Обережно пожежа!

Опубліковано: 9-4-2019

7 квітня о 22:10 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі ДП "Богуславський лісгосп" за адресою: м. Тараща вул. Володимира Сікевича. До місця виклику було терміново направлено  два відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Тараща та 8 ДПРЧ смт Ставище. По прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить крівля шиферна господарчої будівлі на площі 200 м.кв та деревяне перекриття на площі 50 м.кв.
Пожежу локалізовано о 23:45 повністю ліквідовано о 03:30. На пожежі працювало 3 одиниць техніки , 3 стволів “Б”, 1 ланка ГДЗС та 14 чоловік особового складу ДСНС.
 Причина пожежі та сума матеріальних збитків встановлюється.

7 квітня о 14:15 до оперативно-диспетчерської служби Таращанського району надійшло повідомлення про загорання травяного настилу  в с.Бовкун.
На ліквідацію пожежі було направлено рятувальників 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Тараща в складі 7-х чол.
На місці події рятувальниками встановлено, що горить травяний настил на відкритій місцевості на землях Степівської сільської ради загальною площею 2,5 га.
Пожежу було локалізовано о 15:35 та о 16:20 - повністю ліквідовано. Причина пожежі наразі встановлюється.