Обговорено питання щодо кадрових потреб підприємства

Опубліковано: 9-8-2019

Керівник сільського господарства ТОВ «КІВШОВАТА АГРО» Людмила Мартинюк всі часи охоче співпрацює з службою зайнятості, використовуючи при цьому всі вигоди для свого підприємства від такого співробітництва.

Так, 08 серпня у черговий раз Людмила Петрівна разом з представником Корпорації «SDGs Corporation» Тадаші Хіраєм завітали до районної служби зайнятості порадитися щодо кадрових потреб підприємства.

У ході ділової зустрічі було обговорено питання про укомплектування підприємства статистом для дослідницького проекту «Людський розвиток, Цілі сталого розвитку та Суспільний бізнес в Україні».

Уважно вислухавши керівника ТОВ «КІВШОВАТА АГРО» та представника Корпорації, директор Таращанської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергій Лола пообіцяв всіляке сприяння служби зайнятості в питаннях укомплектування вакансій, які відповідають вимогам роботодавця, та домовився про подальшу плідну співпрацю.