лікування потерпілих від аварії на ЧАЕС

Зважаючи на численні звернення громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1, управління соціального захисту населення  Таращанської районної державної адміністрації Київської області надає роз’яснення з приводу отримання санаторно-курортного лікування цій категорії громадян та просить з розумінням віднестися до ситуації, що склалася в 2018 році.

Повідомляємо, що управління у своїй діяльності щодо забезпечення санаторно-курортного лікування потерпілих від Чорнобильської катастрофи  керується Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі – «Закон») та  Порядком надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.16 року № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі – «Порядок»).

Згідно зі ст. 20 Закону порядок надання щорічної грошової допомоги та здійснення доплат за рахунок власних коштів (санаторно-курортне лікування) встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Згідно з п. 11 Порядку, подані громадянами заяви для отримання санаторно-курортної путівки реєструються та обліковуються  управлінням в порядку черговості подання таких заяв у відповідному журналі обліку.

Згідно з п.12 Порядку громадяни, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесені до категорії 1, забезпечуються путівками у порядку черговості в межах бюджетних призначень.

Згідно з кошторисними призначеннями на 2018 рік, управління для зазначених потреб отримало з Державного бюджету асигнування в розмірі 402,5 тис.грн. Враховуючи  вартість путівки для осіб, віднесених до категорії 1, що визначена Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.18 року № 31 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2018 році», управління в 2018 році може направити на санаторно-курортне лікування  всього 59 осіб цієї категорії. В черзі на санаторно-курортне лікування перебуває на даний час 162 особи.

Зважаючи на зазначене, не всі громадяни категорії 1, що перебувають в черзі управління на отримання санаторно-курортного лікування, зможуть його отримати в 2018 році.

Проте, згідно з п. 22 Порядку у випадку, коли громадянин, віднесений до категорії 1, не використав своє право на санаторно-курортне лікування, управління, за погодженням із закладом, забезпечує таким лікуванням громадянина цієї ж категорії, наступним за черговістю.

Крім того, згідно з п. 23 Порядку за громадянами, віднесеними до категорії 1, які перебували на обліку, але не отримали путівки в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою наступного року за умови поновлення медичної довідки форми 070/о. Громадяни, які не виконали цієї умови, знімаються з обліку. Повторне взяття на облік проводиться відповідно до п. 9 Порядку – до управління подається нова заява, оригінал медичної довідки та копії документів .

_______________________________________

Нова програма житлових субсидій: Більш адресна підтримка тих, хто справді потребує

З 1 травня 2018 року діє нова програма житлових субсидій. Якщо раніше субсидію перепризначали на новий період раз на рік у травні і окремо розраховували її розмір на літній і зимовий період, то тепер  це відбуватиметься двічі на рік – у травні і жовтні.

Переважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, як і раніше державна допомога буде перепризначена в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту.

 Натомість у зв’язку з введенням нових правил окремим громадянам потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії. Отже, повторно – Заяву і Декларацію – потрібно буде подати:

– орендарям житла;

– внутрішньо переміщеним особам;

– тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;

 – тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

 – тим сім’ям, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року;

– тим сім’ям, які на місяць звернення матимуть понад двомісячну заборгованість за житлово-комунальні послуги.

 

_______________________________________

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей га сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби у Таращанській районній державній адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області.

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста сектору з питань опіки і піклування служби у справах дітей та сім’ї Таращанської районної державної адміністрації Київської області

____________________________________________

Встановлення факту народження дитини, яка народилася на окупованій території України

Заява про встановлення факту народження дитини 

Пам'ятка щодо процедури отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України

Встановлення факту смерті особи, яка померла на окупованій території України

Заява про встановлення факту смерті

Пам'ятка щодо процедури отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України

____________________________________________________

ТАРАЩАНСЬКИЙ ВІДДІЛ КАГАРЛИЦЬКОЇ МІСЦЕВОЇ ПРОКУРАТУРИ

Стан організації роботи з розгляду звернень за I квартал 2018 року

Відповідно до наказу про розподіл функціональних обов’язків між працівниками Таращанського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури забезпечення належної роботи з питань доступу до публічної інформації, своєчасного та повного розгляду запитів на інформацію, вирішення звернень громадян, службових та інших осіб, запитів і звернень народних депутатів України, депутатів місцевих рад, прийому громадян (розробка графіку особистого прийому громадян у відділі) покладено на начальника відділу Квашенка І.М.

Контроль за своєчасним вирішенням звернень працівниками відділу та своєчасне і достовірне їх облікування покладений на прокурора Калайду Ю.О.

Вивченням статистичних даних встановлено наступне.

За I квартал 2018 року до Таращанського відділу надійшло 28 звернень, із яких вирішено 11 звернень (за  I квартал 2017 року – надійшло 34 звернення).

Спостерігається тенденція зменшення кількості звернень, що надійшли до відділу.

Число звернень, направлених за належністю до інших органів дещо збільшилась: за  I квартал 2017 року – 16 звернень, за  I квартал 2018 року – 17 звернень.

У 2018 році виключено з обліку у зв’язку із внесенням відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань 1 звернення, у 2017 – 0.

Проаналізувавши стан роботи зі зверненнями народних депутатів України, Героїв України, Радянського Союзу, Соціалістичної праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, неповнолітніх, встановлено що такі звернення до відділу не надходили.

Протягом I кварталу 2018 року Таращанським відділом вирішено 11 звернень (за  I квартал 2017 – 18), з них 5 на дії і рішення слідчих поліції (у 2017 році – 4).

______________________________________________________

Результати проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в апараті та структурних підрозділах Таращанської райдержадміністрації у 2018 році

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152  в апараті та структурних підрозділах Таращанської райдержадміністрації в березні - квітні 2018 року був проведений перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – перший тур Конкурсу).

Перший тур Конкурсу проводився серед державних службовців райдержадміністрації у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст». До організаційного комітету з проведення першого туру Конкурсу державні службовці подали відповідні документи у обох номінаціях для участі у вищезгаданому Конкурсі.

За результатами першого туру Конкурсу визначились такі переможці:

- у номінації “Кращий керівник”: Глобенко Олена Григорівна;

- у номінації “Кращий спеціаліст”: Циганок Наталія Вікторівна.

Переможців першого туру Конкурсу у кожній номінації буде нагороджено до Дня державної служби України, що відбудеться 23.06.2018 року у Таращанській райдержадміністрації.

Участь у першому турі Конкурсу буде зарахована учасникам, як підвищення кваліфікації відповідно до п. 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 7 липня 2010 р. №564 з відповідним записом в особовій картці державного службовця, так, як вищезазначені учасники пройшли  всі етапи першого туру Конкурсу.

Переможці І туру Конкурсу будуть брати участь у ІІ турі Конкурсу, а переможці ІІ туру Конкурсу – у ІІІ заключному турі, де будуть визначатися переможці щорічного Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець».

_________________________________________

Державна прикордонна служба України святкує 100 – річчя з дня створення Окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки та запрошує всіх бажаючих приєднатися до нашої великої родини на військову службу за контрактом . Пропонуємо гідне грошове забезпечення, навчання та кар’єрний зріст. Звертатися за адресою : м.Київ , вул. Світла 6, тел. (044) 527-67-41, (099) 709-15-91.

__________________________________________

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації

Відповідно до законів України “Про державну службу”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби” та з метою добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов’язки на посадах державної служби у Таращанській районній державній адміністрації оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби: категорії «Б» начальника відділу фінансово-господарського забезпечення - головного бухгалтера апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області та категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника. 

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника

Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника відділу фінансово-господарського забезпечення - головного бухгалтера апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області

___________________________________________

Про проведення опитування населення

Мінсоцполітики за кошти позики Світового банку протягом 2015 – 2020 років реалізує Проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Проект має сприяти успішному проведенню соціальних реформ, які спрямовані на зменшення рівня бідності та підвищення соціальної захищеності найбільш вразливих верств населення.

Польовий етап дослідження проводитимуть консультанти Проекту протягом квітня 2018 року. У кожного спеціаліста при собі буде підтвердження щодо його участі у даному опитуванні, посвідчення інтерв’юера та паспорт.

Збір інформації спеціалісти проводитимуть серед населення, безпосередньо їх відношення до діяльності соціальних інспекторів, до порушень під час надання соціальної допомоги, а також щодо поінформованості населення про відповідальність за надання недостовірної інформації задля права на державну соціальну підтримку.

___________________________________________

Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу.

Вимоги до кандидата :

 • Від 18 до 45 років;
 • Освіта не нижча за повну середню;
 • Придатність до військової служби за станом здоров’я.

Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом:

 • Стабільну та престижну роботу;
 • Гідний рівень грошового забезпечення (на данний час від 7400 грн.);
 • Соціальний захист та забезпечення;
 • Якісне медичне обслуговування для військовослужбовця та його сім’ї;
 • Перспективу кар’єрного зростання.

 

___________________________________________________

Про результати конкурсу

Відповідно до Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» та наказу керівника апарату райдержадміністрації від 05.03.2018 року № 3 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Таращанській районній державній адміністрації», Таращанська районна державна адміністрація повідомляє, що для участі у конкурсі для зайняття вакантної посади категорії «В» головного спеціаліста відділу з питань персоналу апарату Таращанської районної державної адміністрації Київської області, на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника, було подано одну заяву і відповідний пакет документів Ткаченко Ларисою Іванівною, яка і стала переможцем конкурсу із загальною сумою 12,2 балів.

Оголошення про проведення конкурсу було оприлюднено на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби 05.03.2018 року, порядковий номер 73332.

Додатково повідомляємо, що другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, оскільки в конкурсі брав участь один кандидат.