Наша сила – в єдності та взаємодопомозі!

Опубліковано: 18-6-2020

Таращанська районна державна адміністрація в особі голови Вадима Пасічнюка висловлює ПОДЯКУ аграріям, приватним підприємцям, представникам бізнесу та усім небайдужим, які надали та продовжують надавати допомогу медичним працівникам та працівницям, соціально вразливим категоріям населення, організаціям та установам району під час спалаху пандемії COVID-19.

Окрема подяка представникам та представницям медичних закладів, соціальних служб, комунальних установ, органів місцевого самоврядування, правоохоронних та силових структур району за сумлінне виконання своєї роботи у часи невизначеності.

Не можливо переоцінити і внесок волонтерів та волонтерок, які допомагають людям похилого віку з доставкою продуктових наборів.

Шановнi жителi мiста та району, зараз – саме той час, щоб проявити мудрість, відповідальність, людяність та повагу до інших! Давайте зберігати спокій та дбати про власне здоров’я та благополуччя рідних та близьких. Стабільна ситуація в районі щодо поширення COVID-19 є пріоритетним завданням сьогодення. Лише об’єднавши зусилля ми зможемо подолати підступну недугу та зупинити поширення інфекції.

Прямуймо до перемоги разом!