Навчаючись – творимо!

Опубліковано: 20-3-2017

17 березня в Таращанському районному ЦТДЮ «Веселка» продовжила свою роботу районна школа учнівського активу «Лідер». Секція  лідерів  учнівського самоврядування  знову зібрала ініціативних, ерудованих, комунікабельних, впевнених у собі, трудолюбивих.  Члени районної учнівської ради, голови та заступники голів учнівських обʼєднань прибули з 15 навчальних закладів району. Питання «Використання проектних технологій  в роботі учнівського самоврядування»  стало темою заняття.

Розпочалось зібрання з тренінгу «Проектні технології», який проводили з учасниками методист Таращанського ЦТДЮ «Веселка» Людмила Керпатенко та координатор учнівських обʼєднань Тетяна Чава.  Діти побажали всім успіхів у наступній роботі. Спільними зусиллями були визначені актуальність проектних технологій, їх завдання, складові частини проектів.

А в другій частині заняття для слухачів школи було поставлено завдання – розробити проект, в якому б взяли участь всі учнівські обʼєднання району. Спільно лідери визначили, що ним може стати проект,  приурочений до Всесвітнього Дня вишиванки – 18 травня 2017 року.  Були прописані мета, завдання, актуальність, партнери проекту тощо. Та найзахопливішим  стало визначення складових практичної частини проекту. Ідеї сипались як з мішка: цікаві, оригінальні, навіть фантастичні!  Результатом цієї спільної мозкової діяльності став розроблений районний учнівський проект «Я по світу іду в вишиванці», що буде відбуватися в Таращанському районі з 1 по 30 травня 2017 року.