Обласний молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK»

Опубліковано: 18-4-2019

16 квітня у залі зібрань Таращанського державного  технічного та економіко-правового коледжу відбувся обласний молодіжний фестиваль «ПРОФ FEST OK».

Метою проведення заходу стала потреба створення цілісної системи орієнтації школярів на свідомий вибір професій та спеціальностей, які в подальшому забезпечать працевлаштування, гідну оплату праці та рівень життя.

На фестиваль прибули учні загальноосвітніх шкіл Миронівського, Рокитнянського, Ставищенського , Богуславського, Таращанського районів.

Присутніх привітали в.о. голови Таращанської райдержадміністрації Юрій Шостак, голова Таращанської ради Людмила Урожай,  директор Таращанського державного технічного та економіко-правового коледжу Юрій Маковецький та інші поважні гості. У своїх виступах вони зазначили, що Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж є освітнім і культурним центром усього району. Тут постійно впроваджується передовий педагогічний досвід , а головне – молодь отримує спеціальності, які вкрай необхідні економіці України.

Під час заходу відбувалися різноманітні заходи професійного спрямування : майстер-класи, вікторини, професійні конкурси.

Завершився фестиваль нагородженням переможців у кожній секції дипломами трьох ступенів Таращанського державного  технічного та економіко-правового коледжу, а також дипломами лауреатів обласного  фестивалю «ПРОФ FEST OK» від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.