Народна пам'ять вічна і жива

Опубліковано: 10-5-2018

Нинішній травень приніс нам 73-ю мирну весну. Більше семи десятиліть відділяє нас від тієї доленосної для країни битви за мирне сьогодення. Та пам’ять нетлінна. Цей день з року в рік дає нам нагоду повернутися в ті незабутні роки народного подвигу, подвигу наших дідів і батьків, вчитися на прикладі їх ратних і трудових звершень любити свою Батьківщину.

З нагоди відзначення 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня в м.Тараща на площі Слави відбувся мітинг-реквієм «Подвигу народу жити у віках» за участі керівників міста й району, ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників громадських організацій, трудових колективів, жителів Таращі.

Ветеранів та усіх присутніх привітали виконуючий обов’язки голови Таращанської районної державної адміністрації  Юрій Шостак та голова районної ради Людмила Урожай, побажали  міцного здоров’я, чудового настрою в цей святий і водночас сумний  день, мирного неба, затишку та благополуччя.

До присутніх звернулися також заступник міського голови Вадим Левицький,  голова Таращанської районної ради ветеранів Київської області  Леонід  Пелипенко.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, а благочинним Таращанського району УПЦ КП протоієреєм Георгієм Сальником відправлено молебень за упокій загиблих воїнів.

До Меморіалу Слави лягли  корзини квітів від трудових колективів райцентру, букети – від жителів міста.

Урочисті мітинги та інші святкові заходи на честь 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися в усіх селах району.